Krása

Revlon photoready krémová ružová je moje najnovšie drogy krásy vzrušenie

Revlon photoready krémová ružová je moje najnovšie drogy krásy vzrušenie

Neviem, ako ma Revlon je PhotoReady Cream Tvárenky unikol až teraz, pretože som bol po dobu najmenej jedného roka alebo tak v Kanade, ale už len prísť do môjho života, a myslím, že je potrebné, aby zostali.

load...

(Mimochodom, čo sa deje? Ja len ohodnotilo Rimmel Stay začervenala! Tekuté líca odtiene, a teraz je tu ďalší skvelý drogérie červenať voľba? Časy sú-changin '. To bolo, že by ste mohli nájsť len slušné sčervená na Sephora alebo obchodných domoch. Najmä krémových sčervená.)

Myslím, že tieto tie Revlon sú skvelé. Majú pocit, krémová na dotyk v kvetináčoch, ale akonáhle si ich dopraviť na koži, sú veľmi tenké a suché, a tam je celkom dosť "sklzu", ktoré vám pomôžu rozšíriť okolo. Farby sú číre, ale môžete postaviť až väčšou intenzitou v závislosti na vašej pleti. Na rozdiel od niektorých sčervená (* kašeľ * Stila konvertibilné farby * kašeľ *) nie je žiadne lepivé / olejovitý pocit; proste pocit pokožky.

K dispozícii sú štyri odtiene, a tu je to, čo som si myslel, z každej z nich.

Koralový útes

Coral Reef je jasný, oranžovo koralov a rozhodne najintenzívnejší odtieň zo štyroch. To znie oveľa viac ako oranžová ružová, takže by som odporučil to pre niekoho, kto je už pohodlné nosenie, že tón červenať. Urobíte vyzdvihnúť celkom dosť pigmentu na prvý výpad, ale po zmiešaní, je to oveľa viac nositeľný:

Našiel som tento odtieň dosť, a ja som mohol dostať preč s ním, ale to by bolo ešte lepšie, na niekoho, kto nie je tak krásna ako ja, a teplejšie sfarbenie.

Štípl

Priškrtenia je najsvetlejší odtieň zo štyroch, a ja by som to opísať ako ľahký broskyne a marhule. Zdá sa, že ten najmenší kúsok lesk cez neho (v porovnaní s ostatnými farbami, ktoré sú všetky ploché), ale to nie je in-vašej-face lesk.

load...

Táto farba je na svetle strane, takže si nemyslím, že by sa ukázal veľmi dobre, ak máte svetlé koži. Myslím, že je to naozaj zaujímavá farba. Väčšina sčervená, ktoré toto svetlo nejaké ružové v nich, ale tento odtieň je super svetlo oranžová, môže byť naozaj dosť pre iný vzhľad rumenec než normou.

Prepláchnuť

Prepláchnuť bol môj obľúbený, pretože môj hot-ružové pery a líca posadnutosť stále pokračuje. Vyzerá to, že veľmi jasné fuchsií v hrnci, ale je úplný na koži.

Táto farba je skvelé, ak ste rovnako ako ja a láska silnejšia červenať vzhľad. Myslím, že to bude fungovať na širokú škálu odtieňov pleti, od trhu k tmavý, a ružová je trochu jednoduchšie pre väčšinu z nás nosiť v porovnaní s koralmi.

Okúzliť

Z nejakého dôvodu mojej fotografie Čarodejnice vyšla vo forme svetlo ružová detská, ale je to naozaj skôr ružové odtieňa, s trochou hnedej v ňom. Ale na koži Myslím, že je to najbližšie k "univerzálny" červenať farby.

Tento ružový odtieň by vyhovoval úplne každého. Prekvapivo, je to trochu hlbšie ako ružová.

Tu sú všetci štyria dohromady (a neprolnuté), takže si môžete naozaj vidieť rozdiely:

Upozorniť len s nimi je to, že budete musieť je vrstvy s práškom červenať Ďalšie dlhovekosti, ak máte pleť, ktorá je na mastnejšie strane. Mojej tváre bývajú suchšie v zime, takže som nemal problém, ale v lete sa môžu potrebovať mid-dňový opakovaná aplikácia. Krém sčervená Rimmel rozhodne trvať dlhšie (pretože oni sú skôr ako škvrna) a sú pravdepodobne stále môj top drogérie červenať pick. Ale to sú rozhodne stojí za to pozrieť, najmä ak chcete alternatívu k drahý YSL creme de Blush, a ak ste zaujala takýchto neobvyklých farbách.

Rád by som počul, ak ste sa pokúsili tieto!

Kde kúpiť

Vyjadrite svoj názor

Už ste vyskúšali Revlon PhotoReady Cream sčervená? Ktorá z týchto farieb by nosíte? Aký je váš obľúbený drogérie krém červenať?

load...