Krása

Najlepšie celebrity makeup vyzerá: prirodzené obočie, červená rúž a ďalšie

Najlepšie celebrity makeup vyzerá: prirodzené obočie, červená rúž a ďalšie

Tento týždeň šarže kozmetického vzhľadu sú oveľa viac low-key, ako minulý týždeň Met Gala fantastická! Je to veľmi zmiešané tašku, ale ja som sa sklonmi k Paris Berelc je zdravá koža a prirodzené a obočie je môj obľúbený. 

load...

Tu je najviac inšpirujúce Celeb vlasy a make-up v poslednej dobe: 

Paris Berelc

Čo mám rád: Daj mi nejaký Paris Berelc cez Paris Hilton každý deň. Standouts sú pre mňa jej pleť (hladké a prirodzene žiariace); Jej obočie (mäkké, nie ostré a príliš pinzetou); a pery (hybridný lesklý fľak). Ale tiež ako jej tieň pol dymovou tmavošedý a pol šampanské lesk. Jej upozorní sú dosť, aj keď by som asi ísť o niečo menej blond a karamel. Čo by som zmeniť: len niektoré menšie lip-area Tweezing. (Fotoaparát dokáže byť krutý!)

Emma Watson

Čo mám rád: som vynechal Emma! Nemali sme červený koberec pic nej od septembra, ale ona znova robiť svoju obľúbenú Emma vec: červený rúž, nadýchané riasy a prešiel-up obočie. Vyhovuje jej tak dobre, a kropenie pehy robí všetko krajší. Polovica-back lob s výškou v hornej šaty vecí, ale stále v mladistvom, čerstvým spôsobom. Čo by som zmeniť: Nič.

Camila Alves

load...

Čo mám rád: Hot pink rúž na stredne teplé kože je najlepšia vec na svete. Hoci s týmto šaty (!!), nie som si istý, niekto iný, ale my ich venovať pozornosť Camila vlasy a make-up. Má skvelý tvar tváre a obočia nosiť vlasy v tesnom, hladil-back updo. Vlastne som rád, že ona opustila jej koži trochu lesklá a nie cez-prášku. Čo by som zmeniť: Nič.

Elizabeth Olsen

Čo mám rád: Prvá z dvoch Lizzy vyzerá tento týždeň je v istom zmysle modernej Boho krásy ísť s ňou jasne kvetinové šaty. Ona Amped up textúry a vlny vo vlasoch, ale to nikdy vyzerá čerstvý z kulmu. Milujem to. Tiež skvelé: jemné hnedasté peru tón a úplná zhoda červenať. Nezdá sa vám páči, ako sme sa odkláňa od silného červenať ?? Čo by som zmeniť: Nič.

Čo mám rád: Táto bohatá červená rúž je nádherná na ňu rovnako. Je spárovaná s robustnými riasami, rose zlatý trblietanie tieň celú cestu okolo očí a niektoré chytré tightlining. Všimnite si, ako sa jej obočie stále mäkká, nie je tma a ceruzkou-in-ďalšia vec my sme (dúfajme!) Vzďaľujú. Čo by som zmeniť: Jedná sa o malý detail, ale vyzerá to, že by mohlo byť príliš veľa produktov váženie dole vlasy na niekoľko palcov, počnúc od koreňov.

Gugu Mbatha-Raw

Čo mám rád: Od chvíle, kedy v roku 2018 Met Gala, som čakal trpezlivo pre dobrú najme Close-up Gugu. (Toto je len v poriadku. Dúfajme, že budeme mať viac veľmi skoro!), Len si myslím, že je nejroztomilejší, a má veľký low-key krása štýl. Milujem úplnej pohode ružovú rúž s ružovej červenať a bežných rias, žiadne Falsies. Najlepšie zo všetkého je, že má najviac skutočnú úsmev. Čo by som zmeniť: Nič.

Jennifer Lawrence

Čo mám rád: Jennifer vyzerá veľmi "urobil" tu, ale ja stále obdivovať glamorousness. Má na sebe, že platinové vlasy veľmi dobre (lepšie ako Taylor Swift je na tom so svojím novým odtieňom, povedal by som). Je vzácne, aby ju vidieť v klasickom červenom pery, ale páči sa mi, ako sa objaví proti zodpovedajúce striebristé vlasy a oblečenie. Čo by som zmeniť: Myslím, že trochu viac sviežosť na pleť by bolo pekné, snáď vrcholom tu a tam, takže to nie je všetko matný.

Nicole Richie

Čo mám rád: Práve tu je skutočný výbuch z minulého roku 2018, aby som bol presný, bol v poslednej dobe Nicole bola v červenom koberci koleso-up na tomto blogu. Nikdy som nebol fanúšik jej šialené farebné vlasy fáze, takže dúfam, že tento hnedé a šaty, dáva tušiť, že jej starý štýl mohol vrátiť. (Miloval som Nicole Boho rokov). Jej koža vyzerá úžasne, veľmi žiarivý a že broskyňový farba lip je môj obľúbený. Čo by som zmeniť: môžem žiť s falošnými riasami v skutočnosti ale nie tieto obočia chvosty! (Prečo vizážisti tomu, že ??) Tiež to vyzerá, že ona nasadla na pery plniaci vlak ako väčšina z Hollywoodu teraz. Horná z nich je lumpov!

Georgia May Jagger

Čo mám rád: Tak tu je niečo, čo nie je vidieť každý deň: fuchsie očné tiene od rias liniek do obočia! Georgia, že model, samozrejme ťahá ju preč lepší ako my obyčajní smrteľníci, ale aj tak som ocenil, že preložil vzhľad dráhy pre reálnom živote. (Je to oveľa viac zaujímavé a kreatívne, aby ma viac, než všetky tie modely, ktoré idú Kardashian, keď ste preč celý deň, rovnako ako Chrissy Teigen.) Georgia nosil toto právo; sotva tam make-up všade inde, len mäkké pery v mierne peachier tónom. Čo by som zmeniť: Ona je krásna, bez ohľadu na to, ale nie som si istý, o nových rany. Alebo možno je to chlpatý textúry. 

Riley Keough

Čo mám rád: Niekedy vaše vlasy môžu byť vo vyhlásení. To je to, čo Riley robí tu nechať ju nádherne lesklé, zdravé a červenohnedé vlasy, hovorí samo za seba. (Neviem, či je to jej prirodzená farba vlasov, ale môj bože to je dosť!) Má na sebe zákrutu zodpovedajúce tieň, horné rias riasenku a lesk na pery, ale je to všetko veľmi holé a svieži. Viac o tomto prosím Hollywood ľudí! Čo by som zmeniť: Nič.

Sara Foster

Čo mám rád: Skoro som prešiel Sára pic tým, než som sa priblížili na detail. Holy krásne rúžu! To je jeden z najkrajších červenej, v jednej z najkrajších lisovaných-in textúr. Tiež som naozaj rád obočie a ako môžete vidieť všetky jednotlivé chĺpky, nie prášok alebo ceruzku. Žiadne falošné riasy, alebo dokonca liner-bledé zeleno-modré oči nepotrebujú nič viac než riasenky. Čo by som zmeniť: trochu korektor okolo vnútorných kútikov očí, len aby oživiť.

Ktorí mali svoje obľúbené krásu vyzerať v poslednej dobe? 

load...