Krása

Ako získať ľahké vlny vo vlasoch

Ako získať ľahké vlny vo vlasoch

Vitajte v našej kolóny Hair konzultáciu. Ak chcete požiadať o on-line konzultácie na vlasy od celebrity kaderník Billa Angst, postupujte podľa pokynov tu.

Otázka: Dobrý deň, Bille! Dúfam, že robíte dobre. Vždy sa teším čítanie vašich konzultácie pre dámy tu, a ja som veľký fanúšik tohto webu celkovo. Dúfam, že mi môže poradiť; aké sú pohľady (style-múdry a farebne múdry), ktoré by mohli pracovať pre mňa?

load...

To je môj prírodná čierna farba vlasov na obrázky. Skúšal som med blondínka s svetiel a potom čokoládovo hnedej, ale vyrastal som a pomelie ju niekoľkokrát po tom, takže teraz je to späť do čiernej.

Moja prirodzená štruktúra je niečo medzi tým vlnité a kučeravé, ale vždy mám tendenciu, aby to rovno, pretože mojich vlnách / kadere nebude prirodzene vyzerať pekne, a ja neviem, ako sa im objať (Kiež by som mohol!). Tak idem k jednoduchému riešeniu a zarovnajte ich. Moja hlavná vlasy obavy sú: je sucho, kučeravý, tenký a nudná.

Najextrémnejšie účes som sa snažil bol krátky-up na ušiach, ale nemyslím si, že budem riskovať znovu. Dlhý bob je najkratšia, že by som mohol usilovať. A ja som nedávno znížiť svoje rany doma potom, čo videl príspevky Michelle na okrajoch.

Vďaka vopred a moja pozdravom Michelle! Love z Kuvajtu! - Eman

A: Eman, ďakujem vám za vaše milé slová.

Hovorme o štruktúre a znížiť prvý...

Chcel by som pridať viac vrstiev do vašich vlasov. Dlhé vrstvy.

Tento strih je ideálny pre rovné alebo vlnité vlasy:

Vzhľadom k tomu, že máte priamy vec dole pat, tu sú tovar na dosiahnutie lenivé vlny.

Spánok s najvyšším uzlom sa dostať vlny v dopoludňajších hodinách, alebo nosiť horný uzol po celý deň pre vlnité vlasy vo večerných hodinách.

load...

Distribuovať malé množstvo styling krému po celej vaše vlasy pred vložením do hornej uzol. Vaše vlasy môžu byť mierne vlhký, ale nie mokrý.

Trochu kader s vlnami je celkom v pohode práve teraz, takže nie je príliš hladko si môžete oddýchnuť a nechať niektoré kader vyskočí. Dodá objem a štruktúru.

To sú príklady najlepších uzlov, ktoré vám pevnejšie lokne na mäkké vlny, keď si ich dole:

Divoké krútia (vľavo): Ten naľavo by bolo divoké kadere, ktoré sú rovno v mladších vrstvách, s prehnutím začína v hornej časti vašich vlasov. Tento zvrat sada umožňuje, aby Vaše vlasy visieť dlhšie, so všetkými koncov majú kadere. Pre najhladšie kadere, uistite sa, že konce sú obalené a zastrčené do uzlov.

Chaotický vlny s rovnými konci (uprostred): Druhý variant je určená pre priame-top, chaotický vĺn a rovnými konci. Nech konca grófov von z uzla za týmto účelom.

Uvoľnené vlny (vpravo): Treťou možnosťou by mali byť umiestnené na hornej časti hlavy na vytvorenie rovnomerných voľné vlny.

Toto je príklad non-vrstvené rezu. To ukazuje, ako sa krúti padať z hmotnosti preto, prečo vrstvy sú dôležité.

Tento vzhľad je podobný, ale nie ako uniformy vlny, a Messier textúre. Jedná sa o veľmi un-štylizované vzhľad je v pohode pre nadchádzajúcich sezónach módy:

Na dosiahnutie tohto cieľa, krútenie alebo vrkoč vlasov a potom teplo je s plochým železom:

Pre viac extrémne držanie zahŕňať časť, ktorú chcete zvlnená s alobalom a potom teplo. Nechajte ho úplne vychladnúť za najlepšiu držať.

Jedná sa o kratší strih, ktorý by dobre fungovať s vlasmi, a by tiež vyžadujú minimálnu styling:

Konce vlnitý štýl ukáže lepšie, ak sú svetlejšiu farbu. Vrstvy zmizne s tmavými vlasmi. Avšak, ak chcete, aby sa predišlo kader, potom nemám odporúčam ísť ľahšie.

Lesk s teplým tónom uzavrie kutikuly a pridať ďalšie lesk vlasov, rovnako ako farby na obrázku vyššie.

Bavte sa pracuje vaše vlny. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov, nemajú čistiť im; používať iba prstami, aby sa uvoľnili up.

Billyxoxo

Bill Angst je jedna z kanadských špičkových kaderníkov celebrít a majiteľ spoločnosti Angst Salónu na 240 Queen Street East v meste Toronto. Volajte 416-360-5942, aby si stretnutie.

load...