Krása

Ako dostať vlasy Kate Middletonovej

Ako dostať vlasy Kate Middletonovej

Môj obľúbený celebrity tabloid, Us Weekly, oznámil tento týždeň, že K-Midd dostane vlasy sfúkne trikrát týždenne. (! Musí to byť pekný Na 75 € za návštevu, to je 900 € za mesiac). Ale ona je stále spoločný dotyk, pretože ona navštevuje rovnakú salón, že ona išla za desať rokov: Richard Ward vlasy a Metrospa v Chelsea. A ona je tam, nemajú ani prísť do paláca.

load...

Mimochodom, viete čo? Rozprával som si s pánom Ward sám o príbehu, ktorý som napísal pre ELLE Kanade vlani:

Na tému Kate účes, povedal: "[to] prirodzené, dosiahnuteľné a vyzerá tak zdravé a lesklé to stane kultový štýl, ktorý je ľahko prístupný pre každého.."

Povedala ste, že prístupné, Richard? Prečo áno. "Dobrý blow-dry je všetko v príprave a náradie. Ak pripravíte vlasy a uistite sa, že základom je správna, potom nie je dôvod, prečo si niekto nedá seba veľkú vyfénovať doma. "

Hurá! Tu sú jeho tipy na to, čo je potrebné urobiť.

Tieto nástroje, ktoré potrebujete:

"Vždy som si poradiť klientom investovať do salónu profesionálnej sušičky s motorom na striedavý prúd, ako je Parlux 3800 watt vlasov. Dobrý sada vyhrievaných alebo suchým zipsom valcov, kruhový kefkou a objemová produkt je tiež kit-bag Essentials. "

How-to:

1. Začnite dôkladnom očistení a úprava vlasov s tými správnymi produktmi pre váš typ vlasov. Po opláchnutí vlasov, uterák osušte, takže je to 80 percent suché.

2. Ďalej platí jeden ľahký stylingový prípravok-čokoľvek vyhovuje vášmu typu vlasov. Nikdy nepoužívajte viac ako jeden, takže riešiť svoje hlavné obavy a aplikovať ich na správnom mieste. Produkty Root zvyšujúce treba rovnomerne spritzed na prvé 2 "koreňov len, zatiaľ čo sérum alebo peny by mala byť rovnomerne distribuované do polovice dĺžky a konca.

load...

3. V ďalšom kroku použite kvalitný fén a čistý štetín radiálne kefu a začať fénovaní na zadnej časti hlavy. Rozhrňte srsť zvisle dole z koruny na zátylku a práca v malých častiach tak široký ako kefa, ktorý používate. Nezabudnite zaobchádzať s okrajovou oblasť ako úsek na jeho vlastné. Držte sušičku v smere kefky a najmenej 5 "od vlasov. Nezabudnite na štetec v synchronizáciu s sušičky a hladké dole sa dostať rovno výsledok.

4. Curl sekcie až na kefu a držať vlasov pod časťou vytvoriť krásne vytvorený zvlnenie. Akonáhle je úsek dokončený by mal pocit, pružné, lesklé a cool. Ak tomu tak nebude opakovať, kým to robí. Tento test je by malo spadnúť kefa ľahko.

5. Aplikujte jednu cieľovú produkt len ​​orientačná a bude šetrný. Nepotrebujete k preťaženiu vlasy, ak ste správne vyhodiť sušené ju. Potom streknúť s lakom na vlasy pre držanie.

Ďalšie tipy!

Ak ste vyrovnávanie vlasov. Použitie veľkého barelu kefa, pretože sú skvelé na vytváranie dobrého napätia.

Ak curling vlasy. Ísť na menšie barel kefou. (Ak zistíte, že po vašej vyfénovať je príliš kučeravé, môžete vždy kefa niektoré kadere von.)

Pokiaľ máte jemné vlasy, ktoré má tendenciu vypadávať. Rozhodnúť pre malé barel kefkou, pretože to bude robiť vlasy lokne viac.

Ak chcete, aby vaše pohádali posledný. Šampónom si vlasy dvakrát. Čistič vaše vlasy, tým dlhšie váš štýl bude držať.

load...