Krása

Najlepšie líčivé vzhľad a účesy: strieborné očné tiene, zvýraznené vlasy a ďalšie

Najlepšie líčivé vzhľad a účesy: strieborné očné tiene, zvýraznené vlasy a ďalšie

Čas na ďalšiu dávku krásy inšpirácie! Celebrity neboli tak aktívni na červenom koberci minulý týždeň, čo sa vďakyvzdania. Ale tí, ktorí sa vystúpiť, ako Olivia Wilde, Camilla Belle a Olivia Munn-vyzeral úplne ohromujúce.

load...

Tu je nutné vidieť vlasy a make-up:

Olivia Wildeová

Rovnako ako vždy hovorím, nikto nerobí trblietavých-dymové oči ako Olivia. Jej práve fascinujúce v tomto svetle striebristo šedomodrej palety, s leskom sa zahustí na vnútorných rohoch a dymu na vonkajších okrajoch. Čierna v jej vodovody dokola je tiež kľúčom. Teplý-posilnil broskyňa rúžu a červenať je pekný kontrast a tiež menej ako očakávaný plain nahá. Vlasy sú všetky divoké a vlnité, a to naozaj funguje s hlbokým výstrihom. Nechceš to skúsiť pre vašu budúcu dovolenku party?

Camilla Belle

Keď Camilla išiel all-over blondína späť v lete, myslel som, že to vyzeralo dobre, ale nie tak dobrý ako tmavé čiernovláska. Teraz, keď jej korene rastú v niekoľkých palcov, a dodala ton lowlights farba vyzerá tak úžasné. Rozhodne zdravšie a zvýraznené pramene obsadenie peknú žiaru na tvári. Pozri korene sú v poriadku, niekedy! Make-up je match na gaštanové tlače šiat, len trochu teplejšie. Moc sa mi páči predstava trblietavých marsala na oči s odpovedajúcou naprostý pery, a nie veľa červenať. Na záver musím vás upozorniť na čelo a dokonalosti / hladkosti jej kože v tejto oblasti. Wow!

Olivia Munn

load...

Viem, že to nebude pre každého, ale ja som dojem, že Olivia urobila trblietavé očné tiene lila s koralovým ružovou rúžom. Av podstate to dokázal! Nemôžem povedať, že som videl tie dve farby spojí dohromady predtým. Obaja boli inšpirovaní kvety na šatách a na väčšinu ľudí, bude vyzerať príliš cutesy / match. Ale Olivia dlhá, zvlnená, objemný druh čierne vlasy z "dôvodov" to všetko (to isté so svojimi tmavými riasami a obočím). Jej koža povrchová úprava je svieža a rýdze, nie je zmrznutý, a to je dôležité, že jej červenať tón je teplý, mäkký broskyňa. Jeden zlý pohyb tam s chladnou ružovú a to by urobil to klaunovsky.

Elizabeth Olsen

Elizabethin pohľad sa zdá na prvý pohľad veľmi jednoduchý, ale potom si ísť bližšie a tam sú niektoré zaujímavé detaily. Po prvé, čierna vložka. Je použitá husto pozdĺž horných rias línií a vo vyšších vodovody po zaoblený tvar jej očí. Miesto cukání, končí vo veľmi presné, grafický uhla. Je tu zlatý liner pod jej spodnej riasy a krásne zlaté vrcholom na vrchole svojej snedej červenať. Lips dostal úhľadný hnedasté-nude lesk. Vieme, že zo svojho maskérka, že sa jej páči nosiť MAC Spice sa jednoducho balzam na vrchole, takže možno, že to, čo sa pozeráme tu!

Alicia Vikanderová

Za normálnych okolností by som povedal, Alicie half-up vlnitý účes nie je najaktuálnejšie. Ale v tomto prípade sa mi páči jej dievčenské účinok, a to najmä s soft-focus make-up. Určite ste si všimli, že jej ružová tvárenka je vlastne celkom intenzívny, a myslím, že je to nejaký obrys prášok takže jej lícne kosti pop. Vyzerá prirodzene vyrezával miesto skladá. Jej očné linky robí niečo iné, je to, prebiehajúce vodorovne von miesto šikmo nahor, a textúra je mäkká a mieša miesto grafiky. Najviac zo všetkého, mám rád "práve pohrýzol" tón perách.

Emma Roberts

Hallelujah! Emma dostal ostrihať, takže moje nádeje a sny Re: tie dlhé blond rozšírenie. (Aspoň myslím, že oni boli rozšírenie?) Tu je pripomienkou toho, ako vyzerala skôr. Zvlnená lob je oveľa lepšie, keď môžeme ešte nejakú prácu na farbe, ktoré hraničné s ňou vymýva. Na druhú stranu, jej koža je tak dokonalá, že takmer nezáleží. My zostávajúce prianím je pre ňu priekopa ďalšie rozšírenie-riasy! Jej tmavé obočie a hlboké hnedé oči už pop proti bledú pleť a vlasy, a Falsies vyzerajú falošné a rušivo.

Jada Pinkett Smith

Krasokorčuľovanie kostým stranou, Jada vyzerá naozaj dobre. (Je to tiež jej prvý čas na tomto blogu!) Nebol som za ňou vôbec, takže neviem, ako sa nová toto krátke vlasy, ale sa mi to veľmi páči. Keď mala dlhé vlasy, tvár tendenciu vyzerať trochu dlhé rovnako. Ale táto dĺžka vyvažuje ju pekne a tak, ako to padá cez jedno oko je koketná a zábavné. Make-up by mohol byť o niečo lepší, a to najmä, že nevhodne, neprolnuté lip liner, ale aspoň nešla lepivý na riasami.

Holland Roden

Čo sa mi páči Hollanda vzhľad je jej ružová pera farby, ktorý má veľmi of-the-moment textúru. Je mäkký a tlmené, bez drsných hrán a bez lesku, a to buď. Jej tváre zápas, s umiestnením červenať pomerne nízku namiesto priameho na jablká. Urobila niečo podobné s ňou očné linky ako Elizabeth Olsen, s výnimkou je tu viac to rozmazaný jemne pozdĺž jej spodnú líniu rias, taky. Riasy vyzerajú dobre, ale obočia by snáď byť trochu poriadok. Pokiaľ ide o vlasy, mám rád stredo-rozdelil rovno štýl (konský chvost?) S žiadnymi náušnice; to je veľmi čisté a moderné.

Amber Heard

To je ďalší pohľad, ktorý nebude pre každého! Amber išiel za neobvyklú voľbu updo-disketovú horným uzlom umiestneným na jednu stranu, s tonami chaotický kusov unikať po stranách a šiji. Nemám vlastne nenávidí, aj keď to je moja presná "účes", keď som upratovanie kúpeľne alebo čokoľvek iného. Rozdiel je jej očný make-up, ktorý má dráma do extrému. Takmer vždy vidíme Amber v trblietavé odtiene tieni, ale títo sú tmavšie, intenzívnejšie a používali sa zaobleným tvarom celú cestu okolo očí. Tma pod bol riskantný ťah, pretože niekedy to môže nositeľ vyzerať, že má tmavé kruhy pod očami (pozri: Elisabeth Moss). Amber sa podarilo zabrániť tomu, aby, a spárovaný silné oči holé vyzerajúce úst.

Amber má na sebe: Foundation v 11 Beige Absolu // // Prášok Eyeliner Black 1K // očné tiene v Monte Carlo // očné tiene v Lapis // // zvýraznenie Mascara v Black // Kontúrovacie ceruzky na pery v Nude Beige 1C // Rúže v Patience

Erin Richards

Vieš, čo mám rád o Erin má vzhľad? Ona je mi úplne pripomínať 80. Rokov obálkach časopisov. Vari si, že čerstvé tvárou 80. Model vec deje aj so svojím štýlom? (Som blázon?) Ja jednoducho milujem jej jedinečný tvar tváre, zdôraznený vlasy pozametal do nádhernej faux bob. (Pevný polovici bruneta odtieň podieľa na ročník vibrácie). Make-up je rozprávkové rovnako. Jej riasy sú tmavé a podsaditý, s broskyňovou tieň, ktorý zodpovedá jej rumenec. Potom je tu úplný ružový lesk na pery. Že farebný kontrast teplé s cool, na vrchole čerstvým kože, dostane ma zakaždým!

Ktorí mali svoje obľúbené krásu vyzerať v poslednej dobe?

load...