Krása

Je nadácia Clé de Peau taká veľká ako jeho kultový korektor?

Je nadácia Clé de Peau taká veľká ako jeho kultový korektor?

Clé de Peau Radiant Fluid Foundation

Som celkom demokratický o mojej kozmetické výrobky, a bude spokojne používať lekáreň make-pozri tu, tu a tu na niektoré nedávne príklady-okrem high-end.

load...

Ale vždy, keď sa ma niekto spýta: "Má Clé de Peau Korektor naozaj žiť až do humbuk?" Musím reagovať "Absolútne" 

Ktorá ma bolí, pretože kto chce zamilovať sa do 70 € korektor? Bohužiaľ, to sa stáva, že je Bentley z concealers; jeden z mála kultových kozmetické výrobky, ktorá nie je nadmerne sľub a pod-dodať. Akonáhle idete Clé de Peau, vy a vaša korektor herné neobzrel.

A tak, keď som počul, že značka bola zahajuje Liquid Foundation tohto roka-a Radiant Fluid nadácie -I chcel IN. Rovnaký bezproblémové a perfektne primerané pokrytie, s žiariace povrch, vlhkosť stabilizáciu komplexu a SPF 24 ochranu? Áno áno áno!

Tu je na vonkajšom obale:

Vnútri fľaše majú, že podpis zrkadlový kryt (to je hella ťažké udržať odtlačky prstov mimo, ale oh no):

To, čo som našiel alarmujúce spočiatku bolo, ako zapáliť fľaše pocit. Rovnako ako, máte strach, že nie je dostatok produkt tam, a že vaša peňaženka je ďalej penalizovaný. 

Našťastie je to len preto, že je vyrobený z plastu, nie poháre. Ste stále dostáva štandardnej 30 ml. Páni!

Upustiť od založenia, je hygienický čerpadla:

Čo vyjde je kvapalina, ktorá je na strane tenšie, veľmi "roztierateľné", ale stále vysoko pigmentované. Nie je to zas až tak tenký ako, povedzme, Make Up For Ever na tvár a telo, ale nikde v blízkosti hrúbku typický krémovej založenia. Čo je dobrá správa, v mojej knihe, ja všetko o ľahké, prirodzene vyzerajúce krytie a potom ísť späť a bodovo sa opravuje kazy s korektor. (Clé de Peau Concealer. Hehe).

load...

K dispozícii je 12 odtieňov, ktoré sú organizované podľa rovnakých farebných klasifikácií používaných s korektor:

  • Aj znamená Ivory, a tam je len jeden odtieň, I10. 
  • B znamená Beige, a tam je (od svetla do tmy), B10, B30 a B2o. 
  • Bf znamená Beige veľtrhu, a tam je len jeden odtieň, Bf20.
  • O znamená okrová, a tam je O10, O20, O3o, o40, Ø50 a Ø60.
  • Wb znamená Teplé Beige, a tam je len jeden odtieň, Wb20.

Úprimne si všetky tieto super-mätúce, takže je to asi najlepšie ísť dostať uzavreté osobne na prepážke! 

Bol som spočiatku poslal Ø30 vyskúšať, ktorý je príliš tmavý pre mňa, takže potom značka mi poslal tri z "10s" vyskúšať: I10, B10 a O10. Tu sú vzorky pre porovnanie:

I10 a O10 pracoval pre mňa najlepšie, a to najmä I10, čo je zlomok ľahší a neutrálne; Myslím, že je to zakryť začervenanie najlepšie. V porovnaní, B10 je celkom ružovo, zatiaľ čo O10 je na žlté strane. 

Úroveň krytia je ľahká až stredná, a pretože je to na strane strmšie, myslím, že budete mať trochu väčšiu voľnosť s farebnú zhodu. Tu je to, čo O10 vyzerá miešané von, takže môžete získať pocit, pre textúry:

Pokiaľ ide o svietivosti, nedostal som veľa, ktoré z tohto základu (čo som vďačný za to); to jednoducho vám dáva prirodzene dokonalá pleť vyzerať s ničím lesklé alebo nechutne orosený o tom. Som rád, že tekutina uschne až ničoty, takže nemôžete ani cítiť ju na svojej koži. Niečo magického deje v rámci minútu alebo dve aplikácie, kde sa práve topí priamo.

Dlhovekosť bolo dobré štyri alebo päť hodín, než potrebujem touch-up a niektoré blotting, čo je asi štandard pre mňa, alebo len o niečo lepšie ako štandardné.

Jediná vec, ktorú nemám rád o tento základ je jeho ťažká, sorta "old-lady-ish" vôňa. Fuj, prečo značky DO, že?! Aspoň robí rozptyľovať pomerne rýchlo, a nezostáva s vami po celý deň. 

Tak čo môžem povedať? Je mi ľúto, ako to urobiť pre vás, ale tento základ je 125 € dobre strávený.

Kde kúpiť

Nájsť Clé de Peau Radiant nadácie Fluid na internetovej adrese:

  • Nordstrom
  • Neiman Marcus
  • Bergdorf Goodman
  • Saks Fifth Avenue

Kde kúpiť

Ste fanúšik Clé de Peau Korektor? Skúšali ste tento základ? 

load...