Krása

Bryce Dallas Howard, pred a po

Bryce Dallas Howard, pred a po

Na rozdiel od, povedzme, Kim Kardashian alebo Renée Zellweger, Bryce Dallas Howard nie je prvou celebritou, ktorá príde na myseľ, keď si myslíte, že "Chcem ju vidieť pred a po!" 

V skutočnosti, len som predpokladal, s jej prírodnými červenými vlasmi a jemnej štruktúry kosti, že vždy vyzerala takto. 

load...

No, nie tak celkom. 35-ročná herečka nielen experimentoval s niektorými dramatickými zmenami vlasy v priebehu rokov, ale môže tiež išli pod nôž.

Poďme sa bližšie pozrieť:

Bryce v roku 2003

Kopať veci preč je Bryce vo veku 22, a vyzerá to, Hollywood štandardoch bola neskoro do nosa práce strany. Nie, že si myslím, že "potreba" mať to. Je to, že dieťa rany a tvrdé očné linky mám väčší problém s. Ha!

Bryce v roku 2004

Nasledujúci rok, Bryce vyzeral oveľa viac vyrástol. Čím kratšie, shaggier vlasy s tmavším odtieňom z nej robí vyzerať zrelší ako jej 23 rokov. Make-up je lepšie, s jej waterlining technikou oveľa lepší. Nos je určite väčšia, než to vyzerá dnes.

Bryce v roku 2005

Teraz účes premenil v, 00s interpretaci,Rachel. ' Bryce tiež odľahčené zdvihla paletu make-up; Tieto mäkké, číre, broskyňový odtiene vyzerajú skvelo na ňu. 

Bryce v roku 2006

Prekvapenie! Pre horúce minútu v roku 2006, Bryce išiel blondínka, ale iba za rolu vo Spider-Man 3. Myslím, že sa všetci zhodneme, že to nie je tak dobré, ako sa červená, a vymýva jej tón pleti. To všetko vyzerá veľmi Holly Madison. Navyše budem nikdy byť fanúšik rezaného pokrčenie očné tiene. Stále mala širší nos tu.

load...

Bryce v roku 2007

Nasledujúci rok, to bolo späť do gaštanové, a v prípade, že ste zvedaví, Bryce bola tehotná tu. Okamžite pleť vyzerá viac GLOW a svieži. Úžasné, ako farba vlasov môže robiť to, čo? Milujem bočné pozametal rany a úplnú ružovkasté a lesk na pery. 

Bryce v roku 2008

Prekvapenie číslo dva! V roku 2008, vo veku 27 rokov, Bryce úplne upustil od červené vlasy a na obdiv tento tmavý odtieň brunetka, spolu s čelo-sklzom ofinou a dlhých vĺn. Som tiež vycítila možnú zmenu v tvare nosa u tohto bodu; most vyzerá užšie.

Bryce v roku 2009

A teraz Bryce začal vyzerať oveľa uhladenejší, ako je sila z A-zoznamu krásy tímu! Ryšavka opäť sa zvýrazní jej sfarbenie (namiesto boja proti tomuto javu) s tučným červeným okrajom, oveľa mäkšie očný make-up, a bez hanby. Okrem svojho nového nos, pery vyzerajú plnšie tu, aj keď to môže byť len niečo málo cez-obloženie.

Bryce v roku 1998

Bryce držal gaštanové vlasy v roku 1998; Jej farba je neuveriteľne svieži, lesklé a žiarivé. Milujem, ako to robí jej pop kožu, aj keď snáď poprášené na tad príliš červenať. Vzhľadom k tomu, že sa tu s úsmevom jej nozdry vyzerajú širšie, ale všimnite si, ako sa špička vyzerá rafinované.

Bryce v roku 2004

Do roku 2004, Bryce bolo 30 rokov. Ja jednoducho milujem tento snímok the mierne rozmazané vlny, viditeľné pehy a zdanlivo nadácie bez kože tak dosť (a príjemná zmena tempa od obvyklých červenom koberci tiaže). Ona tiež Amped zdvihla červenú na ešte jasnejšie odtieň, a hodil na dvojicu falošné riasy; divu, že sa mi páči oboje! Nos vyzerá tu extra-petite. 

Bryce v roku 2009

Potom, v roku 2009 to bolo späť do tmavej gaštanové, a na svetlejšie pleť vyzerať ako výsledok. Elektrický ružová rúž je naozaj zábava, ale ja dávam prednosť Bryce ako jahodová blondínka s mäkším make-up.

Bryce v roku 2009

Ďalší rok, ďalšia významná zmena vlasy. Tentoraz Bryce nasekané ho do dlhej bôb, nosí rovno, s trhaný, Lash-sklzom rany. Myslím, že lemované oči a červený rúž, aby to vyzerať trochu "intenzívne" a uhlové. 

Bryce v roku 2016

Som rád, že Bryce zmäkol, čo sa v roku 2016. Jahoda blondínka je moja najobľúbenejšia farba vlasov pre ňu; Tiež som rád mäkké glam vlny. Make-up je jej najprepracovanejší kedy: pinky hnedý vyrezávať oči, s broskyňový pery a líca, a robustné čierne riasenky. Zaujímalo by ma, či by mohla začali s malým Restylane na pery a líca by teraz ústa je Putami a tvár rozhodne zdá byť širší okolo úrovne očí.

Bryce v roku 2018

A to nás privádza do roku 2018! Bryce je 35 teraz, a (podľa môjho názoru) viac nádherný ako inokedy. Novosť tohto roka je strapce, tu s veľkým opotrebované, vykefovať vlny. Mám rád trblietavé dymové oči (aj keď možno nie Falsies) a tlmené ružovkasté a rúž. Opäť platí, že nos je super-úzka v porovnaní s, kde sme začali off. A myslím, že jej pery a líca vyzerajú plnšie. 

Aktualizácia: Bryce v roku 2019

To je najprirodzenejší a uvoľnená sme videli Bryce pohľad na dlhú dobu! Ona je teraz 36, a zdá sa, že získal trochu na váhe v tvári, ktorá zmäkčuje jej rysy. Rozhodne si myslím, že má stále výplň v tvárach a hornou perou, ale je jemnejšia a vkusne hotovo. 

Záver

Je zrejmé, že Bryce je rozkošný, ale nie je pochýb o tom, rovnako ako jej rovesníci Hollywood, mala pomoc veľké krásy tímom a skvelým chirurgom. 

Tu je to, čo profesionáli hovoria. "Vyzerá to, že ona mala operácia nosa," Dr Michelle Copeland, New York plastický chirurg, povedal Life & Style. "Bryce nos je tenší a špička je jemnejšia. Jej pery vyzerajú plnšie, čo naznačuje, plnidlo ako Juvéderm alebo Restylane." 

"Filler do jablka tváre dal jej krásne tváre tvar," hovorí dermatologička David E. Bank. "To sa rozšírila jej tvár na lícne kosti, čo jej mladistvý vzhľad. Objaví Bryce [i] k mali Botox, ktorý sa otvoril a rozžiaril oči a držal ju na čelo hladko."

Takže to nie je veľa vylepšení a-len nosa je trvalý, ale to bolo všetko vykonaný naozaj šikovne. Som obzvlášť ohromený, ako prirodzene výplň rozšírila svoju tvár, namiesto toho, aby jej mačací pohľad sme videli na toľko Pred Po subjektov (ako je Courtney a Megan, napríklad). Myslím, že Bryce krása tím odviedol skvelú prácu! Povedzte mi, či budete súhlasiť.

Ako sa cítite o krásu evolúcii Bryce? Ktorý z týchto pohľadov je vaša obľúbená? Čo "krása práce" Myslíš, že to urobil?

load...