Krása

Angelina Jolieová je najnovšia slávnosť, že má biely prášok

Angelina Jolieová je najnovšia slávnosť, že má biely prášok

Strávil som väčšinu včera v epickej mediálne udalosti (pre začatie tohto), ale akonáhle som prišiel, bol som upozornený kamarátkou Jill k lámaniu správa o Angelina Jolie tváre pri normálny srdcový premiére. (Čo je to hovorí o mojom rep pre diskusiu o celebrity kozmetické katastrofy? Myslím, že sa to stalo mojim "vec". Sorry rodičia, pravdepodobne ste dúfali lepšie veci odo mňa).

load...

Mimochodom, to je naozaj veľký problém, keď sa normálne super-put-dohromady pani Jolie vystúpi na verejnosti vyzerať ako časť jej tváre boli ponorené v múke. Zavolajte mi blázon, ale nemyslím si, že trávia toľko času v kuchyni.

Nie, čo máme ešte ďalšie celebrity biely prášok dopadá na našich rukách, rovnako ako nešťastie z Nicole Kidman, Uma Thurman, Drew Barrymore, Eva Longoria a Ashley Judd pred ňou. A som si istý, tak mnoho ďalších. To sa stáva aj tým najlepším z nás!

Ak ste zvedaví, "Ako TF sa to stalo?" potom prvá vec, ktorú musíte pochopiť, že to bolo vidieť iba na základe jasného záblesku kamier, nie voľným okom. Pozrite sa na Brada; Nemá tušenie, že má ruku okolo prášku-face.

Tiež by ste mali vedieť, že to nie je žiadny normálny prášok. Vine tento Sitch na voľné priesvitné HD (hi-def) prášku, ktorý sa stal tak populárny v posledných rokoch. Make Up For Ever je HD MicroFinish Powder je snáď najznámejší, a nie, to neznamená, že ma chcú prestať používať (ale o tom viac v sekundách).

Sabrina Rinaldi prisahá Too stál pred základným náterom a Poreless prášok, ktorý je v rovnakom duchu:

Tieto typy práškov s vysokým obsahom oxidu kremičitého, ktorý je, čo odráža svetlo blesku a objavia biele.

load...

Poďme sa bližšie pozrieť:

Nielen, že je to všetko cez spodnej ľavej časti tváre, ale je to tiež na pravej strane čela, v pravej obočie, a potom zmietol na hrudi:

Ja ani nevedel, že bolo potrebné prášok!

Rozhodne si myslím, make-up umelcov v dnešnej dobe, pracuje na celebrita ako A-zozname ako Jolie, nemala dopustiť, ako ste nemohli byť vedomí nebezpečenstva pomocou bieleho prášku pod bleskom? Pripomeňme si, keď som sa spýtal celebrity maskérka Melanie Inglessis o podobnom Nicole Kidman incidentu, a povedala: "Som tak blízko mojich klientov nosy, že nechápem, ako to prášok neukázal fyzicky. Ako oni Nevedel ' t vidieť zmenu v štruktúre, aj keď je farba nebola viditeľná. Vidím každý pór na [môjho klienta] tvár. Možno to bolo úplne nový výrobok. Musíte byť opatrní. Keď idem do Saks a kúpiť značku nový prášok, by som asi použiť túto prvej ruky na môjho klienta. Ja by som ju použiť na seba, vyfotiť s bleskom a uvidíme. "

To je, priatelia, je dôvod, prečo sme počuli o Melanie Inglessis. Ale nemáme tušenie, kto robí Angeliny make-up. (A po tomto, budú pravdepodobne nikdy byť vypočutý od znova.)

Druhou možnosťou však je, že to nebolo v maskérka vina vôbec, ale Angelina je. Ďalšie vizážistka mi raz povedal, že celebrity sa často dotýkajú sa v zápisnici, než chôdza po červenom koberci, a v tomto procese môže zničiť odborníka dobrú prácu. Možno, že Angelina bol spotený a pomyslela si trochu práškovanie by mohlo pomôcť, a samozrejme nemohla vidieť ju na seba v zadnej časti nejakého auta, nie?

Budeme asi nikdy nedozvieme, ale povedal som si, prečo vizážisti láska k použitie priesvitné prášok. Je to všetko o textúry-er, jeho nedostatok, to je úžasné. V porovnaní s old-school práškov, ktoré budujú na tvári a majú tendenciu ku spekaniu a usadzujú v linkách a póry, a to najmä, ako si udržať re-použitie, HD prášky sú oveľa buildable, bez pridania ťažké textúry na kožu.

Ak platia príliš veľa a stojí pred kamerou, ktorá je. Čo ma privádza k mojej riešeniu.

Ako zabezpečiť, aby už nikdy nebudete mať biely prášok incident sami

Nemyslím si, že niekto musí vzdať biely prášok, a to aj Ange. Pre mňa to vyzerá ako jej maskérka používa príliš veľa, a pravdepodobne sa zlým typom štetca.

Povedal som to pred a poviem to znova použiteľný klenutú očné tiene štetcom naneste prášok, veľmi zriedka, iba v miestach, kde ich potrebujete. Toto je od Sephora:

Takže zabudnite kabuki, alebo tradičné veľký, našuchorený prášok kefa. Myslím, malé, drobné sumy, kohútik takmer všetko od krovia, a len ľahko oprášiť ju snáď medzi obočie, v stredu vášho čela, cez nosné dierky a po brade. A je to!

Týmto spôsobom, nikdy nebudete musieť starať o to preháňať, a som si istý, nič sa ukáže, a to aj ak ste ako Angelina sa kamery všade blikajúce na vás. Navyše si myslím, že vo všeobecnosti je lepšie chybu na strane mierne orosený než matný, prírodná textúry kože vyzerá trochu mladšie. Lepšie byť trochu mastný / lesklá ako suchá a dehydrovaná. Alebo ešte horšie, prachový biele.

Tvoje myšlienky?

Shop príbeh

Vyjadrite svoj názor

Ako sa cítite o viditeľnom prášku Angeliny to? Ste HD prášok užívateľ sám? Mám nejaké ďalšie triky pre zamedzenie tohto typu situácii?

load...