Fitness ženy

Ghetto Workout - všetko, čo potrebujete vedieť

Ghetto Workout - všetko, čo potrebujete vedieť

Už ste niekedy počuli o getá cvičenie? Než sa odvráti a krčiť ramenami, na vedomie, že toto cvičenie rutinné môže robiť zázraky pre vaše telo a fitness. Prečítajte si o to dozvedieť sa viac!

Ghetto Workout - Krátky:

Ghetto cvičenie je predovšetkým o použití zaťažení svojho vlastného tela na vykonávanie intenzívne cvičenie, ktoré pomoc pri spaľovaní tukov. Správna kombinácia základných cvičenie, ako je push up, pull up, vstal a sedieť up môže ponúknuť neuveriteľné výsledky. Zaujímavé je, že nespôsobujú veľa zranení a sú cenovo dostupné. Tieto cvičenia sú flexibilné a ponúkajú veľké výhody ku kosti kĺbového systému, kardiovaskulárneho systému a pohybového aparátu. Známy tiež ako pouličný tréningu, geto cvičenie, keď sa vykonáva pod správnym vedením, môže ponúknuť neuveriteľné výsledky.

Význam Ghetto Workout:

Ghetto doslova znamená, chudobné okresy v Amerike, ktoré majú veľké plochy či dvorcoch nerozdelenú stenami. Ghetto tréningy majú prísť zo samotného pojmu. Tieto cvičenia sa často vykonáva v týchto nerozdeleného dvorcoch v chudobných štvrtiach, kde bol nedostatok zariadení pre cvičenie. Takže oni robili cvičenie s použitím vlastnej telesnej hmotnosti. V priebehu týchto cvičení sa stal populárny u zvyšku sveta príliš vzhľadom k svojim schopnostiam s vysokým spaľovanie tukov. Ľudia začali prijímania týchto cvičení v rôznych formách a stala kreatívne pri ich vykonávaní.

load...

Prečo by ste mali robiť pouličný cvičenia alebo Ghetto cvičenie? Tu sú štyri hlavné výhody robí ulice cvičenie:

1. Sú to prirodzenie:

Najväčší Vrcholom geta tréningu je zapojenie prirodzené pohyby. Osoba, ktorá vykonáva pomocou zaťaženie svojho vlastného tela a nepotrebuje žiadne sofistikované zariadenie. Jednoduchá cesta, kopec, železnice, atď. Je používaný v týchto cvičení, ktoré možno ľahko nájsť kdekoľvek. To má za následok v zdravom tele.

2. Bezpečnosť:

Bezpečnosť je hlavná výhoda geta cvičenia, ktoré sú skôr rekreačného športu, a teda znížiť pravdepodobnosť zranenia. Pouličné cvičenia zapojiť prirodzenú záťaž tela, a to je dôvod, väzov a vývoj svalov sa vykonáva v lepšom spôsobom prostredníctvom týchto cvičení.

load...

3. Vysoko efektívna:

Ghetto cvičenie môže byť veľmi efektívne, najmä ak je riadny príjem stravy zdôraznil na. Účinne buduje svalovú hmotu, silu, vytrvalosť, spaľuje tuk a harmonizuje telesné pohyby. To navyše pomáha pri posilňovaní imunitný systém, obehový a dýchací systém. Tento typ tréningu, keď vykonávaná systematicky, udržuje v kondícii tela a tvaru.

4. Flexibilita a jednoduchá cvičenie:

Človek môže byť kreatívny geta tréningu. Je len potrebné poznať základné cviky a potom možno prispôsobiť v závislosti na kondícii vášho tela, tréningových techník a zručností. Tieto cvičenia sú veľmi jednoduché, a každý môže robiť kdekoľvek. Výsledky sú evidentne úžasné.

Training System ghetto:

Jeden musí vykonávať všetky cviky v SET alebo sily, vytrvalosti a technike. To znamená, že budete musieť vybrať správny pomer týchto troch plánovať svoj tréningový program. Základný výcvik Systém geta tréningu musí obsahovať tieto základy:

Technika - Ghetto cvičenia zapojiť pohyb ako techniku. Musíte zostať v neustálom pohybe a zároveň zaistiť bezpečnosť šliach a kĺbov.

Endurance - vytrvalosť v tejto cvičebný režim znamená, aerobik sety. Je potrebné si pripraviť svoje telo spočiatku za ťažké a náročné cvičenie a neskôr pre zdravé telo. To sa vykonáva pomocou metód staníc a kruhový tréning. Cieľom vytrvalostný tréning je budovanie sily organizmu.

Sila - Vzhľadom k tomu, Ghetto tréningy sú o sile, je nutné posilniť svoje telo na tréning silou. Pripravuje osteoartikulární systému je dôležitá, a silový tréning kladie dôraz na rovnakej cez intenzívne ešte krátke cvičenie.

Ghetto Workout Program:

Ghetto Workout Program vyžaduje použiť všetko, čo vám k dispozícii k tréningu. Je potrebné, aby ste boli kreatívni pri vykonávaní rutinných dipy, pull-up, kľučky, biceps krútia a ďalšie budovanie svalov cvičenia.

Veľa otázok plávajú v našej mysli pred začatím cvičebného programu, ako napríklad koľko dní v týždni by ste mali vykonávať; koľko krokov bude mať zásadný význam; koľko opakovaní je potrebné vykonať; ktorý cvičenie bude fungovať na ktorom časť tela; či by ste mali byť zdvíhanie ťažkých bremien alebo ľahkých váh, atď

Je dôležité si uvedomiť, že neexistuje žiadny dobrý alebo zlý spôsob, ako robiť akékoľvek cvičebného programu. Musíte zistiť, čo presne ide do tréningu a navrhnúť svoj program podľa vášho tela, fitness cieľ, na predchádzajúci výcvik atď. Človek by nikdy zmiasť o prácu von. Každý človek má iný pohľad smerom kondíciu, a preto nasleduje iný program. Naplánujte si vlastný tréningový plán kreatívne, ale zabezpečiť, aby ste získali silu a svaly.

Ghetto rutinné cvičenie je najlepší súbor cvičení, ktoré môžu byť v zásade vykonané kdekoľvek; či už je to doma, telocvičňa alebo ulice a parky. Pre človeka, ktorý bol prechádza určité množstvo cvičení v minulosti, po cvičení môže byť prospešné zahrnúť do programu:

 • 15 Pull Ups
 • 15 push up
 • 10 výpady na každej nohe
 • 10 Prejsť Squat
 • 10 Ležiaci Noha alebo Závesné nôh zvyšuje
 • 10 Ručné Stojan push up

Pri plnení týchto cvičení, aby ste sa nezastaví v priebehu tréningu. Čo musíte urobiť sadu aspoň 3 krát, a to aj trikrát týždenne. Môžete to urobiť zhybov s akýmkoľvek zariadením prítomným na vášho domova. Podobne, brada-up, push-up, a navýšenie nôh môže tiež byť vyhotovená ako doma.

Výhodou typu okruhu tréningu spočíva v budovaní svalov. Ak chcete pridať nejaké kardio cvičenia do tréningu, vybehnúť po schodoch alebo robiť šprinty. Bežať po dobu jednej minúty tak rýchlo, ako len môžete a potom pešo alebo behať po dobu dvoch minút. Pokračovať po dobu 15 minút na spaľovanie tukov a budovanie svalov.

Veci mať na pamäti:

 • Nezabudnite si robiť zahriať sady, kedy začnete akékoľvek cvičenie.
 • Vždy sa zahriať s hmotnosťou ťažšie ako to, čo by sa používať pre svoje pravidelné cvičenie.

Kľúčové body:

 1. Je dôležité, aby zostali v súlade s rutinné cvičenie. Môžete sa pohybovať v blízkosti svojho cieľa len vtedy, ak si udržať pravidelnosť vo svojom cvičebnom režime.
 2. Zabudnite na vek staré tradičné cvičenia. Namiesto toho, byť kreatívny so svojimi cvičenia. Neobmedzujte sa s vybavením. Namiesto toho kladú dôraz na živej hmotnosti cvičenie.
 3. Vrátane vysokej intenzite cvičenia je nutnosťou v geta cvičenia. Vynikajúce výsledky pochádzajú iba cez ťažké a namáhavé cvičenie.
 4. Nie je nutné používať drahé doplnky vo vašej strave, zatiaľ čo prechádza geta tréningu. Uistite sa, že jesť zdravú a vyváženú stravu, a to by malo stačiť.

Povedzte nám, ako to po vás pomohlo. Môžete vyjadriť v poli nižšie!

load...