Krása

Nové exfoliačné ponožky detských nôh sú divné, hrubé a úžasné

Nové exfoliačné ponožky detských nôh sú divné, hrubé a úžasné

Rovnako ako dieťa nohy, tieto Footner odlupovanie ponožky bude vyhnať suchej, mozolnaté kože na nohách.

Všetko, čo ste počuli o dieťa noha je pravda.

Prvýkrát som sa dozvedel o tomto vznikajúcom noha starostlivosti kategórii úpätí kôra, z editora priateľa kolega krásy v lete. Presne tak, ako opísala malé plastové ponožky, zatopené s kyselinou, stačilo, aby som sa. A potom ďalšie výhody aby vaše pokožky nôh (spolu s popraskané päty / mozole) vrhnúť ako had, dni neskôr? Nechutné. Ale duh! Chcel som sa.

load...

Krátko nato som začal čítať o dieťa nohy všade. Ako som pochopil, Detská noha je pôvodný noha kôra, z Ázie-, kde sú oveľa vyspelejšie ako my o takých veciach. Bol som thisclose objednávanie ju na Amazonu, keď som zistil, niektorí PR človek už poslal zatratenou vec, ktorú mi pred niekoľkými mesiacmi.

To je správne. K dispozícii je kanadský (a UK / Európa) verzia Detská noha, a nazýva sa Footner. Ale naozaj, sú to isté. A Holík Holík robí jeden taky. Takže budem používať termín "Baby noha" genericky odteraz ako papierovú vreckovku. Vzhľadom k tomu, bez ohľadu na to, čo značka znamená, že je potrebné tieto zlé chlapci -sú život meniace. A teraz je čas vyskúšať, zatiaľ čo nohy sú pod pokrievkou na zimu.

Ako tohto písania, som urobil dve kolá Footner, mesiac od seba, po návrate z letnej dovolenky (ktorý nebol láskavý k plosky nôh). Dovoľte mi, aby som vás prevedie procesom.

Footner Round One

To je to, čo dostanete v krabici:

Cesta-dlhšie ako-it-potrieb-k-byť návod paketu a ponožiek kyselín naplnené samotných, uzavretých v tomto peknom obale. Vyzerajú takto:

Inštrukcie hovoria znížiť každý jedno otvorené, strčiť nohu, a zapečatiť ho na vrchole (ktorý nikdy som sa prísť na to, ako to urobiť). Je odporúčané, aby si pár vlastných ponožiek cez vrchol, pre väčšie pohodlie a myslím, že účinnosť, pretože to pomáha udržať kyseliny v kontakte s nohou.

Keď už hovoríme o kyseliny, pravdepodobne budete chcieť vidieť zložky:

load...

Aqua, Alcohol denaturovaný, Aloe Barbadensis Extract, glycerín, butylénglykol, Repkový olej, Polydextróza, Cucumis sativus Extract, propylénglykol, laktát sodný, kyselina mliečna, xantánová guma, kyselina glykolová, Metylparabén, kolagén, Parfum.

Znie to druh intenzívny, ale tam je absolútne žiadny pichanie. Takže si nechal všetko, čo vsiaknuť do svojich nôh po dobu 60 minút. Nastaviť časovač:

Keď sa hodina, ty to všetko opláchnite teplou vodou, a potom čakať. Počkaj chvíľu.

Urobil som to v sobotu popoludní a utorok som bol presvedčený o tom, čo sa deje. Keby nič iné, moje nohy boli pri pohľade horšie suchšie a mozoľov než predtým, než som začal celý tento proces. Do čerta s tebou, Footner, premýšľal som.

Potom na stredu v noci, vzal som to všetko späť. Bol som odstránenie pár pančucháče, keď k môjmu alarm, celá partia vločiek spadol na podlahu. Noha vločky. Bol som odmietnutý, ale nadšený.

Groteskné odlupovanie-off pokračovala niekoľko dní, až do bodu, kedy nová, hladká a áno, baby-ako noha konečne objavili. Budete určite musieť zmeniť svoje listy a vákuum. Jedná sa o znázornenie odtrhnutí procese na internetových stránkach Footner, takže očakávajú variácie na túto tému:

Máte predstavu! Neváhajte a Googlu pred a múčnik; existuje veľa. (Vedeli ste, že som chcel ukázať vám moje vlastné smrti noha kože na internete? Musím čiaru niekde). Ale v skutočnosti sa za nie je nič menšieho než úžasné.

Footner Round Two

Rozhodol som sa opakovať liečbu o niekoľko týždňov neskôr, aby bola zameraná na niektoré hlbšie, nepoddajných mozole, že stále potrebuje pomoc. A tiež, ak pravde povedané, pretože som bol trochu závislý, a ja som zistil, že je v mojich miestnych nakupujúcich.

Pred druhým kolom, I Googled. A zistil som, že ľudia boli vzpierať pokyny a odchádza Footner na dobu nie jeden, ale dva hodín, čo je rovnaká doba Detská noha radí. Teraz neviem, či Detská noha je slabšia vzorec, ale ma napadlo, čo to sakra? Dám to skúsiť. (To bolo v poriadku. Ale pokračovať na vlastné riziko!)

Ďalšia vec, ktorú som zistil, že ľudia robili, ktoré Footner inštrukcie nezmieňujú, je namáčanie nôh dopredu. Sadla som si nohy vo vani dobrých 15 minút pred okrúhlymi dva, a rozhodne si myslím, že svoj vplyv. Zdalo sa, že hlbšie peeling, než prvýkrát, skoro ničiť otravné zastavanú kožu na pätách.

Spodný riadok

Je to láska. Heck, je to manželstvo. V tomto okamihu nevidím sám seba pomocou môjho mikro-Pedi elektronický nožný vyrovnávaciu pamäť, ktorá už veľa, pretože noha kôra je tak oveľa lepšie. (I know.I bol posadnutý s Micro-Pedi). Ale dve kolá Footner dostal moje nohy výrazne hladší, s oveľa menším práce. 

Jediný úlovok je, že pravdepodobne nemali používať Tieto baby foot-typu produktov v lete. Riadky kože plávajúce off nohy jednoducho nejde dobre s sandále. Ideálny čas je teraz, ľudí. Vy ste sa na to?

Kde kúpiť

  • Footner: Na výber nakupujúcich Drug Mart, Well.ca a Amazon.ca.
  • Detská noha: Na Beauty.com, Amazon.com a Amazon.ca.

Vyjadrite svoj názor

Už ste vyskúšali nôh peeling ešte? Sú to tie najlepšie krásu vynález, alebo čo?!

load...