Krása

Ako získať vlasy Ombré doma s loréalom

Ako získať vlasy Ombré doma s loréalom

Milovať, alebo nenávidieť, všadeprítomný spád vlasy farbenie technika známa ako tieň sa nezdá byť nikam. 

Napriek skutočnosti, že tento trend sa kopal nejakú dobu a opakovane bol vyhlásený za "over" (vrátane Michelle!), Celebrity ako Rihanna, Rachel Bilson a Lea Michele stále prebiehajú v ustálenom svojimi dvojfarebnými zámkami.

load...

Takže, aj keď je jasné, že tento trend je živý a zdravý medzi celebritami, mám teóriu, že dôvodom, takže mnohí z nás menšie smrteľníci vítajú Ombre je, pretože to nie je len on-trend, je to úspornejšie. Jo, jeden z najlepších dielov o farbe Ombre je, že vyrastá z naozaj dobre. Zdá sa, že prírodné mesiacov po prvej mať to urobiť. V skutočnosti sa mi podarilo, aby sa moje posledný takmer celý rok, bez toho by jeden dotyk-up! Dokonca aj po štyroch zrážky, ktoré orezané najsvetlejšie koncov, to ešte vyzeralo celkom slušné.

Ale tu je to vec, o udržanie vlasy vzhľad Ombre (alebo jeho vytvorenie na prvom mieste). Až do nedávnej doby, tam bol len dve možnosti: minúť veľké peniaze s to urobiť profesionálne. Alebo experimentovať na vlastnú päsť s týmto DIY techniky. Ale teraz L'Oréal Paris vydala Feria Wild Ombre, s at-home Ombre vlasy kit:

Kolekcia L'Oréal Paris Feria Wild Ombre, C13 € / US12 € každý; kliknite tu pre viac informácií a nákup.

Celebrity kolorista Christophe Robin, ktorý spolupracoval so spoločnosťou, aby ju vytvoriť, verí Ombre je nový spôsob, ako robiť upozorní. Je to určite oveľa čerstvejšie ako fóliou alebo viečkom (Yikes), a je možné prispôsobiť podľa vašej chuti, pretože voľne z ruky Technika vám dáva voľnú ruku s umiestnením farieb. Dodáva sa v piatich odtieňoch:

  • 050 pre tmavé až veľmi tmavo hnedé vlasy
  • load...
  • 060 pre stredné až tmavo hnedé vlasy
  • 065 pre ľahké až stredné hnedé vlasy
  • 070 pre tmavé blond až svetlo hnedé vlasy
  • 080 pre ľahké až stredne blond vlasy

Odtiene 060, 070 a 080 sú teraz v obchodoch, a odtieňov 065 a 050 bude vydaná v máji a júni, resp. Môžete si vybrať odtieň na základe svojej prirodzenej farby, alebo-ak ste už dostali farbu deje na farbu, ktorá je v súčasnej dobe na vlasy.

Myslel som, že by to mohlo byť zábavné vyskúšať a rozšíriť svoje Ombre len o trochu dlhšie. Použil som 080 kit pre ľahké až stredne blond vlasy, ktorá je niekde medzi moje prirodzené svetlo hnedou farbou a medovo blond farba môjho dospelého out Ombre. Tento odtieň bol celkom dobrý zápas pre mňa, ale ak budete chcieť viac dramatické výsledky, môžete si vybrať jednu zo sád pre odtieň tmavší ako vaša prírodnej farbe. Sada obsahuje praktický odborný kefku, ktorý používate na distribúciu farbu rovnomerne do vlasov, kamkoľvek budete chcieť odľahčiť.

Sada sa dodáva s pokynmi, ktoré obsahujú užitočné obrazy, ktoré vám ukážu, ako umiestniť farbivo. 

Ako používať L'Oréal Paris Feria Wild Ombre

Keď som pôvodne išiel Ombre v salóne, všimla som kolorista pomocou pár trikov, a tak som sa rozhodol vyskúšať tentoraz a myslím, že naozaj pomohlo! Tu je návod, ako pracovať tento kit ako profík:

1. Práca v oddieloch.

Rozdeľte si vlasy do troch alebo štyroch vrstiev, pripnúť horné úseky nahor, zatiaľ čo spustenie na spodnej vrstve pod ním. To bude znamenať, že farbivo zostáva na spodnej vrstve najdlhší, zosvetlenie ho najviac. To prehlbuje, že absolvoval vzhľad, vytvárať viac prirodzene vyzerajúce Peekaboo efekt. Tiež vám dáva malú voľnosť v prípade, že pokaziť ani trochu, keď najprv robí spodnú časť. Úprimne povedané, je to docela ťažké pokaziť s touto súpravou. Ak ste náhodou použiť farbu nerovnomerne, stačí použiť svoje prsty v rukaviciach vyhladiť aplikácii zmiešaním farbivá dole, kde je to najviac koncentruje.

2. Podpichovať ju.

Práca s úseky zhruba rovnako široká ako kefy (1-2 palca). Pred použitím farbu, chytiť hrebeň alebo štetec a tupírovať vlasy ku svojim koreňom. To ťahá časť vlasov smerom nahor, a pomáha vytvárať čo najprirodzenejšie vyzerajúce absolvoval efekt. Väčšina farby by mali byť na svojich koncoch, takže uistite sa, že im plne nasýtiť.

3. Použiť ľahké ruky.

Pri nanášaní farby štetcom, chcete, aby sa zabránilo tvrdej línie medzi svoje prirodzené farby a odľahčené časti. Odporučil by som počnúc od dna, aplikovaním najťažšie tam, a potom, akonáhle ste použili niektoré z produktu z krovia jazyku jemne česanie dole z miesta, kde chcete, aby sa tieň na začiatok. Vaším cieľom by malo byť dostať dokonale absolvoval farbu. Uistite sa, že ste znovu kefka rovnomerne pred nanesením farby na jednotlivé oblasti.

4. Nechajte vrchnú vrstvu prírodné.

Keď sa dostanete do hornej vrstvy, ktoré ste úsečnými up, možno budete chcieť, aby zvážila to farbením vôbec. Ponechaním prirodzené ho nechať spadnúť zafarbených vrstiev, prirodzene zatienenie ľahší diely. To pomôže vizuálne miešať farby ešte lepšie.

5. Kontrola a plákania.

Akonáhle je farba bola na dobu 25 minút, utrite výrobok off povrazca s rukou v rukavici. Ak ste spokojní s ľahkosťou, máte hotovo. Ak by ste chceli, aby odľahčiť trochu viac, znovu farbu na časť, ktorú práve zničila, a nechať to spracovať pre trochu dlhšie. Skontrolujte, či to každých päť minút, kým ste spokojní s farbou, ale nenechávajte to na dlhšie ako 45 minút celkovej doby spracovania. Akonáhle ste spokojní s farbou, vypláchnite ho teplou vodou, a potom použiť kondicionér šampón k súprave dôkladne odstrániť farbivo. Suché a štýl ako obvykle.

Bonus tip: Mám malé tajomstvo zdieľať. Aby moja farba vyzerať prirodzenejšie, som aplikoval semi-permanentné, neamonný farbivo cez vrchol tieň. Nájdete výber semi-permanentné farby na ktorejkoľvek lekárni. Použil som Clairol prirodzené inštinkty, ale môžete tiež použiť L'Oréal Paris zdravý vzhľad krém Gloss farby. Vybral som si tmavo blond odtieň, ktorý bol veľmi podobný mojej prirodzené farby. Potom, čo sa farba Wild Ombre sa vymyje, I uterákom vysušené vlasy, ktorý sa používa fén to asi 80 percent vyschnúť, a aplikoval semi-permanentné farby na vrchole. Po opláchnutí to von, klimatizácia a štýl, musím povedať, že som bol celkom spokojný s ako prirodzene vyzerajúce to vyšlo. Rozhodne to nie je tak dokonalé, ako by to bolo v rukách profesionálov, ale pre spotrebiteľa výrobok, to fungovalo prekvapivo dobre!

Zozadu:

A predné:

Celkovo by som dať tento produkt veľmi vysoké hodnotenie. Je to jednoduché, stačí dramatický, aby vám viditeľných výsledkov, ale natoľko jemnú, aby skoro stopercentná. Inštrukcie boli super-jasné a bol som ohromený tým, ako dobre sa kefa pracoval pre nanášanie produktu.

Povedz mi:

Chceli by ste vyskúšať súpravu doma Wild Ombre (alebo ste už)? Ste stále milujúci tieň, alebo ste pripravení prejsť k ďalšiemu vývoju už? Ktorá celebrita myslíte, že robí Ombre najlepší?

load...