Krása

Penélope Cruz má na sebe najkrajšie očné tiene z medi

Penélope Cruz má na sebe najkrajšie očné tiene z medi

Je Penélope Cruz! Na červenom koberci! Tento takmer nikdy nestane, mám pocit, že som sa o nej hovoriť po celú dobu, ale v posledných niekoľkých rokoch, nie je moc vôbec. Má dve deti teraz, takže som si istý, červené koberce neboli vysokou prioritou (ten je pre jej nový film, poradca, ktorý nakrúcal vlani v lete predtým, ako bola Prego).

load...

Chýba mi. Ona je 39 teraz, a úprimne, je jedným z najkrajších žien. Povedz mi toto: má niekto niekedy videl zlý obraz Penélope Cruz, kedy? Jednoducho nie je problém, ktorý existuje v živote.

Ako viete, pene podpis krása vzhľad je zvyčajne touto mäkkou, ale objemná, takmer, 60s-ish vlasy (okrem toho, že to všetko dotýkanie podobné), a tmavé oči a nahé pery. Ale pozrite sa na make-up v tomto pic, a uvidíme, či sa odhaliť cool nový twist:

To je meď! Rovnako ako som hovoril včera s Leighton Meester, s výnimkou je to tieň, nie očné linky, a to je úplne iná aplikácia. Ale. Meď! Musíme premýšľať o tom. Na rozdiel od pravidelnej obyčajnej hnedej, ako Glow tento teplejšie farby robí jej kože vyzerať? Niečo ako to, čo robí bronzer, s výnimkou nemusíte prejsť celej tej "3" v tvare rigamarole. A to úplne ohrieva ju inak nude make-up, čo je viac života.

Tu je zoom:

Neuvedomil som si, že má pehy-cute! Mimochodom, pri pohľade na oči, všimnete si, že tieň ide celú cestu okolo, ako je to v móde v týchto dňoch, a zasahuje nad bránkoviska na vonkajších okrajoch.

Top maskérka Charlotte Tilbury bol za tento vzhľad a ona použila svoj vlastný Dolce Vita paleta očné tiene:

Istá, že počítačový monitor nerobí tieto farby spravodlivosti, ale dostanete nápad. Som najväčší fanúšik tohto trblietavé medi s hnedými očami, pretože dáva do tváre žiariace, jemný a tón v tóne vzhľad. (Vzhľadom k tomu, oranžová je opakom modrej na farebné koliesko, je to oveľa viac "Všimnite si ma" účinok na modrých očí.)

load...

Ako Charlotte linka nie je v Severnej Amerike ešte (aj keď si môžete objednať on-line), to quad Body Shop je podobný:

Dohnať nikdy kovovou meď:

A NARS má tento zmrznutý zázvor a trblietavé medi duo:

Ako som stále opakujú ako zlomený rekord, to je takmer vždy nevyhnutné (ak sa chystáte na naozaj éterickú typu pohľadu) na "pozemné" tieň s vložkou. Nech je to čo najbližšie k riasam, v ideálnom prípade v vodovody, celú cestu okolo a ako jemná línia, ako sa vám podarí. Som hlupák s kresbou, takže som zvyčajne len dostať chaotický a potom vyčistiť to všetko s Q-tip sa dostať šírku čiary chcem. Môžete si trochu fliačky na vonkajších okrajoch, ale nie moc, ako tohto oka je viac o tieňa, ako čiernu mačku očné linky.

Falošné riasy nepovinné. Riasenky nie je nepovinný.

Ak by ste chceli vedieť, čo ďalšieho Penélope má na sebe, je to rumenec na lícach a na perách, tento odtieň nazýva Penelope Pink, ktorý bol menovaný pre hviezdu sama. (Hovorí Charlotte: "Keď som si Penelope je make-up, vždy som jej dať nádherný pinky / nahé pery farby inšpirované ikonami Dolce Vita v minulosti ako Sophia Loren, tak som musel vytvoriť túto farbu v mojej zbierke a názov Penelope Pink. ") To je v rovnakom farebnom rodiny ako červenať a obaja dokonale ladí s meďou oka, bez bojovať.

Je mi ľúto povedať, že sa zdá, že nejaká prečerpaný pery líniové a injekčného situation výplň podľa rovnako. Alebo aspoň sa zdá, že tak za pár týchto obrazov. Prečo celebrity robiť, že? Nechápal, že je potrebné nafúknuť hornú peru. Niekto, prosím, objasniť ma! (Myslím, že Biel je častým páchateľ, a možno predmetom budúcnosti Pred Po).

Teraz, keď je to z mojej hrudi, nechám vás s týmto nádhera uvažovať. (No problém lip v tejto pic!)

Samec niekedy žiarlil práve teraz na teba browneyed, čiernovláska dámy, pretože to jednoducho nebude rovnaké na mojej sfarbenie. Môže mi niekto prosím dať to make-up vyzerať ísť a podať správu?

Získať produkty

Vyjadrite svoj názor

Ste fanúšik Penelope Cruz je kozmetický vzhľad? (A čo si myslíš o hornú peru situácie?) Čo si myslíte o tejto očné tiene farby a aplikácie? Skúšal niektorý z týchto produktov, alebo dostal Reco svoj vlastný?

load...