Krása

Mischa Barton nevyzerala ako svieža a nádherná

Mischa Barton nevyzerala ako svieža a nádherná

Mischa Barton má za sebou človeka. A to je veľmi, veľmi dobrá vec, pretože zakaždým som videl fotky z nej v poslednej dobe, to vyvolalo tichú "WTF?" v mojom mozgu. Yours príliš nerob lož.

load...

Samozrejme, je tu ďalší dôvod byť rád, že Mischa opravil ju zaniknúť v kráse (aj keď možno nie módne) úsudok. V rozhovore minulý mesiac s OK! Časopis, pripustila, že ona bojuje s depresiou, ale nakoniec v "lepšom mieste."

Teraz, to je čistá špekulácia tu, ale myslím, že je to vidieť. Keď sa cítite dobre, ste viac naklonené chcú vyzerať dobre. Vzhľadom k tomu, (pardon Mischa) tento účes bol zrejme nie je určený šťastnú osobu:

Nechcem kopať dievča, keď je dole, ale čisto inštruktívnu účely môžem len povedať? Jedná sa o veľmi definície zlý Extensions. Zlá farba, v prvom rade, ale čo je najdôležitejšie, zlý tvar a štruktúru. Proste kričať lacné, nie oni, keď visí takto bez zužujúci sa v dolnej časti. Dokážem si predstaviť, že by pocit, že tých strašných syntetické parochne, ktoré kupujete v obchodoch Halloween.

Ale to je to, čo robí Míša nový vzhľad všetky krajší. Je to, ako keby to vstal z popola ako akési Beauty Phoenix:

Neuveriteľné, že?

Po prvé, ona vyzerá kajillion krát lepšie bez všetkej tej falošné vyzerajúce vlasy silný jej tvár. (I keď to, čo presne jej vlasy je na tom teraz je stále nejasná, ja hádanie bola poškodená z rokov rozšírenia, takže nemali inú možnosť, než jej tento vrstvený, vetchá rez. Dúfajme, že, ako to rastie von Bude dokonca s pekným, tupým lob. Nebolo by to vyzerať skvele?)

load...

Farba je tiež lepšie, pretože je to tmavšie, teplejšie a zlatá, ale aj pestrý tón namiesto Girls Next Door v štýle pevné blond hmoty.

Druhá vec je, že pre raz Mischa je bez ozdôb s vlasových doplnkov. Kto vie, ako dlho to bude trvať, pretože ako všetci vieme, Mischa je trochu straka a má všetky druhy zdobenia, vrátane hairbands, čelenky, šatky a fascinators. Žiadny jednoduchý čierny elastický pás bude robiť nie pre Mischa.

To neznamená, že sa mi nepáči vlasové doplnky, oni boli vlastne jeden z mojich obľúbenými vecami okolo Toronto S / S '11 týždňa módy but môžu veľmi ľahko stať costumey s nadužívaniu. A myslím, že sa bez nich. Bez všetkej tej vynaliezavosti. Robí Mischa vyzerajú oveľa viac svieži.

A červené pery, dobre, čo viac môžem povedať, okrem toho, že sú báječné?

Dobre, možno odporúčania produktu. Pre farbu tejto bohatej a matný, produkt, ktorý chcete použiť, je to bacuľaté ceruzka od NARS:

Môžete mi veriť, kozmetický transformáciu Míša? Neboli jej predlžovanie vlasov tragickej? Nie je jej nový vzhľad, aby chcete maľovať na matný červeno pere, ako práve teraz?

load...