Fitness ženy

15-minútové cvičenie na celé telo pre tónovanie vášho tela

15-minútové cvičenie na celé telo pre tónovanie vášho tela

Chcete fit telo zomrieť? Ale tie sa často obávajú, že nemáte dostatok času na prácu von? S našou hektickej plány a nikdy nekončiaci práce, môžeme len ťažko nájsť čas na intenzívne cvičenie.

Ale čo keby ste mohli tón celé telo len za 15 minút? Neuveriteľné, že? Ale tam neexistuje cvičenia, ktoré pokrýva štyri rutiny 15 minút a môže pracovať celé vaše telo! Modelovaná ABS, štíhlejšie telo, len tým, že pracuje po dobu 15 minút denne! A teraz, ako sa ti to páči!

Chcete sa dozvedieť viac o 15 minút v plnej telesné cvičenie? Potom čítajte ďalej!

1. Činka drep:

Hoci sa činka zavalitý alebo jednoduché squat je najvýhodnejší variant, existujú určité rozdiely. Pomáha tón lýtok, zadok, hamstringy, jadro, a štvorhlavý sval.

load...

Ak chcete vykonať Činka Squat:

 1. Zdvihnúť pár činky a držať po stranách, s kĺbmi, odvrátenej od tela.
 2. Znížte svoje telo tak ďaleko, ako môžete tým, že squatting dole. Pokrčte kolená a zaujať pozíciu v sede. Vaše stehná by mali byť rovnobežne so zemou. Pozastaviť a vrátiť do východiskovej polohy.
 3. Preveďte 15 opakovaní (asi 30 sekúnd).

2. Spätný Press s nohou Lift:

Spätný Press funguje hornej časti tela. Kombináciou výťah nohy s tým, že výkon sa zameriava na ramená, jadro, hruď a stehná.

Aby bolo možné vykonať hornej tlače s nohou zdvih:

 1. Zdvíhanie činky v prednej časti ramien. Kĺby musia smerovať do strán od tela.
 2. Rovnováhu na ľavej nohe a zdvihnite druhú nohu šesť palcov na stranu. Rozšíriť oboma rukami nad hlavou.
 3. Znížte svoje nohy a ruky, držať trup rovno.
 4. Čo robiť 15 opakovaní (asi 30 sekúnd); striedavo na obe strany.

load...

3. Šikmé Koleno Kohútiky:

Šikmé lakeť kohútiky boli uvedené vo filmoch ako konečný, a niekedy len cvičenie, kto potreboval dostať vrah abs. Avšak, lakeť kohút je súčasťou 15-minútové celkové telesné cvičenie a je obzvlášť účinný spolu s ďalšími cvičeniami. Koleno kohútiky cieľovej obliques, ABS a dolnej časti chrbta.

Vykonať naklonenú lakti kohúty:

 1. Sadnúť na podložke s drepe a nohy na podlahe. Udržujte prsty na bruchu a lakte vysunul do strán.
 2. Začne valcovanie smerom k podlahe a otočiť hornej časti tela na pravej strane, ľahko poklepal pravý lakeť k podlahe. Striedajú s ľavým kolenom na ľavú stranu.
 3. Uistite sa, že môžete robiť 8 kohútiky na každej strane. Odpočinku po dobu piatich nepárne sekúnd. Opakovať.
 4. Čo robiť 16 opakovaní (asi 30 sekúnd); 8 kohúty na striedavých stranách.

4. Striedavý Bridge:

Most striedajúci noha je skvelý liek na bolesti spodnej časti chrbta. Je určený na posilnenie dolnej časti chrbta svaly. To sa zameriava na boky, zadok, lýtka a nohy.

Vykonať striedajúci Leg Bridges:

 1. Ľahnite si na chrbát a držať nohy na hip-šírka. Pamätajte si, aby vaše kolená ohnutá.
 2. Nechať ruky zostávajú na svojich stranách, zdvihnite boky tak vysoko, ako je to možné, starať sa, že nemáte overarch chrbát. Rozšíriť pravú nohu v uhle 90 stupňov k podlahe. Zastávať funkciu po dobu desiatich sekúnd.
 3. Začnú znížiť nohy a boky. Striedajú strany a opakovať.
 4. Preveďte 15 opakovaní (jedna minúta); striedajú strany

5. Čtyřnožec:

Tieto čtyřnožec môže znieť ako zvieracie. Poďme preskočiť hračky a uvidíte, ako to pomôže dostať inštalatér rýchlejšie. Tieto čtyřnožec sa zameriava na hrudníka, chrbta, jadro a paže svaly.

Ak chcete vykonať čtyřnožec:

 1. Táto execise sa najlepšie vykonáva pomocou jogy loptou. Udržať loptu pevne na zem, ležal cez to tým, že vyrovná so svojim bruchom. Teraz, dostať sa do push-up pozície s nohami rameno šírky od seba.
 2. Dostať sa do push-up pozíciu s ľavou rukou a pravou nohou zdvihnutú, a pravú ruku a ľavú nohu firmy na zemi.
 3. Znížte ruku a nohu a prejdite k ďalšej push-up. Tentokrát prejsť na pravej ruke a ľavej nohy, po návrate do východiskovej polohy. Držať po dobu piatich sekúnd.
 4. Preveďte 15 opakovaní (jedna minúta); striedavo na obe strany.

Dúfame, že sa 15 minút v plnej telesné cvičenie má vás dychtivý ísť. Nečakajte; začať pracovať von dnes s týmito jednoduchými 15 minút cvičenia rutiny. Môžete sa tiež pozrieť na mnoho videí na cvičeniach. Ako sa vám páči cvičením? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie!

load...