Krása

Ako urobiť farbu vlasov prirodzene

Ako urobiť farbu vlasov prirodzene

Dobre, je to celkom prirodzené. Potrebujem len trochu farby na vlasy vziať ashiness von a dial up červené, jo?

Ale vážne, môžeme hovoriť o tom, ako ľudia radi klamať sami seba, že ženy nemajú farbiť vlasy? Novinka, chlapci: robia. Aspoň niečo ako 75 percent z nás siahnuť do farbiva. A napriek tomu, že som pevne presvedčený, že čím bližšie ste k tomu, čo ste sa narodili, tým lepšie. To je dôvod, prečo, po dlhom stinte o blonderexia-hovorím, čo som teraz športové môjho života farbu. (Viete, ako môj život Strih. Wow, všetko je naozaj prichádza spolu! Aj plne očakávajú, že vyhrať v lotérii každým dňom).

load...

Mimochodom, čo hovorím, je, že nemám robiť veľa na vlasy už nie. Ale čo mám robiť sa zdá, že môžeme spolupracovať, pretože väčšina ľudí si myslí, že je to úplne prirodzené. Nie je to len mužská populácia, ale aj kaderníctvo! Nie som ani srandu.

Chcete vedieť moje tajomstvo? Teraz budem únik:

1. Zabudnite upozorňuje. Robiť celoplošný farby.

Urobil som pár rozhovorov v poslednej dobe, keď som bol požiadaný o mojej číslo jedna krása Najväčší protiva. A to je zvýraznenie! Neznášam upozorňuje. Bol obeťou nich po celé roky. Ale teraz, keď som sa pustil, život je tak oveľa lepšie.

Vidíte, mnoho kaderníci sa snaží blondify každý s napoly svetlou pleťou (a niekedy aj nie), pretože oni robia viac ako 150 € za prácu. A mnoho z nich nemôže myslieť po vybalení z krabice (žiadna slovná hračka určená) o farbe. Zatiaľ nie každý obleky ísť svetlejšie. Ako som ja. Je to taká cookie-fréza ideál krásy, to ma ženie orechy.

Tu je to, čo mám na mysli. (Nemám tušenie, kto títo ľudia sú, ale ja som si image Google vyhľadávanie pre "zlé vrcholov", a to je to, čo prišiel.)

Teraz Nechápte ma zle. Veľa času (nepočítajúc to vyššie), môže upozorní vyzerajú celkom dobre, zvlášť keď ste sa prvýkrát dostať je hotovo. Ale v priebehu času, ak vaše kolorista je verrrrry opatrný o výbere rovnaké úseky, môžete skončiť s pevnou blond vlasmi a tmavé korene rovnako. Ktorá trochu marí účel údajne vrcholov low-údržby na prvom mieste.

load...

Tiež? Jednofarebná nie je ani to vysoké náklady na údržbu, aspoň pokiaľ nechcete ísť červených a v skutočnosti je to menej škodlivé ako bielidlá. Takže to je to, čo navrhujem (a áno, som napísal o tom tu skôr, ale to zopakovať). Väčšina z nás má popolavý miesto teplých základných farieb, takže to, čo robím, je teplý baňa s all-over farby. Nie je ľahšia. Nie tmavšie. Len teplejšie. Úprimne povedané, bude to zmení váš život, ak ste trpia svetlovlasý upozorní a farebné syndrómu popolavý základni, kde budete vyzerať ako máte šedivé vlasy!

K "rozbiť" na solidness, ja len hŕstka tón v tóne upozorňuje, aby to vyzeralo na slnku pobozkal. (Ak máte tmavé vlasy, navrhujem lowlights). Ale je potrebné vykonať len upozorní každý trikrát, štyrikrát you farby.

Mám to? Dobre.

2. Tone to každé tri týždne.

Tak tu je to vec. Moje vlasy sú to medenej farby. A kedykoľvek si dať red do vlasov, že si ťažko lepenie. Miznú rýchlo. Zvlášť ak ste uvedenie červenú na vrchu skôr odľahčené vlasy (čo je viac porézny).

Použil som navštíviť svoju kolorista, vynikajúce Tony Chaar v Toronte, každých päť alebo šesť týždňov po celú shebang, ale zistili, že tí Posledných pár týždňov jednoducho neboli robiť mi radosť. Moje vlasy hľadal bla. Takže teraz, čo mám urobiť, je ísť raz za tri týždne na toner. (Ja viem. High-údržbu. Ale je to skutočne nevyhnutné len pre červené odtiene. Or blondínok, ak zistíte, že vaše ide mosadzný).

Toner len dostane šampónovať do vlasov a vypláchne, takže je to naozaj len rýchly trochu jobb v salóne, a veľa nestojí (myslím, že je to okolo 40 €).

Alebo blokovanie to, že tam je ďalšia možnosť.

3. Do at-home farebné úpravy.

Neurobil som jednu z nich vo chvíli teraz, čo som robil s tonerom vec, ale v núdzi, bude farba liečba at-home, ktorá pridá trochu farbiva späť do vlasov fungujú podobne.

Artec robí z týchto úžasných farebných ukladanie šampóny, ktoré nájdete na krásu zásobovanie obchodov.

Ale to, čo som naozaj rada, aby sa pokúsili ich Nutri Color Creme od Revlon Professional:

Oni mi práve poslal pár, aby sa pokúsili (budem používať Copper Gold), a vyzerajú šalejú úžasné. A silnejší ako môj Artec. Budete musieť aplikovať na suché vlasy s rukavicami a potom odísť po dobu troch minút. Každá fľaša má dosť po dobu 10 až 15 aplikácií. Zrejme červené odtiene sú "veľmi silný". Budem ťa priebežne informovať!

4. Snažte sa ju umývať príliš často.

To je tvrdý oriešok (pretože ja nie som jeden z tých ľudí, požehnal s wash-it-once-a-týždenné textúry). Ale je to fakt, že čím menej si umyť vlasy, tým väčšia je neporušená vaša farba je bude-obzvlášť červené tóny. To preto, že molekuly sú menšie ako u ostatných farieb, a preto nie sú schopné držať na vlasy kutikuly rovnako. Budete doslova umývanie farbu fuč. Sob!

Takže pamätajte, že to nie je len akt šampónovanie, že je to nejaký druh vody na vlasy. Dobrá vec, ktorú vynašiel suchý šampón, áno? (V prípade, že ste nepočuli mojej šialenej blúznenie napriek tomu si tento príspevok sa dozvedieť všetko o produkte, ktorého milujem.)

5. Používajte iba farebné bezpečné šampóny.

A majú tendenciu byť nie profesijné druh drogérie. Čo môžem povedať? Keď ste to investoval do vašej farbe vlasov, nechcete nič riskovať.

Práve teraz musím povedať, že môj favouritest šampón je Matrix Biolage Color Care jeden, ktorý sa cíti úžasne ľahké, ale non-sušenie, pení dobre a má veľký sviežu vôňu. (Neznášam, keď farba starostlivosť prodz príliš hydratačný. Ick!)

Tiež sa mi páči Pureology, ktorá je celá rada venovaná starostlivosť o farby. Majú šampón, ktorý je objemová:

A konečne, Giovanni je tretí značka v mojom sprchou v tomto okamihu. Sú to prírodné značka a toto je ich ekologický šampón pre červené tóny. Moc sa mi páči to, ale non-penivé bit je otázkou osobných preferencií.

6. Pomocou farebných masiek pár krát týždenne.

Rovnako ako tvár maskovanie (čo som teraz urobil do sloveso), sušič maskovanie je dôležité. Ako údržbu farieb a celkové zdravie vlasov. Vzhľadom k tomu, dostať dovnútra a von zo sprchy je nepríjemné, väčšinu času som použiť svoj vlasovej masky ako kondicionér, jeho uplatnenie na dĺžku mojej copu a ponechaním v asi päť minút v sprche, zatiaľ čo ja, um, robiť iné veci. Práve teraz otáča medzi tie v čiar Matrix a Pureology vyššie uvedených.

7. Vyhnite sa horúcej vody, a investovať do vodného filtra.

Niekedy za to, že voda sama o sebe by mohla byť faktorom vo vlasoch strasti údržbu farba? Jo, naozaj. Horúca voda pomáha urýchliť vyblednutie farieb, takže ak môžete zniesť sa snažiť opláchnuť v teplej alebo vlažnej brigádnikov. Je to tiež dobrý nápad, aby sa zdvihnúť vodný filter, aby odstránila všetky minerály farebné blednutiu, ktoré sa dostanú uložené na vlasy (EW). Dostal som tento tip od kolorista pred rokmi a prisahal, že to bol jeden z najväčších doteraz najmenej známych problémov vlasy. Používam systém Jonathan Product (aj keď je to asi čas na výmenu, eeks!):

8. Vyhnite sa slnko a chlór.

Čítal si môj príspevok o núdzové pristátie na slnku raz navždy, a objímať svoju bledú pleť? No, je tu ďalší dôvod, že je to dobrý nápad, a je to preto, že slnko je zlá, zlá správa pre blednutie farby vlasov. (Čo je nové?)

Druhý obrovský ne-ne je dostať vystavený chlóru. Mal som zlý incidentu pred niekoľkými rokmi pri svojom prvom pokuse s červenkastým vlasmi. Bol som poslaný do Monaka (áno, Monaco!) Na press tripu v júli. A ako by som sa chystal vzdať kúpanie v luxusnej prímorskej bazén. Nebudem klamať, to bol kariéru zvýrazniť. Problém bol v tom, že dal svoj typ vlasov z nazelenalého obsadenie a musel som sa stretnúť s týmto slávnym celebrity kaderníčka, Ted Gibson, keď som sa vrátil do Toronta.

On ma totálne súdení.

Nedovoľte, aby sa to stalo vám. Alebo viete, nosiť plávať čiapku.

Už ste našiel svoj život Farba ešte? Aká je vaše vlasy údržba farba režim? (Snažil niektorý z mojich tipov alebo prodz?) Zdieľate svoju nenávisť-on pre zvýraznenie, alebo máte inú farebnú Najväčší protiva?

load...