Krása

Vladimir Putin, pred a po

Vladimir Putin, pred a po

Čas na malú piatok zábava: je to Soči vydanie celebrity pred a múčnik! Vzhľadom k tomu, že je to skoro cez víkend, olympijské hry sú o zabaliť, a nikto v Kanade je stále k dielu nejakému popoludní, čo sa hokeju. Takže naša ďalší objekt je 61-ročný ruský prezident Vladimir Putin. Hovorme mu Vlad. Môj priateľ Jill ma upozornil na nedávne zmeny v tvári, ktoré sa pri bližšom skúmaní sú celkom šialené a alarmujúce. Nech je to varovný príbeh pre všetky samca vonku.

load...

Pred

Kopnúť veci preč, našiel som tento starý pic dospievajúci Putina. Muž, ktorý mimika začal mladý.

Keď sme pri tom, to je dosť desivý.

V určitom okamihu v priebehu jeho vlády Putin bol zrejme považovaný za horúca:

No, pozrite sa na tie bicepsy, tak ako tak. To tiež stalo:

Samozrejme, že politik je číslo jedna príčina starnutia (toľko stresu, takže zlé pre kožu). Ako plynuli roky, jeho tvár začala vyzerať takto au naturel:

Táto ďalšia pic je z roku 2007. Pozn dutých lícach, ovisnutej kože a prepadnuté pod očami priestor. (Všetko úplne normálne BTW, ten chlap bol 54 rokov tu.)

Som tiež dáva vám pohľad bočný profil, takže si môžete porovnať ho s tým, čo sa stane, o pár rokov neskôr.

load...

After

Prvé známkou toho, že niečo nie je v nakrivo bola táto fotografia Vlad s veľkou modrinu a opuch pod okom. Plastická chirurgia pokazilo? Alebo sa zotavuje z blepharoplasty?

Zrazu (a pripravte sa na to), bol Videli s najviac nafúknutých tvárach som kedy videl:

Frajer. Tie dokonca porazil Megan Fox tvári plnivá, ktoré som si myslel, boli úplne Whacky. Nielenže používať bláznivé zbytočné množstvo plniva, ale je to tiež sedí v tomto veľkom horizontálnom hmoty. Je tu zreteľný a zrejmá drop-off v plnoštíhlosť pod očami. Je to preto, že sú skutočné lícne implantáty a nie kyselina hyalurónová (ktorý sa rozpúšťa v priebehu času)? Či tak alebo onak, budete si myslieť, že prezident Ruska mohol dovoliť lepšie doc.

Tu je ďalší náladový shot:

Zistil som jeho nový "look" najviac strašidelný, keď to robí pousmial. Nemá vyzeral ako malý Budha?

V tejto snímke, jeho tvár nie je zas až tak opuchnuté, ale tam je ešte podivnosti:

Teraz sa pozrieme na ďalšie čelnom pohľade, s vážnejším výrazom. Všimnite si, ako vyzerá jeho tvár celý zmrznutý?

A jeho pery robí niečo veľmi divné. Myslím, že mal Botox k ústam a určite okolo očí / obočia a na čele. (Kontrolka Botox znamenie: "Spocking", teda tým, že jedna vyklenutie obočie) Pokiaľ ide o spodnú polovici tváre, môže to byť tiež chirurgický zákrok, pretože jeho koža bývala oveľa droopier okolo úst (krk brucha?) ,

Bočný profil je tak dramatická, že to nemôže byť injekcia sám:

Teraz si myslím, že je čas podeliť tejto fotografie drahokam:

Zdá sa mi niekto používa rovnaké vleky topánka Tomom Cruisom. Nie že by bolo niečo zlé.

Spodný riadok

Mohlo by to byť viac vidieť? Vlad to robil nejaké zásadné šťourat sa v tvári. Guy práve rozviedol so svojou ženou 30 rokov, taky, takže to všetko dáva zmysel. Plastický chirurg David Hidalgo, ktorý bol vypočúvaný Vanity Fair, nie je pochýb o tom, na Injekčné výplne a Botox, ale nie je isté, o plastickej chirurgii:

"Nevidel som nič dobrého plastická chirurgia prichádzajú z Ruska. Mnoho dievčat poď sem s príšernými vecami musíme narovnať. [Tiež] Putin mi nepripadá ako typ človeka, ktorý sa necháš ho niekto uspal. "

No, to vysvetľuje zlý výplňový prácu. Pre Tip: Nemáte nič urobiť v Rusku.

V Daily Mail, top doc Michael Prager pozorovať:

"Má snáď mal trochu príliš veľa práce na očiach, pretože má to, čomu říkáme,rybích ok'nebo" mŕtve oči. "

Sú dokonca špekulujú, že to mal plný facelift. Nie ste si istí, o tom! Osobne nemám problém s chlapom robí drobné vylepšenia. Je to proste preč ďaleko, príliš ďaleko. Všeobecne si myslím, že ľudia musia byť veľmi opatrný s plnív a Botox, pretože môžu dať zvláštne, ženský vzhľad (u žien, je to naopak). Ja si myslím, krku výťah, alebo čo to bolo, naozaj zlepšil jeho profil.

Vyjadrite svoj názor

Myslíte si, že Vladimir Putin vyzerá lepšie pred alebo po? Aké postupy myslíš, že to urobil? Ako sa cítite o mužoch s využitím Botox a plnidlá?

load...