Krása

3 make-up inšpirovaná celebritou vyzerá vyskúšať tento víkend

3 make-up inšpirovaná celebritou vyzerá vyskúšať tento víkend

Stáva sa to každý rok. Ako zima sa blíži ku svojmu koncu, som si uvedomil, že som oba) strašne nudí s mojím šatníka, a b) vážne chýba niečo-čokoľvek! -to aktualizovať svoj vzhľad pre budúcu sezónu. A to isté s make-up. Raz ste dobiehajúci spolu pekne s typickou wintery bobule pery a taupey očné tiene. A ďalšie, ste jednoducho cítiš to.

load...

To však neznamená, že som recanting môj post o make-up základy každá žena by mala vlastniť. Rovnako ako ty časopiseckých článkov na skriňu investičných kusov, základy stále tvoria základ (elán!) Celého vášho vzhľadu. (Aj keď som vždy súhlasiť, keď módne redaktori poradiť viac roláky, biele šaty, košele a Kostýmy-Just myšlienku prebúdza k tomu skriňa ma absolútne desí.)

Ale môj názor je tento: povedzte mi, či ste nezakúpili absolútne poburujúce topánky (alebo tak myslel v tej dobe), ktoré skončili zdvíhanie každý outfit a zbierať ďalšie komplimenty, než ste považovali za možné. No, to isté platí aj pre očné tiene a očné linky a rúže, okrem možno ani nemusíte kupovať niečo nové, stačí prepnúť tak, ako ju aplikovať.

Našťastie celebrity tendenciu ísť najprv s týmito vecami, takže tu sú tri krásne dámy, ktoré by mali pomôcť naštartovať nejaký jarnej krásy inšpiráciu.

Celeb: Anna Kendrick

Look: bronz očné pod spodné riasy

Lowdown: Ako nádherný to je?!? Na prvý pohľad si nevšimnete, žiadny make-up vôbec, v skutočnosti, len blikajúce okolo očí. Okrem zajiskření pochádza z bronzey očné linky, použiť len na spodnej strane a nie pozdĺž vodovody ale pod dolné riasy. Nikdy by som si myslel, ako to urobiť, ale myslím, že je absolútne geniálny. Je ideálny pre tých z nás, ktorí nemôžu alebo nechcú nosiť ton očné tiene, a ja lurrrve ako to prináša toľko svetla k očiam. Dvojica s čiernu riasenku a trochu hnedého tieňa na vonkajších rohoch a horný lashline. Bolo by dobre fungovať s zlata alebo dokonca striebro, taky.

load...

Celeb: Eva Mendes

Look: Krémová koralové rúžu

Lowdown: Takže nemusí byť po dobu oranžovú rúž. Mám to. Ale môžem navrhnúť tento Kick-Ass koralové odtieň miesto? Je tak blízko všeobecne lichotivé, ako budete mať: nie príliš oranžová, nie príliš ružovú a bude pracovať so širokou škálou odtieňov pleti. Všimnite si tiež skvelý spôsob Ms. Mendes sa spárované ju červených šatách, ktorá je variáciou na odborníka farebne miešacej sme boli svedkami s Cameron Diaz ružovou rúžom a červených šatách (aj keď áno, Cammy hľadal niečo menej ako čerstvé tam) , Ak je rúž odtieň na leto '11, to je ono.

Tento príspevok má veľa návrhov produktov čitateľa, ak ste na trhu pre túto farbu (väčšina z nich na strane pinkier, ale mnoho čitateľov navrhol koralov). Môžete tiež ľahko kombinovať tieňa sami: Mal som skvelé výsledky s vrstvami Cargo Plant venušine rúžu v Maria a Evangeline.

Celeb: Fergie

Look: Extreme okrídlený očné tiene

Lowdown: Like, hej. To je tak nie ja, a napriek tomu som úplne chcete vyskúšať. Je to tak trochu z "ísť veľké alebo ísť domov" verzia okrídlené-out očné linky vzhľad, ktorý všetci poznáme a milujeme. Tentoraz, vykonáva sa očné tiene prehnane (ale stále presné), bod, ktorý dosahuje až k bočnice. Všimnite si, že krídlo je silná a hranatý celú cestu zo spodnej (nielen horný) lashline. To je kľúčové, myslím, že na získanie vyzerať správne, budete chcieť, aby bol silný a odvážny, nie príliš fliačky a ženský.

Je zrejmé, že to nie je pohľad na make-up nováčika (alebo plachý), ale je tam jeden pomerne jednoduchý spôsob, ako podvádzať vzhľad. Nebudeš sa dostať, že rafinovanú zvlnenie na vrchole, ale efekt bude skoro rovnaká. Čo chcete urobiť, je použiť svoje dymové oči ako normálne, s výnimkou sústrediť farbu na vonkajších okrajoch samozrejme, ako ďaleko, ako ste sa odváža ísť. PAK, tajomstvo je odviezť výrobok na okrajoch s využitím očný make-up odstraňovač, aplikovaný v jednej diagonálnej výpad. Jo! To je to, ako môžete dosiahnuť dokonale rovnú líniu bez starostí, že bude musieť trénovať kreslenie ju na seba.

Posledná vec: nech robíte čokoľvek, neposielajte napodobňovať Sarah Jessica Parker je "zaujímavý" používanie bronzu eyshadow:

Och.

Cítite sa nudí so svojím make-up v poslednej dobe? Ktorý z týchto troch make-up vyzerá Váš obľúbený? Čo kreatívne veci si robil s make-up v týchto dňoch? Keď mi poviete, že ste na sebe SJP štýlu tieň, nemôžeme byť priatelia.

load...