Krása

Katy Perry farbila vlasy na fialovej a Anne Hathaway dostala krátky strih

Katy Perry farbila vlasy na fialovej a Anne Hathaway dostala krátky strih

Wowza! Všimli ste si, koľko celebrít zmenili svoj vlasy v poslednej dobe? Väčšinou farba, ale tiež, v prípade, že Anne Hathaway -Cut. (Ale možno, že človek nemusí počítať ako veľa, pretože je to pre jej úlohu v Les Misérables. Už sa nemôžem dočkať!)

load...

Olivia Wilde prešiel do jej farbu na rolu príliš ona je teraz blondína. Ale zvyšok z nich celebrity vlasy chamelons? No, myslím, že môžeme konštatovať, že Katy Perry stále sa meniace sa farebné odtiene sú s najväčšou pravdepodobnosťou úloha zostať relevantné. (Aj keď sa dostala rozšírenie taky, a ja neochotne schváli.) Som trochu cítiť trochu divného Gwyneth Paltrow vo farbe rovnako, pretože ona proste skočil k Ombre vlaku. Ale o niekoľko rokov príliš neskoro. Potom je tu moje dievča Emma Stone, ktorý nedávno znovu blondified. Vyzerá dobre bez ohľadu na to, takže si nemôžem sťažovať.

Príďte sa pozrieť, a potom dajte mi vedieť, čo si myslíte.

Katy Perry predtým

Tu je jej (úprimne nelichotivé) blue bob na začiatku tohto mesiaca v Indii:

Katy Perry po

Teraz je športová obe fialové farbivo a predlžovanie vlasov:

Páči sa mi dĺžku oveľa lepšie, a pre farbu si myslím, že čím bližšie sa dostane k svojmu predchádzajúcemu čiernej, tým lepšie. Tento odtieň vyzerá odlišne v závislosti na tom, koľko svetla dopadne to-the pic hore je jemnejšia, pričom tento jeden s bleskom fotoaparátu činí fialovej naozaj pop. (Hádajte, ktorý z nich mám najradšej?)

Olivia Wildeová pred

Vedeli ste, že Olivia bola na OC? Bola blond tej doby, a farbenie vlasy tmavšie je to, čo naozaj pomohol jej prepnúť do režimu "vážna herečka". Tu je na začiatku tohto roka:

load...

Olivia Wildeová po

A teraz je opäť blondína:

Dievča je tak nádherný, že buď odtieň práce, ale myslím, že sa jej oči a pokožku vyniknúť oveľa viac, keď je bruneta. Dúfajme, že sa vráti!

Anne Hathawayová pred

Toto pic je z pádu. Svedkami jedného z najlepších hřívám vlasy v biz:

Anne Hathawayová po

A teraz. Smutná tvár. Určite ste videli jej krátky bičík teraz?

Takže pravda, že je ťažké povedať, ako dobre tento rez je pre ňu, pretože ona to nie je všetko červený koberec štýl v tomto pap výstrel. Ale nebudem klamať, keď som mal ju šialene silné, lesklé, dlhé, vlasy objemný by som neváha, evah to Chop. Čo je s parochňami zle?

Gwyneth Paltrow pred

Pamätať tento pic odo dňa, keď jej visela Všetci príležitostní s Cameronom? Je to dlhé, rovné, mierne-vláknité blondína, ktoré sme poznali (ale možno nie láska) pre Gwyneth:

Gwyneth Paltrow po

Rovnakú dĺžku a štýl. Ale s Ombre tipy!

Neviem o tomto. Je to jednoducho nezdá, aby vyhovovali Gwyneth je kráľovská aura-like, ona je trochu nad týmito druhmi trendov, nezdá sa vám? Navyše mám pocit, že farba na koncoch je nútiť je vyzerať ešte viac zlepené, ako je obvyklé.

Emma Stone pred

Tu je červený od začiatku tohto roka. (Mimochodom, nie som si istý, ako som vynechal tento očný tieň tragédie! Emma, ​​majte prosím na červené odtiene, aby sa vaše vlasy, nie je váš tvár.)

Emma Stone po

A tu je posledný mesiac debutujúci jahodovou blondínkou:

Páči sa mi tento odtieň lepšie, než keď bola platinová blondína vlani. Ale je to stále môj veľmi obľúbený ryšavka, aj keď je to z fľaše.

Teraz, viac ako na vás:

Ktorý z týchto vlasových transformácií celebrít je vaša najobľúbenejšia? Ktorý z nich si prajete vôbec nikdy nestalo? Uvažujete o akýchkoľvek dramatických vlasy zmeny na jar?

load...