Krása

Ako som stratil svoje prirodzené kudrlinky a ako ich plánujem dostať späť

Ako som stratil svoje prirodzené kudrlinky a ako ich plánujem dostať späť

AnnaLynne McCord je nádherné kučeravé vlasy.

Mal som zlý úžasné prírodné kader vo vlasoch. Možno nie je tak zlý ako slečna AnnaLynne McCord tu. Ale ona je určite na vrchole môjho zoznamu, pokiaľ ide o Fricken'úžasné prírodné kadere.

load...

Avšak, po rokoch mučí moje vlasy s horúcimi nástrojmi a farbivá, moja pramene ma trestajú tým, že krívať, kučeravé a najdesivejšie zo všetkého. Bendy. Áno, opakujem, Bendy. Nie kučeravá.

Po rozhovore s Charis Bauman, akadémie pedagóg na Aveda ústavu a akadémie v Toronte, som konečne pripustil, že som jediný, kto nesie vinu za moje kadere stráca paru. Láskavo, Charis neukazoval žiadne prsty na mňa. Namiesto toho vysvetľuje, prečo môj pravidelný vlasy rutina roztiahol cievky v mojom oblúčik, a ako môžem začať opraviť!

Aj, Rikki Ciminsky, sľub obnoviť a prijať moje prirodzené kučery. Kto je so mnou?!

Tu boli moje chyby a jednoduché opravy Charis sa.

Mistake # 1: Farbenie príliš svetlé a príliš často

Som 100 percent vinný mení svoju farbu vlasov, ako keby to bolo tak fádne, ako meniť svoje ponožky. Kým neustále umieranie vaše vlasy je naozaj skvelé pre vaše kadere, skutočným problémom je, keď idete ľahší. To vám dáva nafúknuť na hornej a spľasnuté vlasy na koncoch.

Dovoľte mi, aby som rozobrať, ako sa to stane:

  • Zosvetlenie vlasov výťahy vlasové kutikuly (v poradí bielidlá na dosiahnutie jadro vlasu), ale často nebudú ležal znova neskôr. To môže urobiť vaše vlasy vyzerať viac husté a plnšie ako v skutočnosti je. Tento objav bol to, čo sa moje oči rozšírili hrôzou. Nám kučeravé folk vedieť objem je len zriedka, nikdy, nikdy, nikdy gól.
  • load...
  • Odfarbovanie vlasov je jedným z najtvrdších vecí, ktoré môžete urobiť, aby vaše hriva. O viac než spracovanie vlasy, môžete tiež zabiť textúru spolu s ňou dochádzky konca s ničím, ale úbohé frizzies tak usilovne snaží byť kadere!

Riešenie? Snažte sa držať sa jednej farby! (Kľúčové slovo: TRY).

Teraz je možné, že môžete mať svoje kadere v dobrom stave, aj keď zosvetliť vlasy, tak dlho, ako ste totálne dieťa nej. Ale ak máte radi, aby to farbivo), často i b) rôznych odtieňov po celú dobu, potom áno, ste v nebezpečnej zóne.

Takže ak nechcete obetovať svoje zmeny farby vlasov pre vaše kadere-a priateľku, úplne som vám, potom Charis navrhuje snaží semi-permanentná farba vlasov. Tieto chemické látky sú jednoducho nie je tak tvrdá ako trvalé.

Môj osobný favorit doma semi-permanentné farby na vlasy L'Oréal Paris Healthy Look creme Gloss Color.

Táto línia farbenie vlasov nemá žiadny amoniak v ňom, chemické látky vo väčšine farbivá, ktorá poškodzuje proteíny v každom reťazci. Jediný háčik: semi-permanentné nebude zosvetliť vlasy.

Mistake # 2: Panvice krútia s tepelným Styler

"Najväčšou výzvou pre ženy s kučeravými vlasmi je nejednotnosť a kader," hovorí Charis. "Krúti nie sú nikdy úplne rovnaká po každej sprche, čo môže dostať nepríjemné."

Z toho dôvodu: US curlicues pokúsiť sa vytvoriť konzistentný textúru pomocou ovládacích nástrojov.

Premýšľajte o viac ako 400 stupňov dosiek stlačíte vlasy medzi nimi zakaždým, keď sa narovnať alebo zvlnenie vlasov. Vzhľadom k tomu, naše vlasy je "technicky mŕtvy," že nemá šancu, aby nám povedal, keď sme ho bolí (ako naša koža by), keď ide príliš veľa tepla v jeho blízkosti. A potom sme skončili prskající ju a spôsobenie škody, ktorá robí kadere strácajú svoju odraziť.

Riešenie? Používať správne výrobky, ktoré nie sú tepelne styling. 

Charis mi tu dal niekoľko tipov.

  • Objasnenie šampón vám pomôže vytvoriť nový začiatok, pretože je špeciálne vyrobený, ako sa zbaviť nevyžiadanej prilepené na vaše vlasy. Ťažký produkt build-up zanecháva syntetický voskový silikónovú vrstvu na vlasoch, ktorá ťaží kadere. Skúste Pantene Aqua Light šampón alebo TRESemmé hlboké Cleanse Shampoo.

  • Použite pomády, séra a oleje-the krémovejšia, tým lepšie! Výrobky s "zmäkčovadlá", aka klzkých produktov, pomôže v boji proti krepovateniu. Ak chcete byť istí, že ste chytil ten správny produkt, Charis navrhuje testovanie je na zadnej strane ruky. Ak sa cíti lepkavé počas minúty alebo tak, to znamená, že je pravdepodobne alkoholu vo výrobku. Alkohol nasávať vlhkosť vo vlasoch a dáva vám, že drsný chrumkavú lokne. Nie ďakujem. Takže žiadne gély alebo pena! Charis súčasný favorit je Aveda Be Curly Curl Enhancer. "To je ideálny pre niekoho, kto sa snaží dostať svoje kadere späť."

Nebojte sa požiadať o testery! Nemusíte sa zaviazať k nákupu tovaru, ktoré ste nikdy použitý predtým (a nemám potuchy, bude fungovať). "Väčšina kaderníctvo radi vám trochu testery vyskúšať doma," hovorí Charis. "Sme vlasy profesionáli a vedia, budete musieť experimentovať!" Zrejme je to proste tak jednoduché. Ak hľadáte pre tento dokonalý produkt, všetko, čo potrebujete urobiť, je požiadať!

Teraz, keď máte nový produkt. Buď trpezlivý! Ako týždeň alebo dva druhy pacienta.

Som sooooo nad vinným z vzdať príliš skoro. Pokiaľ ide o hľadanie nového vlasy produkt, raz som ju používať, hnevať, že som nevidel žiadny rozdiel, a potom sa vrátiť späť na čokoľvek som používal predtým (bez ohľadu na to, či sa mi to páči, alebo nie).

Charis mi povedal, že musíme počkať aspoň dva týždne vidieť plný potenciál a prínos nového produktu. Tie vlasy sa musí prispôsobiť a zvyknúť si na nové veci!

Pre Tip: Uistite sa, že dať výrobok do vlasov, keď je ešte sopping mokré. Aj napriek tomu, že väčšina výrobkov povedať, "používať ma do uterákom vysušených vlasov," čakať tak dlho na vlnité vlasy umožňuje obávaný kader nastaviť v.

Morálna tohto príbehu

Ako som povedal, že je to moja vina, že som stratil prirodzenú zvlnenie. Moje horúce nástroje, farbenie vlasov a produktov návyky spôsobil mojej krúti utiecť. Ale chcem je späť, a s týmito tipy, som rozhodne v pláne na to. Budem ťa priebežne informovať!

Už ste niekedy stratili svoje prirodzené kučery? Čo sa vám pomohol dostať ich späť?

load...