Fitness ženy

4 efektívne cvičenia na zvýšenie výšky po 30 rokoch

4 efektívne cvičenia na zvýšenie výšky po 30 rokoch

"Prial by som si, že som o pár palcov vyšší."

To je to, čo mnohí ľudia chcú za predpokladu, že je možné pestovať vyššiu po dosiahnutí určitého veku. Na rozdiel od všeobecného presvedčenia, existujú štúdie, ktoré naznačujú, že je úplne možné zvýšiť výšku aj po 30. Prečítajte si o to vedieť,, Ako to? '.

Existuje mnoho ľudí tam vonku, ktorí túžia po lepšom výšky. Je úplne zrejmé, že tieto osoby žijú s mylnú predstavu, že nie je možné zvýšiť výšku po puberte. Ale prekvapivo, tam sú niektoré štúdie, ktoré naznačujú, že je to naozaj možné zvýšiť výšku po 30. Existuje celý rad cvikov, ktoré sa ukázali byť účinné v rastúcou výškou za predpokladu, že sú spojené so správnou výživou.

load...

Tieto cvičenia keď hral s pravou výsledok prístup znateľný nárast výšky. Takže, tu je krátky zoznam výškových posilňovanie cvičenie:

Ako zvýšiť Výška Po 30 rokoch? efektívne cvičenie

1. Účinné Vertikálne Závesné:

Táto chrbtica predlžujúca cvičenia je jednoduchý, ale veľmi efektívne. Prvoradou požiadavkou tohto cvičenia je jednoduchá pevná kovová tyč. Tyč by mala mať možnosť držať úplnej telesnej hmotnosti jedinca. Tak, to môže byť vykonaná pri samotnej doma. Jeden potrebuje opraviť kovovú tyč diagonálne. Tyč musí byť opravené asi 7 stôp nad zemou. To by malo byť upevnená takým spôsobom, že zostáva medzera 5 - 6 palcov medzi zem a nohy.

load...

Potom, čo je toto nastavenie, je možné začať výkon držaním bar s oboma rukami. Nech celé telo voľne visieť. Medzera medzi rukami by mali byť ani v blízkosti ani široká. Osoba by mala mať na zavesenie tak dlho, ako on / ona môže. Aby sa zabránilo únave, možno hojdať tam a späť so snahou dotýkať podlahy s jeho / jej nohy. To pomáha pri preťahovaní miechu. To tiež pomáha pri vytváraní miecha dosť flexibilný. Toto cvičenie Ak vykonáva 3 - 4 krát týždenne môže pomôcť pri pridanie pár palcov do vašej výške.

2. Cobra Stretch:

Ako už názov napovedá, táto činnosť je v podstate tvoria krivku, ako je štruktúra so svojím telom, ako krivky tvorené hadmi. Okrem toho, že pomáha pri zvyšujúcej sa nadmorskou výškou, toto cvičenie jogy pomáha pri vytváraní chrbticu pružnejšie. Pomáha tiež pri pestovaní chrupaviek prezentovať medzi stavcami. To zase vystúpi na celkovú výšku. Ak chcete vykonať toto cvičenie, treba ležať rovno hore nohami s hlavou smerujúcou k zemi. Položil obe dlane na zem a potom sa pokúsiť pozdvihnúť svoje telo od kolien, takže sa vytvorí oblúk. To môže byť realizovaná 3 - 4 krát denne. Zakaždým, musí byť vykonaná po dobu 5 - 30 sekúnd. To je tiež jedným z účinných cvičení, ako zvýšiť výšku po 30 prirodzene.

3. Členok Hmotnosť Cvičenie:

To je jeden z najlepších cvičenia k zvýšeniu výšky spodnej časti tela. Pomáha pri preťahovaní chrupaviek prítomné v kolenách. Pomáha dolnej časti tela rastie. Spočiatku je potrebné sedieť rovno na stoličke. Potom umiestnite vhodných závažie na členkoch sa obe chodidlá preťahovanie úplne rovno po podlahe. Ako začiatočník, začnite s malými váhami. Môžete ďalej zvýšiť váhy podľa vašich holdingovej kapacity. Odstráňte členku váhy až potom, čo sú schopné niesť váhu ešte. Potom nechajte nohy oddýchnuť na pár minút. Najlepší postup relaxáciu nôh, je tým, že kopne ho sem a tam po dobu 6 - 10 krát. Toto cvičenie Ak vykonáva 3 - 4 krát týždenne bude poskytovať najlepšie výsledky.

4. Napínacie:

Tento spoločný napriek tomu veľmi populárne cvičenie pomôže pri pretiahnutie svalov celého tela. Strečing je potrebné vykonať hneď po kúpeli. Je to tak preto, že telo svaly zostávajú v tej dobe v teple. Chodiť s hlavou vztýčené a ramená rovno po dobu 5 minút. Potom, voľne triasť obe ruky a nohy, aby sa uvoľniť a uvoľnenie napätia v tele. Najlepšie výsledky je možné pozorovať v prípade, že sa opakuje 3 - 4 krát týždenne.

Spolu s prevedením každodenné cvičenie správne zvýšiť výšku po 30 rokoch, je tiež potrebné vyvážená strava získať rásť do výšky. Nielen to, ale je to tiež dôležité mať 8 hodín bez stresu spánku na dennej báze. Kombinuje všetky tieto veci vhodne môžu produkovať efektívne výsledky.

Postupujte podľa týchto jednoduchých cvičení a pokyny, a rozpoznať rozdiel vo vašej výške. Do podeliť o svoje skúsenosti a názory v sekcii Komentáre nižšie.

load...