Krása

Pozrite sa na Guerlainovu novú a lepšiu bozku na kiss rúž

Pozrite sa na Guerlainovu novú a lepšiu bozku na kiss rúž

Keď sa nad tým zamyslíte splurging na rúž, ktorá značky príde na myseľ?

Pravdepodobne Chanel. Možno, Dior alebo YSL. Rúž kráľovná alebo Tom Ford, ak ste výklenok takhle. Alebo by ste mohli byť NARS alebo MUFE dievča.

load...

Stavím sa, že ste nepovažoval Guerlain. A mali by ste!

Dlho som bol fanúšik ich rúže a najmä, ktoré majú niektoré z najviac vynikajúce obalov na trhu. Ale nie je to tak, ako vyzerajú v kabelke-I vždy, vždy dostať komplimenty, keď som nosiť drzosťou Rouge Automatique z kolekcie jar 2018, pretože je to taký neobvyklý jahoda červené.

Teraz je tu nová zostava Guerlain rúžu rozdrviť na s znovuobjavený Kiss sa pobozkajú:

Rad bozk bozk bol asi od roku 1994 (!!), ale bol nedávno prerobený ako Kiss Shaping Cream Lip Color, čo znamená, že majú plumping účinku kyseliny hyalurónovej. (Pre záznam, som si nevšimol, nič na tomto poli). Majú tiež, že nové ľahká textúra, že všetky rúžu sú dostať v týchto dňoch. 

A dostali nové oblečenie v týchto luxe čiernej prípady, ktoré by mohli byť moje najobľúbenejšie zo všetkých rúžu I vlastné:

K dispozícii je 26 odtiene v kolekcii, av prípade, že ste premýšľal, nič old-ladyish o nich. Ako budete čoskoro vidieť, jedná sa o úplne moderné a už vôbec nie plachý.

Guerlain zvolím tri vyskúšať, takže samozrejme som išiel za brights-koralov, červenej a fuchsie! (Ako vždy hovorím, s rúž idem veľké alebo ísť domov.)

Tu je pohľad na seba na pery. (Snažte sa byť rozptyľovaný broskyňovej páperie. Otázok osvetlenie!)

load...

325 Rouge bozk

Rouge Bozk je hviezda tieň v zbierke, a len o perfektné červené. Ako vidíte, je to trochu sheerish, takže nevyzerá alebo sa cíti príliš ťažký práve to krásne pop farby. Je mi úplne pripomína Smashbox je legendárnym rúž v Legendary, že som sa zamiloval pred niekoľkými rokmi. S výnimkou viac glam balení.

344 Sexy Coral

Je ťažké si vybrať, ale myslím, že Sexy Coral je moje najobľúbenejšie z troch odtieňov tu. Je to taká pekná a nositeľné koral, ktorý je super-lichotivé na pleť (a myslím, že by vyhovoval akýkoľvek tón pleti). Je to skvelé pre dennú či nočnú hodinu.

361 Nadmerná Rose

Nečakal som, že nadmerné Rose mať toľko pigment-holy tučné! To je presne tak, ako sa mi páči moja fuchsií a rozhodne dáva ostrejší značiek (ako Marc Jacobs Pobozkaj Pops) bežať za svoje peniaze. Ak máte radi k nekompromisnej horúce ružová, potom budete milovať tento jeden.

Spodný riadok

Ak máte záujem o splurgey novej rúžu vám, potom som si nemyslím, že môžete ísť s Kiss sa pobozkajú v poriadku. Vysoká pigment v tenkom, maslovú vzorca nesmie trvať celý deň, ale to je podľa mňa v poriadku, pretože sú tak pohodlné na nosenie a nebude akcentovať žiadne vločky alebo sucho. Obal je zomrieť, a ja som proste v láske s týmito farbami. Tak zábavné a svetlé!

Kde kúpiť

Nájsť Guerlain Kiss Shaping Cream Lip Color na adrese:

  • Kanada: Sephora, Hudson Bay, Nordstrom
  • USA: Sephora, Nordstrom, Neiman Marcus, Bloomingdale

Vyjadrite svoj názor

Už ste vyskúšali tieto rúžu napriek tomu (alebo akékoľvek iné z Guerlain)? Ktorý odtieň je vaša najobľúbenejšia? 

load...