Krása

Victoria tajná show 2018 po party: najlepšia koža, vlasy a make-up vzhľad

Victoria tajná show 2018 po party: najlepšia koža, vlasy a make-up vzhľad

V tomto roku, Victoria Secret sa konala populárne módne show v Paríži, a hneď po vykračoval po dráhe, anjeli hit ružový koberec pre after-party. 

Krásu close-up boli ťažké prísť v porovnaní s vlaňajšími New York City slávností, ale ja sa jej podarilo zachytiť pár! Tu sú hlavné:

load...

Doutzen Kroes

Čo sa mi páči: Doutzen je veľké, rozstrapatené vlny a čierne očné linky. Keď som robiť veci, ako je tento, som nakoniec vyzerá, akoby som sa snaží príliš tvrdý, ale ona sa objaví námahy a sexy. Som rád, že jej vlasy nevyzerá, "done" (bez neklamné kulmou krúžky). Zmesová-out očné linky v jej vodovody je tiež skvelý. Jej pinky farba líp zápasov tváre a je tak oveľa krajší ako nahá. Čo by som zmeniť: Nie som blázon o falošné riasy, ale modely majú tendenciu ťahať tieto veci preč lepšie ako my.

Lais Ribeiro

Čo sa mi páči: Lais 'decentné, neutrálny make-up. To vyzerá ako miernejší verziu toho, čo sme videli na ňu v Cannes, s smudgier drevené uhlie očami a mierne matný ruže pery. (Všimnite si, ako sa vždy pridá trochu vložky do jej vnútorných rohov. Zaujímavé!) Jej riasy vyzerajú jemné, a oceňujem, že stále obočie au naturel. Dlhé vlasy a voľné, s ťažko tam vĺn. Čo by som zmeniť: Nič.

Kendall Jenner

load...

Čo sa mi páči: Kendall je rovné obočie a mihalnice nadýchané. (Ako vždy hovorím, že Kardashian ženy sa majú pekné oči a obočie.) Vo zvyšnej časti tohto pohľadu je oveľa čerstvejšie než sme zvyknutí, len čírou taupe očné tiene, jemné červenať / obrys a nulovú farbu na pery. Aj napriek tomu si nemyslím, že Kendall je Victoria Secret materiál, ale je to pekné odchod na ňu. Čo by som zmeniť: Nič.

Gigi Hadid

Čo sa mi páči: Gigi je trblietavé zlato a meď očné tiene, s baby čierne mačacie oči pre definíciu. Držala riasy a obočie prirodzené, takže to nie je pocit, že príliš veľa. Tiež som rád vlasy, je to, že neutrálne non-farba, ktorá toľko modely majú, a podobne Doutzen je, že je to všetko nedbalo elegantné a objemný. Čo by som zmeniť: Myslím, že to bude vyzerať mäkšie bez obrysu a lesk na Gigi tvárach. Vždy je tu čerstvosť na Victoria Secret make-up, ktorý je tu chýba, či viete, čo tým myslím. Tiež? Gigi vyzerá unavene!

Elsa Hoško

Čo sa mi páči: Elsa podpis čierna mačka oči a prírodné mihalnice. So svojím ultra-spravodlivý sfarbenie, to je naozaj všetko, čo potrebuje. Tiež sa mi páči jej plné, ľahké obočie a holé, matná pery. Čo by som zmeniť: Nie som fanúšik piecey vĺn, takže by som oprášiť tie von. Som si istý, že je to osvetlenie takže pleť vyzerať trochu vyschnúť. Ale tam, kde sa jej pehy ísť?

Keke Lindgard

Čo sa mi páči: Keke high vrkoč, n 'mačacie oči combo. Dramatické oči udržať vlasy pred vyzeral príliš roztlieskavačky v štýle, a to ako dobre pracovať s vysokým výstrihom. Tiež sa mi páči jej jemné obočie a holé, jemne lesklé pery. Čo by som zmeniť: Len by som si prial jej líniové krídla neboli tak prehnané. Oni nemusia byť tak vysoká, dlhá, kučeravá.

Alessandra Ambrosio

Čo sa mi páči: Alessandra je baletka hornej uzol. Je to taký roztomilý spôsob, ako sa obliekať sa jej zaneprázdnený šaty a dramatickú očný make-up. Všimnite si presné uhly jej očné tiene pre mačacie efekt. Je to dané lesklým karamel lesk na pery. Čo by som zmeniť: Osvetlenie robí nelichotivé veci Alessandra koži, čo je škoda. Myslím, že riasy a vložka by mohla byť o niečo mäkšie, a jej spodnú peru líniové lepšie zmiešané.

Ktorý mal svoj obľúbený kozmetický vzhľad v tejto ružový koberec?

load...