Krása

Ako sa vyrovnať s mastnými vlasmi v tehotenstve

Ako sa vyrovnať s mastnými vlasmi v tehotenstve

Vitajte v našej kolóny Hair konzultáciu. Ak chcete požiadať o on-line konzultácie vlasov, postupujte podľa pokynov tu.

Otázka: Som asi sedem týždňov tehotná, čo je úžasné, okrem toho, že je už robí banda nepríliš úžasné veci s mojím telom. Konkrétne moje vlasy! Mám mimoriadne silný, mimoriadne rýchlo rastúcim, vlnité vlasy. Nemám rád, ale ja som hlavne naučila ju riadiť po 26 rokoch života.

load...

Mám ju rezať novým stylista právo na samom začiatku môjho tehotenstva a po niekoľkých týždňoch sa začalo nepatriace správna a je ťažké štýl, takže som si myslel, že to bol zlý strih. Ale potom! Na vrchole to nevyzerá pravdu bez ohľadu na to, čo sa stalo SUPER mastná a hrubá.

Som lojálni užívateľ Pantene (I love láska milujú new-ish formuláciu pre husté vlasy-záchranca!), Ale ja som vyšiel zo sprchy a je to skoro, ako by som zabudol vymyť kondicionér alebo niečo podobné (lek). Snažil som sa byť väčšie úsilie pri oplachovaní, sa snažil plákanie v rôznych teplotách, a tiež som sa pokúsil pomocou objasňujúce šampón miesto svojho pravidelného Pantene v prípade, že je to problém nahromadenie. Ale! Stále hrubý. Aj absolútne nutné ho umyť denne (vzhľadom k mojej vyššie uvedenej hrúbke vlasov, som sa umyť len raz za niekoľko dní, aby sa zabránilo vysúšanie), a to aj vtedy moje vlasy sú stále mastný, krívanie a veľmi smutný vyzerajúce. Aj dostať, že je to pravdepodobne ešte jeden nevítaný hormonálne vedľajšie účinky, ale vážne. Som jedno veľké, mastný, nafúknuté citový zmätok. Jediné, čo chcem, je to dobrý účes!

(Ďalšia otázka na strane :. Bol som v pláne ísť do pre ďalšie zníženie v niekoľkých málo týždňov, a ísť kratšie Teraz Obávam sa urobiť čokoľvek, aby tento šialený mopom v prípade, že je to horšie Akékoľvek myšlienky.?)

Rád by som počul vaše návrhy na tento jeden. Vzhľadom k tomu, že som len sedem týždňov žalostný, myšlienka na 33 možných ďalších týždňov zlého vlasov je trochu desivá. Vďaka! - Alana

A: Hovorme šampón. Milujem mi nejaký Pantene, ale pravidelná linka je jednoducho príliš hydratačný pre tento typ vlasov krízy. Ak nechcete prepínať značiek, tak by som ísť na svojom novom stave beztiaže linky, zvané Aqua Light:

Myslím, že si všimnete, je obrovský rozdiel, pretože nemá silikóny a výplachy oveľa čistejšie než väčšina vzorcov. Ja by som preskočiť kondicionér, ak je to vôbec možné, namiesto toho môžete použiť ich rozlúčka v spreji len na koncoch, aby detangle.

load...

Takže to je jedna možnosť. Ale to najmenšie klimatizácia šampón, čo som kedy sa snažil musí byť TRESemmé 24 hodín Karoséria:

Nechcem používať tak často anymore, pretože udržiava moja farba je vyššia prioritou. Ale toto volumizes, ako by ste neverili. 

Opäť platí, že dávajú kondicionéru a nahráva a buď vykonať detangler rozprašovaním v ako Pantene jednej vyššie, alebo. Môžete skúsiť jablčný ocot oplach!

To je správne. Jablčný ocot (ACV) pôsobí súčasne ako kondicionér a A čističky na skalp, takže tak nejako zabiť dve muchy jednou ranou tu. Môžete si vytvoriť svoj vlastný oplach zmiešaním rovnakých dielov ACV a vodu, a práve nalial ju do vlasov na konci sprchy, alebo môžete používať obchodnú značku, ako je René Furturer je objasniť a Shine Rinse. Vlastne som vždy požiadať o to, keď som v kaderníctve namiesto kondicionéru, a považujem to mi umožňuje ísť až na tri dni bez bielizne potom, čo to bolo štylizované vlasy.

Potom, čo ho naliať na prácu, ktorú do pokožky hlavy a od korienkov ku končekom a nechajte ju asi päť minút. Záleží len na vás, či chcete ponechať alebo vypláchnuť, pokiaľ ju nechať v získate viac sťahujúce výhody.

Teraz. Potom, čo ste prišiel na to, na pranie a (minimálna) klimatizácia rutina, je čas investovať do asi moje najobľúbenejšie produkt roku 2018 doteraz.

Viem, že je to odvážne tvrdenie, ale tote pravda. The Dove Dry Shampoo zmenil môj život. Teraz, určite existujú aj iné suché šampóny, ale toto je najlepšie, čo som našiel pre pridanie veľkú hlasitosť, ako sa zbaviť olejnatosť, nenechávať biely zvyšok. A byť blázon lacno! 

Ak ste vynechal tento post, kde som blúznil o tom, preskočiť a majú čítať. Aj keď som používal výhradne svoj suchý šampón na druhý deň vlasy absorbovať olej pri korienkoch, to húpal môj svet, keď som začal používať na čisté, suché vlasy rovnako. Nielen, že pridá telo a správať sa ako Kick-Ass Textúrovanie, ale tiež zabraňuje olej z stáva problémom. Jéj!

Takže myslím, že zo všetkých týchto vecí by spolu mali pomôcť komukoľvek dohodu s prípade greasies-tehotenstva, alebo nie. A to zase bude jednoduchšie štýlu (a držať štýl).

Pokiaľ ide o tom, či by ste mali dostať trim, Alana, jediný muž verím, (ak ste v Toronte) je Bill Angst (pozri: billangst.com). Celé jeho vec je dať škrty, ktoré pracujú s prirodzenou textúrou miesto niečo, čo potrebujete 99 vlasovej nástrojov a produktov tak, aby pre to, aby vyzerala dobre. Je to drahé (170 €), ale rovnako tak to stojí za to. Dal mi môj život Cut, po tom všetkom!

Takže poďme chatu.

Niekedy mali situáciu (spojenú s tehotenstvom, alebo nie), kde sa vaše vlasy sa správal takto? Ako sa vám podarilo udržať greasies na uzde? Dostal všetky ostatné spojené s tehotenstvom vlasmi tipy? Prosím Zdieľaj!

load...