Krása

Ako dať jemným blond vlasom nový vzhľad

Ako dať jemným blond vlasom nový vzhľad

Vitajte v našej kolóny Hair konzultáciu. Ak chcete požiadať o on-line konzultácie na vlasy od celebrity kaderník Billa Angst, postupujte podľa pokynov tu.

Otázka: Ahoj Bill, som sa snažil veľa rôznych účesy, ale neboli schopní nájsť ten, ktorý by dopĺňal svoju prirodzenú vlasy textúru. Som sa ocitol v trochu slepej koľaji a som pripravený na zmenu.

load...

Mám prirodzene blond, jemné vlasy, a veľa. Má vlnu, ale všeobecne sa narovná sám von na konci dňa. Mám tendenciu držať vlasy dlhé, pretože váha pomáha udržiavať vlasy rovno, bez toho aby museli používať žehličky. Všetky tieto obrázky ukazujú, ako moje vlasy vyzerá po vysušení väčšinou s sušiča a potom sušenie na vzduchu.

Naozaj by som nejaké nápady, niektoré rôznych strihov a farieb by som mohol skúsiť. Mal som rany vlani a rastú von. Bol by som rád, aby sa extrémne zmeny, rovnako ako menej extrémny / dlhší možnosť vlasov. Som dokonca ochotný dať krátke vlasy ešte šancu. 

Tiež som hádzať okolo myšlienky na farbenie ju. Avšak, nikdy som farbené vlasy a nie som si istý, čo by bolo dobré tieň na môj tón pleti. Co si myslis? Vážim si nejakú radu môžete ponúknuť. Ďakujem! - Leah

A: Leah, ja náhodou fanúšik dlhé vlasy s tými správnymi rany. Bang bočné pozametal vás tiež vyhovuje.

Táto dĺžka a tresk tvary sú, ako by som upresniť, čo už máte:

load...

To je sexi súlož, ktorý by bol tak zábavné na leto:

Tiež stmavnutie svoje korene by pridať okraj do svojho pekná blondínka.

Jednalo by sa o elegantný variant, žiadne rany sa svoju prirodzenú farbu:

Tu je niekoľko krátkych tvarov a farieb.

To béžovej farby, ktoré by bolo ľahké urobiť:

Tieto blondínky sú trochu svetlejšie a svetlejšie než je vaša prírodná farba. Sa hrá s farbou je ľahšie s krátkymi vlasmi.

Dávam ti to ako možnosť v prípade, že chcete, aby sa prejsť na divokej strane:

Majú meniace sa zábavné veci do poriadku...

Billyxoxo

Bill Angst je jedna z kanadských špičkových kaderníkov celebrít a majiteľ spoločnosti Angst Salónu na 240 Queen Street East v meste Toronto. Volajte 416-360-5942, aby si stretnutie.

load...