Fitness ženy

7 účinných spôsobov, ako zvýšiť výdrž pre futbal

7 účinných spôsobov, ako zvýšiť výdrž pre futbal

The Beautiful Game-to je to, čo je futbal pre väčšinu nadšencov. To je tiež jeden z najviac, fyzicky náročné 'hier. Kým hrať futbal, budete potrebovať pozoruhodne vysokú úroveň vytrvalosti, aby sa v hre deje. Či už ste profesionálny futbalista, alebo len víkend futbalista, ale musíte vybudovať svoju vytrvalosť byť dobrý v hre.

Ako zvýšiť Stamina pre futbal?

Tu je niekoľko spôsobov, pomocou ktorého môžete napumpovať svoju vytrvalosť a hrajú, krásne hry ':

1. Praxe osobitné opatrenia:

  • Kardiovaskulárne cvičenie: Praktické kardiovaskulárne cvičenie alebo, aerobic '(plávanie, lano skákanie, beh, schodisko krokovanie, behanie, skákanie, jazda na bicykli, veslovanie, atď.), Aspoň po dobu 30 až 50 minút denne. To bude dať podnet k vašej vytrvalosti zvýšením aeróbnej kapacity do značnej miery.
  • Kruhový tréning: okruh silový tréning na báze (sit-ups, kľučky, výpady, drep skoky, atď.) Vám môže veľmi pomôcť pri rozvíjaní svalovej sily, čo vedie k vytrvalosti. Cvičenie po dobu 1 minúty na každom z 10 až 20 staníc obvode je považovaný za dostatočne.
  • Plyometric cvičenie: Bolo zistené, že plyometric cvičenie (jedna noha skokov, box skoky, burpees, schodiskové chmeľ a ďalšie podobné rýchle výbušné pohyby), najmä tie vážené, môže zvyšovať energiu a odolnosť futbalistu výrazne.
  • Preťahovanie: pretiahnuť svoje telo pred a po cvičení pravidelne. To bude stavať nielen svoju vytrvalosť, ale tiež držať čo najďalej od zranenia.

2. Trénovať sami správne:

  • Sprint: Je veľmi dôležité trénovať svoje telo dopredu, takže môžete šprint, jog-šprint v priebehu hry tak rýchlo, ako je to možné. Prevedenie cyklus 15 - 20 yardov šprint (vrátane času obnovy), každý deň vám môže pomôcť nesmierne zlepšiť vašu výdrž. Môžete tiež cvičiť šprint vŕtačky s prídavným odporom (nosia nohavice alebo vážený vesty), aby čo najviac z vášho tréningu.
  • Speed ​​Endurance beží: Táto špeciálne školenie je nutné pre zvýšenie svojej kapacity pohybujúce sa cez rôzne vzdialenosti rýchlo a efektívne. Výsledkom je, že vaša úroveň vytrvalosti bude tiež ísť vyššie.
  • Fartlek Training: Toto je upravená forma rýchlosť vytrvalostný beh, ktorý pomáha hráč ťah pre konštantnú dobu trvania by zodpovedajúcim spôsobom mení svoju rýchlosť. Byť randomizovanej verzie, dáva veľa energie a výdrž praktikantom.
  • Soccer-Ball stroja: Je to jeden z najúčinnejších možností výdrž prípravy pre futbalistov. Vzhľadom k tomu využíva samotného futbalu, môžete posilniť svoju kontrolu nad loptou, rovnako ako držanie lopty zručnosti spolu s zvyšovať úroveň vytrvalosti.

3. Konzumujte Dobre vyvážená strava:

Zdravá strava je nepochybne zásadný význam pre zvýšenie vytrvalosti, či už je to vo futbale alebo akékoľvek iné fyzické hre. Striktne dodržiavať dobre vyváženú stravu s vysokým obsahom sacharidov a nízkym obsahom tukov. Jedzte najmenej 6x (3 veľké a 3 malých jedál denne) absorbovať dostatočné množstvo živín. Drž sa od džunky, spracované potraviny, cukrovinky predmety, sóda, atď Tiež sa snaží dopriať v reálnych celej potravín namiesto nutnosti napájania bary, energetické nápoje a potravinové doplnky.

load...

4. Pobyt Hydratovaný:

Piť veľa vody, aby sa hydratovaná. Ak sú vaše telesné bunky dostať dehydrované, budete pociťovať nedostatok energie, a to bude mať mýto na vašu výdrž, rovnako ako výkon. Tak skúste a konzumovať veľa vody po celý deň a udržať dostatočný počet fliaš s vami v priebehu zápasu.

5. Doprajte si dostatok odpočinku:

Vezmite dostatok odpočinku pred dve predstavenia. Každý hráč potrebuje spať niekde medzi 7 a 9 hodín každý deň v noci. Je dokázané, že noc je jediný prípad, kedy vaše telo omladzuje a úplne zotaví. Výsledkom je, že budete mať dosť vytrvalosti, aby optimálne ďalší deň.

6. Do Not Over-praxe:

Nie viac ako-trénovať sami. Ak cvičíte veľa alebo cvičiť každý deň, budete úplne vyprchala energie, ktoré ovplyvňujú úroveň vytrvalosti značne. Je veľmi dôležité, že budete mať aspoň pár dní voľno v rozpätí jedného týždňa.

load...

7. Buďte pozitívny:

Vždy myslieť pozitívne. Čím viac budete tlačiť sa dopredu, tým vyššia výdrž ide. Takže držať self-motiváciu. Dúfať, že teraz máte predstavu o tom, ako zvýšiť výdrž na futbal! Tieto tipy nie sú pre futbalistov al odtieňa. Akýkoľvek šport osoba môže sledovať tieto tipy vybudovať silnú výdrž. A prečo práve športové ľudí, my obyčajní smrteľníci tiež môžu mať prospech z týchto pokynov! Ako si zvýšiť úroveň vytrvalosti vo futbale? Dajte nám vedieť komentovanie nižšie.

load...