Krása

5 problémov proti opaľovaniu a ako ich opraviť

5 problémov proti opaľovaniu a ako ich opraviť

Nosiť ochranu proti slnečnému žiareniu je jedným z najdôležitejších vecí, ktoré môžete urobiť, aby sa zabránilo predčasnému starnutiu. 

Viem, že to vieš. A väčšina z vás asi slathered na širokom spektre, UVA- a UVB ochranný ochrana pred slnkom dnes.

load...

Ale tiež viem, že niektorí ľudia stále nebude nosiť opaľovací krém, z rôznych dôvodov. Ak ste jedným z nich, možno si myslíte, že ju nepotrebujú. Alebo možno budete nenávidieť, ako sa cíti na koži.

No rozsudok tu, ale mám opravy pre väčšinu bežných problémov ochranu proti slnečnému žiareniu. Pokračuj v čítaní! 

Opaľovací krém je len nevyhnutné, ak vypáliť

Ak si myslíte, že je v poriadku preskočiť opaľovací krém, pretože máte typ pleti, ktorý nikdy sa nespáli, zamyslite sa znova.

Dokonca aj keď si stále tan, že ste stále vystavené UVA žiareniu, ktoré sú zodpovedné za starnutie. Zamyslite sa: nielen vrások, ale dehydratácia, ovisnuté, pigmentáciu a stratu elasticity.

Riešením je samozrejme nájsť opaľovací krém sa vám páči a bude nosiť, každý deň. Juice Beauty SPF 30 Oil-Free hydratačný je jedným z mojich obľúbených.

Opaľovací krém Pocit príliš ťažký / mastné

Opaľovacie krémy majú zlú povesť cítiť ťažký a vytvorenie ropnej škvrne poludňajšej na tvári, nehovoriac spúšťací breakouts.

Ale ľahká formula špeciálne vyrobené pre mastnú a akné náchylné kože sú teraz k dispozícii, ako je CyberDerm Každý Morning Sun Whip SPF 25.

Ďalší tip: Skok hydratačné pod ochranu proti slnečnému žiareniu. Ak zistíte, SPF robí príliš lesklý, pravdepodobne nebudete potrebovať, že ďalšiu vrstvu vlhkosti.

load...

Opaľovací krém Dáva vaša pokožka Bielu Cast

Jedným z najväčších problémov s prírodnou ochranu proti slnečnému žiareniu (vyrobené z oxidu zinočnatého a / alebo oxid titaničitý) je, že môžu často hľadajú svetlo a kriedovo na tmavšej pleti. 

Čo chcete hľadať, je tónované formula, s pigmenty, ktoré sa prelínajú s bielou, takže sa mieša lepšie s vašej pleti. Páči sa mi Drunk Elephant Umbra Tinte Physical Daily Defense Široké spektrum opaľovací krém SPF 30, ktorý má nádych odtieňa a bude vyhovovať všetkým pleťových tónov.

Opaľovacích Chemikálie sú škodlivé

Ak máte obavy o vedľajšie účinky chemických prísad používaná ako oxybenzon, uistite sa, že vybrať si produkty, ktoré obsahujú oxid zinočnatý a oxid titaničitý. Tieto minerálne filtre sú považované za bezpečné a nie sú spojené s narušením hormónov, ani nie sú pravdepodobne podráždenie na citlivú pokožku.

Hoci bývali ťažké nájsť, tam sú teraz veľa skvelých minerálnych ochranu proti slnečnému žiareniu na výber na trhu. Derma E Minerálne Opaľovacie Široké spektrum SPF 30 Oil-Free Face je jedným z mojich najobľúbenejších prírodných možností.

Opaľovací krém je príliš tvrdý, aby znovu zažiadať

Máme v úmysle použiť znovu opaľovací krém každé dve hodiny, aby zostali chránení. Ale pri práci v kancelárii, dochádzať autom, a nie míňať viac ako 15 minút vonku, potom sa zdá ako zbytočná, aby slather na SPF, ako by si sa smerom na pláž.

Navyše, je to jednoducho nie je reálne, ak budete nosiť make-up. Kto chce zničiť ich starostlivo aplikovaný základ a korektor s novou vrstvou opaľovací krém, len aby mohli ísť von, aby si kúpiť sendvič?

Našťastie existuje riešenie. Minerálne opaľovací krém prášky sú k dispozícii, ktoré môžete rýchlo prach cez váš tvár zakaždým, keď budete potrebovať SPF top-up. Jeden z najlepších je Colorescience Sunforgettable Loose Mineral opaľovací krém SPF 50.

Nebudú vám rovnakú úplnú ochranu ako mlieko alebo krém, samozrejme, ale sú ideálne pre tie časy, kedy budete potrebovať SPF ale nemôže pokaziť váš make-up. Len sa nespoliehajú na ne, ak máte v pláne piecť na pláži alebo byť vonku po dlhšiu dobu!

Nenávidíš na sebe opaľovací krém? Už ste vyskúšali niektorý z nich?

load...