Fitness ženy

4 úžasné výhody Duck Walk cvičenie

4 úžasné výhody Duck Walk cvičenie

Už ste niekedy počuli o kačacie chôdze cvičenia, pokiaľ ide o posilňovanie svalov? Je to silový tréning cvičenie, ktoré sa zameriava na svaly zadku a stehien. Aj keď nie sú bežné, že sú veľmi účinné, rovnako ako výpady a drepy. So zameraním na stehien a zadku, toto cvičenie firmy je do zvýšením svalovej hmoty. Tak na čo ešte čakáte? Pripravte sa a chodí ako kačka!

Ako urobiť Duck Walk cvičenie?

Ak chcete začať s kačacie chôdze cvičenia, môžete postupovať podľa týchto jednoduchých krokov:

  1. Štát pevne vo svojej polohe s nohami umiestnené vo vzdialenosti hip. Tiež, aby sa vaše chrbát rovno a abs úplne sprísnili. Neohýbajte sa preto, že je nutné, aby sa zabránilo zranenie v týchto oblastiach.
  1. Teraz má previesť celú svoju váhu na nohy a znížiť svoje telo, ako by sa chystáte sadnúť. Stop, keď vaše kolená tvorí uhol 90 stupňov. Tým sa zabráni im z akéhokoľvek pravdepodobného kmeňa.
  1. Natiahnuť ruky na vonkajšej strane. Avšak, ak zistíte, že je ťažké udržať rovnováhu v tejto polohe, môžete zopnúť ruky pevne v prednej časti. To vám pomôže k tomu kačica jednoducho chodí, bez toho aby stratil rovnováhu. To je squat pozíciu.
  1. Teraz prichádza ťažšia časť celého tohto cvičenia. Tie sú potrebné k pohybu vpred pri zachovaní tejto pozície firmy. Trvať niekoľko krokov dopredu a potom sa vrátiť do východiskového bodu. Počas tohto cvičenia, radšej chudé dopredu na správnu rovnováhu a sústrediť svoju váhu na nohách.
  1. Trvať najmenej 12 krokov vpred s každú nohu a udržať na stláčanie nohu a sedacie svaly pri chôdzi.
  1. Postupne zvyšovať dochádzkové vzdialenosti a množstvo času pre toto cvičenie. Tiež medzi každým súborom, dajte si pauzu a 1 minútu držať dych.

Tipy pre Duck Walk Cvičenie:

Pri vykonávaní kačacie chôdze cvičenia, je potrebné trvať niekoľko bodov do úvahy. Oni sú takto:

load...

Tlačiť svoje spodnej časti tela tak nízke, ako je to možné dosiahnuť lepšie výsledky. Nejazdite sami ďalej používať svoje zbrane. Hoci to znižuje úroveň zväzku, ale tiež znižuje jeho účinnosť.

Ak ste začiatočník, môžete si vziať viac na vyvýšenom mieste zo zeme. Môžete squat nižšia, keď vaše zvyšuje flexibilitu úroveň a vy si zvyknúť na to.

Toto cvičenie môže spôsobiť určité problémy s kolenami. Z tohto dôvodu by ste nikdy nemali urobiť, keď máte akýkoľvek problémy súvisiace s kolenom.

Ak chcete zvýšiť svoju zložitosť, môžete tiež vyskúšať kačacie chôdze cvičenie s odporu kapelou na členky alebo nosiť ťažkú ​​vestu.

Vždy sa snažím robiť toto cvičenie na rovnom povrchu, buď vonku alebo vnútri vášho domova.

Výhody Duck Walk cvičenie:

Ak si myslíte, kačacie chôdza je všetko okolo namáhavom cvičení, potom sa mýlite. Nie je to naozaj tak. Od známeho gitaristu Chuck Berry, na iných súčasných rockových kapiel, kačacie chôdza bola z veľkej časti potvrdená ľuďmi. Táto tvrdá cvičenie má tiež mnoho výhod k nemu pripojené. Tu sú niektoré kačacie chôdza cvičenie výhody:

load...

1. Podporuje členok Sila:

Posilňuje svaly členok. Kačacie chôdza špecificky vytvára tlak na členku kĺbov. Buduje spojivového tkaniva okolo týchto spojov, čo je silnejší.

2. Zvyšuje výdrž:

Bolo dokázané, že zvyšuje vytrvalosť a odolnosť. Znížením zdravotných problémov a hojenie jaziev tkaniva v lýtkových svalov, kačacie chôdza vás udrží aktívny a ísť na celý deň. Ohýbanie a pohybuje sa podľa všetkého nikdy znova tak jednoduché!

3. Zvyšuje flexibilitu Vášho tela:

Jedná sa o cvičenie, ktoré kladie dôraz na zvyšovanie flexibility svalov. Zvyšuje pohyb bokov a znižuje bolesti chrbta. Naučíte sa udrieť dokonalú rovnováhu a rozvíjať zručnosť s týmto režimom.

4. Beneficial počas tehotenstva:

U tehotných žien, je to vynikajúci výkon. Posilnením stehenné svaly, pomáha znižovať bolesť a napätie pri pôrode.

Akokoľvek zábavný to môže vyzerať, kačacie chôdza cvičenie je určite prínosom pre vás. Či už sa teší na zníženie tuku alebo vyvolať svalovej hmoty, ale vždy ide dlhú cestu pri poskytovaní vám to, čo sľúbila. Ak chcete veriť, vykonať tento kardio a všimnite si zmeny. Tiež podeliť o svoje skúsenosti v komentároch s nami!

load...