Fitness ženy

5 jednoduchých spôsobov, ako sa vyrovnať s boľavými svalmi po cvičení

5 jednoduchých spôsobov, ako sa vyrovnať s boľavými svalmi po cvičení

Čo sa stane, keď si myslíte, že nový cvičebný program bude ideálny pre vás, ale skončiť s boľavé svaly a boľavý telo? Možno, že budete dojčiť svoje boľavé svaly na chvíľu, a potom premýšľať o úplne opustenie cvičebného programu. Ale počkať! Myslíte si, že budete na dosiahnutie svojich cieľov, keď sa niečo také? Samozrejme, že nie! Na druhú stranu, môžete tiež nemôže zvládnuť bolesť boľavé svaly. Tak čo by ste mali robiť? Odpoveď na túto otázku je veľmi jednoduchá.

Existujú spôsoby, pomocou ktorého môžete zabrániť bolesti svalov a naďalej využívať výhody svojho tréningu režimu. Ale skôr, než vám povedať, ako by ste mali jednať s boľavé svaly po práci von. Poďme pochopiť, prečo k nim dochádza na prvom mieste.

Príčiny bolesti svalov po cvičení:

Čo spôsobuje bolesti svalov po cvičení? Pri práci vonku alebo vykonávania akejkoľvek fyzickej aktivity, vaše svaly sú povinní uzavrieť zmluvu. Keď robíte niektoré z týchto zložitých pohybov, svaly v tele prejsť rôznymi druhmi kontrakcií. Niekedy sa tiež inklinujú skrátiť. U niektorých ľudí, majú tendenciu sa predlžovať. Keď si vaše svaly zvyknutý na tento druh aktivity, hladina laktátu začínajú mierne zväčšovať a poškodenia začne prebiehať v spojivového tkaniva a svalových vlákien. Bolestivosť, že väčšina žien čelí pri cvičení je, že činnosť, ktorá sme vyžíva v novej a cudzej nášho každodenného života. To trvá trochu času zvyknúť, ale akonáhle sa naše telo sa učia tento spôsob fungovania, funguje bez bolesti!

load...

Ako by ste mali vysporiadať s bolesti svalov?

Máte obavy o tom, ako sa zbaviť bolesti svalov po cvičení? Tu sú niektoré z najlepších návrhov Aj majú prísť s tým určite pomôže vidieť zmeny v spôsobe, akým vaše telo reaguje na ťažké tréningy.

1. Jedzte zdravé:

Áno, budete musieť držať ďalej od nezdravé jedlo, keď pracujete von. Väčšina ľudí si myslí, že len preto, že cvičíte, môžete jesť, čo máte pocit. To je jednoducho pravda. Včleniť päť proteínov do svojho jedálnička, a uistite sa, že budete mať piť veľa vody po celý deň udržiava kŕče a bolesti svalov preč.

2. Naučte sa objať bolesť:

Vždy majte na pamäti, že sa jedná o začiatok rutiny a pretože nie ste zvyknutí na niečo blízko k tomu, vaše svaly sa chystá uzavrieť zmluvu a budete sa cítiť trochu bolesti. To je dobré pre vás a vaše telo v dlhodobom horizonte. Takže udržať pozitívny prístup a neprestávajte!

load...

3. Stretch:

Ďalšia úžasná vec, ktorú môžete urobiť, s cieľom vyrovnať sa s bolesti po práci sa preťahuje. Vyzdvihnúť tri druhy tiahne sa vám páči, a konať podľa nich na konci tréningu. To pomáha vaše telo vychladnúť a relaxovať. Tiež sa môžete zbaviť všetkých telesných bolestí ste rýchlo dochádza s úsekmi.

4. Naneste trochu ľadu:

Áno, je oblasť, ktorá je bolí možno liečiť, ak jednoducho použiť a trieť nejaký ľad na ňom. To bude poskytovať rýchle hojenie a pripraví vás na dlhší tréningy.

5. Cvičenie:

Teraz niektorí z vás musí byť prekvapený tým, že číta to, ale v skutočnosti je potrebné vykonať, aby sa zbavili boľavé svaly! Dobrý zotavenie cvičenie je nutné, aby ju udržali v chode. Diligence len robí veci lepšie pre všetkých. Ak prestanete, budete musieť začať znovu od začiatku. Nerobte to, aby vaše telo!

Trochu vytrvalosť, trochu trpezlivosti - to je to, čo ste v podstate musieť vysporiadať s boľavé svaly písať cvičenie. Držať svojho cvičenia rutiny, zahŕňajú tipy vyššie uvedené, a budete v pohode. Dôverujte nám!

Máte skúsenosti boľavé svaly po tréningu? Ako sa s tým vysporiadať? Podeľte sa o svoje tipy s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...