Krása

OPI na dovolenku 2019 na nechty Collab s Gwen Stefani je tu

OPI na dovolenku 2019 na nechty Collab s Gwen Stefani je tu

OPI je Dovolenka 2018 zbierka

Milujem, keď nový poľský kolekcie príde, a v tejto sezóne, že som najviac nadšený spoluprácu OPI je (opäť) s Gwen Stefani, aka kráľovná v pohode. 

load...

K dispozícii je 18 limitovanej edície odtiene, a viem, že pravdepodobne umiera vidieť v akcii. Takže poďme rovno k dobrej veci s niektorými vzorkovníky (dve vrstvy každý s vrchným náterom, ak nie je uvedené inak I) a moje myšlienky na každú farbu. Užite si to!

Vianočné Gone Plaid

Vianočný Gone Plaid je taký nádherný les zelená! To trvalo naozaj dobre v dvoch vrstvách a je najdokonalejší vianočný strom odtieň, nie?

Škorica Sladká

Škorica Sladké je hlboká, teplá červeň svojich snov. Môžeš veriť toto políčko je len jeden kabát? Áno, len jeden! Som posadnutý! Je zrejmé, že to išlo skvele a ja sa nemôžem dočkať, až znovu zlomiť to. Budete potrebovať, ak ste pri hľadaní konečnej červené.

Snow Globetrotter

Tu je Snowglobe Trotter cez TMPR (najdokonalejší červená), škorica cukrík, a ako roztomilé je to?! Tam nemôže byť dokonalejší názov tohto vrchného náteru, pretože mám pocit, že tam sú malé biele a dúhové snehové vločky na nechty. Takýto rozkošný lesk vňaťou!

Rollin 'v kašmíru

Rollin 'v kašmíru bola moja najmenej obľúbená všetkých 18 odtieňov. Len si nie som v tejto mrazivej zlata-plus, môžem urobiť bez viditeľných ťahy štetcom. Ale ak je to vaša vec, to predsa ísť naozaj ľahko v dvoch vrstvách.

load...

Prvý Túžby Class

Nečakal som, že milovať First Class túžia rovnako ako ja, vyzerá to oveľa lepšie, na nechty, než tomu bolo v fľaši. Hlboké párov báz baklažán tak dobre s zlaté blyští, a je tak prázdninové vhodné. Love!

Módne lukom

Fashion Luk sa ľahko aplikuje, ale konzistencia bol trochu tenký a slabý, než by som chcel. Je to jasne oranžovo-červené (to je oveľa oranžovo-posilnil IRL, než na týchto fotografiách), čo nie je zlé, ale jednoducho som to rád. Povedal by som, že prejsť tento nahor, ak máte niečo podobné.

Budem pozlátko You In

Vrstvené Ja budem pozlátko You In cez módne lúk a musím povedať, že to vyzeralo oveľa lepšie, než som si myslel. Aj keď to nie je môj obľúbený zo štyroch trblietky zatvárače v tejto kolekcii (a rád by som ich oveľa viac, ak to nemalo mať náhodné štvorca v ňom), myslel som malinký tohto vrchného náteru je, zaoblené čiernej a bielej blyští vyzeral celkom veľký cez červenú.

Unfrost My Heart

Vzhľadom k tomu, som už našiel svoje konečné striebro (OPI push a strčiť od prvého Gwen Stefani kolekcia), nemal som veľké nádeje Unfrost srdce. Moja prvá myšlienka bola, že je zrnitý nie štruktúry, ale v vzhľade. Viete, čo myslím? V skutočnosti to vyzerá oveľa lepšie na fotografii, než je tomu v reálnom živote, smutne.

V Holidaze

Myslel som, že V Holidaze by bol jeden z mojich najobľúbenejších odtieňov, ale na nechte, to jednoducho nedopadlo to tak. All fľaškové hore, to vyzerá oveľa berry-posilnil, zatiaľ čo na nechty, je to len štandardné červené. To neznamená, že konečná farba nie je príjemné, pretože to je; Len som chcel viac jedinečnú farbu vo fľaši.

Sane parkovanie Iba

Sane parkovanie len úžasné. To sa mení v závislosti na svetle, niekedy hľadajú čierne a niekedy hľadajú väčšiu slivku. To je ideálny odtieň pre chladnejšie počasie a ja si to naozaj jedinečný, taky... To nie je úplne fialovej, ale skôr tlmené, sivo vínovej.

Kométa na nebi

Ach, OPI. Že ste prekonal sám seba. Povedz mi, kométa na nebi nad sane parking nie je najkrajšia vec, keď ste videli po celý deň! Tento lesk vňaťou na rozdiel od niečoho vo svojom (masívne) poľskej zbierke. To je nabitý s nádherne multi-farebné, dúhovo blyští, ktoré ma závrat. Potrebuješ to vo svojom živote.

Láska je Hot and Coal

Pekná! Láska je Hot and Coal je hlboká sivasto hnedá s strieborná lesk beh cez to, a to je super-pekné na nechty. Ak máte záujem o hlbokom tieni, ako tomu je, tak by som určite si ju vyzdvihnúť. Poznámka: to vyzerá trochu jasnejšie fotografiu ukázať lesk, ale lesk je tmavší v reálnom živote.

Len BeClause

Ouuuu, táto hlboká malinový odtieň s názvom Just BeClause je to, čo som si všetko okolo. Môžete takmer dostať preč s iba jednou vrstvou, a to je jednoducho úžasné na nechty.

Takže Elegant

Táto krása je tak elegantný cez Just BeClause a to by mohlo byť moja obľúbená trblietky-poľský combo z tejto kolekcie. Milujem, ako to top coat je jednoduchý len niektoré čierne konfety blyští v rôznych veľkostiach, s niektorými tie chrómovanými zmiešané in-ale vyzerá to smiešne dobre na nechty, a to najmä spárovaná s touto malinovou tieňa. Tieto blyští v tejto kolekcii sú naozaj dobré a tak elegantný nie je výnimkou.

Aj Carol About You

Nemôžem sa nabažiť Aj Carol About You. Nie je len to skvelý odtieň tmavo purpurová, ale je tu fialová lesk beží v ňom taky. Takže pre tých z vás, ktorí milujú fialovú rodinu, tento odtieň je nutnosťou. Nemám nič, ako by to moje trápne veľkým laku na nechty zbierky.

Aký je váš Point-setTime?

Aký je váš Point-setTime? je určite pekný červenými, ale asi by som ísť s teplejším Cinnamon Sweeta miesto. (V určitom okamihu, klasické červená je červená. Viete, čo myslím?) Ak ste červenú fanatik, tak by som preskočiť to, ako ste asi niečo super podobné.

Kiss Me - alebo Elf!

Tak celkom! Kiss Me - alebo Elf! je červenkastého fialové s naozaj nádherný lesk beží cez to. Moc sa mi to páčilo na nechty.

Červené Fingers & imelo

Red Fingers & imela mi úplne pripomína Dorothyových rubínovej papuče, pretože odtieň je nabitý zlatom. Je to pekné a iskrivý, a je v podstate celá prázdnin zabalené do fliaš lak na nechty. Budem úplne možné prelomenie tohle nosiť na Štedrý deň!

Kde kúpiť

Nájsť OPI Dovolenka 2018 zbierku na profesionálnych salónoch a kúpeľoch, av nasledujúcich online predajcov:

  • Macy
  • Ulta Beauty
  • Selfridges
  • FOLIC

Vyjadrite svoj názor

Čo si myslíte o tejto zbierke? Ktoré odtiene sú vaše obľúbené? Máte go-Holiday farba nechtov?

load...