Krása

Najlepšie čistiace prostriedky pre citlivú pleť: prehľad šedej tváre

Najlepšie čistiace prostriedky pre citlivú pleť: prehľad šedej tváre

Som vždy na pozore skvelé síranovej bez čistiace prostriedky, pretože sa domnievam, je jednou z najdôležitejších zložiek efektívnej starostlivosti o pleť rutina. 

(To je preto, že sulfáty sú drsné čistiace prostriedky, ktoré menia pH pokožky, pás ochrannú bariéru a spôsobiť citlivosť a vysušenie).

load...

Ale je tu niečo o tom, ako sulfátov penu up, ktorý robí vaša pleť cítiť tak čistý, mám pravdu?

Ak ste do toho pocitu, nie sa báť, stále sa môžete dostať svoje peniace účinok, ale v miernom, sulfát bez vzorec, ktorý nepoškodí kožu. Aj v prípade, že ste citlivý!

Ako si možno spomínate, som odporučil dve sulfát bez peniace čistiace prostriedky na chvíľu teraz: spoluhláska Natural napenenia Face Wash a Caudalie Instant čistiaca pena. Ale ja som s radosťou oznamuje, som teraz dostal tretí návrh na vás, ktorý vlastne má najlepší zozname zložiek zo všetkých. 

Graydon Face Foam

Zoznámte sa s novým tvárová pena z Graydon.

Tento čistič je vhodný pre každý typ pleti, od citlivý na kombináciu so mastná. 

Ako som povedal, že obsahuje nula sulfáty. A viete čo ešte odišli von? Vôňa! Skutočnosť, že je to úplne bez vône je ďalší ťah pre citlivú pokožku. 

Jeho čistiaca sila pochádza z kombinácie miernych, rastlinnej báze povrchovo aktívnych látok: kokoamfoacetát sodný, lauryl glukozid, sodík kokoyl glutamátu, laurylsíran glukóza karboxylátovými, kokos-glukozid a glyceryloleát. 

Tiež tu: 

  • Jablčný ocot, ktorý je anti-mikrobiálne a pomáha odstraňovať produktu nahromadenie.
  • Vŕbovej kôry extrakt, jemný, prírodná forma kyseliny salicylovej.
  • Bambusu extrakt, ktorý pomáha upokojiť a upokojenie pokožky.
  • load...

Toto je úplný zoznam zložiek tvárová pena je:

Zloženie: purifikovaná voda (Aqua), (rastlinného pôvodu čistiaci prostriedok: sodík kokoamfoacetát, rastlinný glycerín, lauryl glukozid, kokoyl sodný glutamátovej, laurylsíran glukóza karboxylátové, kokos-glukozid, glyceryl-oleát), bambus (Bambusa vulgaris), kôry bielej vŕby ( Salix alba), jablčný ocot (Malus sylvestris)

Celkom krátky, jo? Ja som vždy nadšená vidieť zoznamy minimálne, prírodných ingrediencií. Medzi ďalšie veci značky tam dal, tým väčší potenciál pre nežiaduce reakcie!

Tu je návod, ako čistiace vydáva:

Dva alebo tri čerpadla do svojich rúk alebo konjac špongiou (Graydon robí uhlia jeden) bude stačiť pre dobrý, dôkladne očistiť. 

Nezabudnite, že peniace čistiace prostriedky by mali byť použité na vlhkú pokožku; jemne po dobu asi 10 sekúnd, masáže Pred vybratím vlažnou vodou alebo zaparené mäkkou handričkou. 

Textúra je jednoducho nádherný:

Super-penivý, krémová a luxusné. Myslím, že budete mať dojem!

Tiež, na rozdiel od väčšiny bežných penenie čistiace prostriedky, nezanecháva môj pokožku tesne potom, čo som sa opláchne a suší off. Som však tiež opatrní ho nasledovať až ihneď po hydratácii: Ja vždy použiť tvárový hmlu, ako Caudalie Hroznová vody, a potom sa môj verný Spoluhláska HydrExtreme a RMS Beauty "Un" Cover-Up (alebo pokles z kokosu alebo jojobový olej, v noci).

V dopoludňajších hodinách, môžete s najväčšou pravdepodobnosťou používať tento Face Wash na jeho vlastné pre ľahké očistiť začať svoj deň.

Ak nosíte make-up, opaľovací krém alebo akékoľvek produkty na báze silikónu, by som odporučil robiť dvojaký očistiť v noci áno, za použitia čističi na báze oleja, a to pred nadväzuje peny síranu prosté ako tvárová pena. Ktoré zabezpečia vaše pokožka dostane dokonale čisté a pripravené, aby čo najlepšie prijať svoje produkty lokálnej liečbe. 

Daj mi vedieť čo si myslíš!

Kde kúpiť

  • Amazon.com
  • Credo Beauty
  • Etiketa
  • Carbon Beauty
  • Graydon

Používate čistiace síranovej bez? Skúšali ste toto?

load...