Krása

Hodnotené: Lotus Wei je prírodný nekonečný milostný parfém

Hodnotené: Lotus Wei je prírodný nekonečný milostný parfém

Ak máte radi multi-tasking kozmetické výrobky, tu je jeden pridať do zoznamu: all-prirodzený parfum, ktorý funguje ako aromaterapia.

Presnejšie povedané, je to znamenalo zvýšiť váš milostný život. 

load...

Jo, to je divné, a priznajme si to, niečo báječné-premise pre Lotus Wei svoje nekonečnej láske parfum. 

Som prvýkrát čítal o Lotus Wei na No More Dirty Vyzerá to pred pár rokmi, a okamžite ho pridal do svojho zoznamu želaní. Vôňa, ktorá by ma "cítiť ľahší. Hihňavý. Šťastný a pokojný. Moji-at-môjho-najlepšieho pocitu"? Áno, potreboval som to!

Čo to robí

To všetko Lotus Wei vôňou obsahuje čisté kvetinové esencie, suspendované vo vode, a tvrdia, že tento "tekuté energie" pomôže transformovať náladu a myseľ prostredníctvom svojich akupunktúrnych dráh. 

To znie pekne vonku, ale zakladateľ pracuje s kvetinovými esenciami po dobu 15 rokov, a hovorí, že videl všetky druhy premien, vrátane osôb, ktoré:

 • Získať nové pracovné príležitosti, ísť po nových klientov, tvrdia, že ich hodnotu, niečo bojí sa
 • Komunikovať jasnejšie, požiadať o to, čo chcú, a vedia, že si to zaslúži
 • Negatívne emócie rýchlo rozpúšťajú a poučiť sa z nich
 • Byť láskavejší k sebe, prijať seba 100% tak, ako sú, a cítiť krásna
 • Pustiť ľudí a situácií, ktoré majú negatívny vplyv na ne
 • Pracovať a žiť s ľahkosťou a ľahkosť namiesto chaosu a rozptýlenie
 • Byť prítomný, trpezlivý a naladení na blízkymi
 • Cítiť pružná a bez pripojenia k ľuďom alebo potrebujú lásku z vonku
 • Prilákať lásky svojho života alebo re-zapaľujú vzťahov s partnermi
 • load...
 • Pocit, že sú vždy na správnom mieste v správny okamih

Kto by nechcel niečo z toho? 

Ostatné vône patrí čistá energia, vnútorný mier, pokoj mysle a inšpiroval akcie. Ale Nekonečná láska ku mne hovorí najviac!

Jedná sa o "med citrusové kvetinový" zmes ruže, červené mandarínky a medu, v organickej bázy hrozna. Jedná sa o jeho špeciálne akcie:

 • Skúsenosť: bezpodmienečnú lásku pre seba a druhých; privolanie lásky + náklonnosť, zvýšenú magnetizmus, príťažlivosti + charizma. Zväčší láskavosť, súcit, mäkkosť + vnímavosť.
 • Rozpúšťa: Podráždenie, že tvrdý na seba, tvrdo srdce, pocit napadol, zlosť, hnev, žiarlivosť, codependency, rozdávanie všetku svoju energiu k ostatným a zabúdanie svoje vlastné potreby, minulé trauma, prelomenie starých vzorcov.

A tu sú ingrediencie:

Víta vinifera (Grape Alcohol) *, éterické oleje * Citrus deliciosa (Red Mandarin), Pelargonium roseum (Rose Geranium) * Monarda fistulosa (Monarda), Cymbopogon citran (Citrónová tráva), Rosa Damascena (Rose Absolute), Rosa Damascena (Rose vosk) a Apies Millifera (včelí vosk Absolute) a Hand-zbieral Kvetinové esencie Bauhinia blakeana (Hong Kong orchidea), Epilobium Augustifolium (Fireweed), magnólia ľaliokvetá liliokvětý (Pink Magnolia), Hieracium aurantiacum (jastrabník), Nelumbo nucifera (Lotus) a Gem Essence of Pink turmalín. * Certified Organic

Moje skúsenosti

Zistil som, že Nekonečná láska naozaj mi pomohol cítiť uvoľnene, jemný a pokojný, keď som k zahmleniu ho. Je ťažké opísať, ale dostanete tento pocit "ľahkosti". 

Je potrebné, aby ju sprej na každé dve hodiny alebo tak, ako je rovnako ako väčšina prírodných vôní, to nemá výdrž chemikálií (čo je v poriadku so mnou!).

Tiež si uvedomiť, že to nie je typický "sexy" vôňa; je to rozhodne viac botanická / kvetinový než bežných parfumov. Ak by ste chceli vrstvy, myslím, že jeho citrusové tóny by spárovať pekne s vanilkou, také mojej milovanej Lavanila Vanilla grapefruitu.

Celkovo vzaté, som tak rád, že som pridal nekonečnej lásky k mojej zbierky vône. Je to fantastický pick-me-up s najpresvedčivejších "výhod", aké som kedy videl vo vôni-a teraz sa nemôžem dočkať, až pridať viac z nich do mojej zbierky!

Kde kúpiť

 • Trhová Detox
 • Amazon.com

Už ste vyskúšali nekonečnej lásky? Čo si myslíte o tomto pojme?

load...