Krása

Ako skopírovať vzhľad Kate Middletonovej angažovanosti

Ako skopírovať vzhľad Kate Middletonovej angažovanosti

A to je dobrá vec, taky, pretože ona mala len zdieľať jej zasnúbenie s celým svetom včera. Žiadny tlak, Kate.

Teraz som naozaj kráľovský strážca, úplne farebne naozaj bol po celej tejto William-Kate románik alebo niečo, tak snáď to dievča bolo zabíjať to s vlasmi a make-up po celú dobu, ja neviem. Ale tak ako tak, táto krása vědátor je príjemne prekvapený, ako dobre to Kate pribitý na jej veľké foto Sesh. Niekto dáva jej veľmi, veľmi dobrú radu.

load...

Poradenstvo, ktoré nám prostí to môže učiť od taky.

Po prvé, musíme diskutovať o vlasy.

Nechcem, aby príval, ale je to jednoducho skvelý, že jo?

Lesklý, hladký, lesklý, objemný, mäkko kaskádové cez ramená. Mohol by som napísať viac prídavných mien, ale ja nie. Celkovo vzaté: to robí naozaj oceniť ohromnú silu dobrým staromódny profesionálny blow-dry, viď? Taká pekná paleta očistiť po všetkých kučeravou veci som takže budete vyzerať v poslednej dobe.

Rád by som vám povedať, ako by ste mohli DIY tento pohľad doma, ale budem úprimný: ak ste docela zručný (čo nie som, nie dlhý záber), neviem, či je to možné. Tie by mohli priblížiť pomocou guľatú kefu na suché vlasy v oddieloch, zdvíhanie pri korienkoch a potom zahladzovanie hriadeľ, jemne curling na dne. Je to len bude trochu zložitejšie replikovať, že dokonalý, perfektný vlnu, ktorá koketuje cez jedno oko. Alebo nádherné vlny s mäkké, Flippy končí. A samozrejme, je potrebné začať s šialene zdravé vlasy začať. Ošetrenie lesk nechcel ísť zle, ani by ľahký vyhladzovacie sérum celého skrotiť flyaways. Oh, a to pomáha, keď ste bruneta. Blonde neodráža svetlo ani zďaleka tak dobre.

Pravdepodobne ľahšie: ísť na tom profesionálnej prasknúť (tam sú tony cenovo vyfénovať tyčí vyskakovanie všade okolo nás, vrátane fúkaciu na vlasy na Avenue v Toronte a Blo reťazca pred naším letopočtom a Ontario). A potom predĺži jeho životnosť by:

load...

1. Kladenie váš kaderník nepoužívať žiadne produkty pokiaľ to nie je nevyhnutné (pretože majú tendenciu vážiť si vlasy dole a dať vám greasies rýchlejšie).

2. Na druhej (a tretej alebo štvrtej) dní, uplatňovaním suchého šampón svojim koreňom (nie však časť linky).

3. Voľne balenie šatku okolo svoje vlasy chrániť ho pred dostať všetko spackal, kým spíte.

4. Alebo ak nie, spí na hodvábnom vankúši tak, aby vaše vlasy nie je "preťahovanie". (Je to skvelé pre prevenciu spánok vrásky taky!)

Dostal všetko, čo? Dobre. Teraz sa poďme diskutovať o make-up, ktorý je úplne žiarivý a predvádza jeden z najlepších eyelining pracovných miest, čo som kedy videl:

Čo je skvelé je, že viete, že má na sebe make-up, ale nič vyskočí na vás, ktoré podľa môjho názoru je to najlepší druh make-upu. Dôraz je kladený na oči trvajúce (ale nie príliš dlhé) riasy, mäkké šedej očné linky a tieň celú cestu okolo očí, náznak červenať a potom už len jasný lesk. (Má pomerne veľké zuby pre kráľovskú, nie?)

Ale najlepšie časť? Všimnite si, že obočie nie sú uber-upravované, aspoň nie na vrchole. Táto Aj srdce veľmi, veľmi veľa, najmä na brunety s tmavšie obočie, ako je Kate. Nie som si istý, ako dobre budem môcť vyjadriť to, ale tam je len niečo kruté, keď dámy s týmto sfarbením majú obočie, ktoré sú príliš klenutá, príliš dokonalé na vrchole. Ich tváre začnú vyzerať plastu. Je to oveľa mladší a čerstvejší ženícha spodných len a nechať veci trochu zanedbaný (v rozumných medziach, samozrejme) na vrchole, ako tu. A tiež nechať na silnejšej strane. Vážne, ver mi na toto.

Samozrejme, že príspevok na Kate Middleton by nebol úplný bez pohľadu na prsteň, ktorý som si istý, že ste videli teraz. Ale už ste si tiež všimol, jej manikúru?

Znovu: jednoduché, jednoduchý, low-key, čo vyzerá ako číre alebo verrrry svetlo ružové nechty. NOT francúzska manikúra, čo by bolo lacné. (Ospravedlňujem sa, že každý, kto číta, kto má rád francúzskej manikúry. Myslím, kde som sa stratil na Francúzov bolo, keď ľudia začali robiť je v strehu. Non non non).

Keď sa nad tým zamyslíte, aj keď tento odtieň bol naozaj jediná možnosť ísť s takou efektnou modrou bling. Nebolo by to vyzerať trochu zle s červenou, alebo tmavošedý alebo koralov. Alebo akákoľvek skutočná farba? Dúfam, že to nebude stáť problémom pre Kate, že jej voľba na manikúru sú teraz značne obmedzené.

Tak mi povedz.

Čo si myslíte Miss Middleton, je jej vlasy, make-up a manikúra vhodne kráľovskej? Myslíte si, že Diana by s ním súhlasil? Myslíte si, že William potrebuje Whitestrips?

load...