Krása

Makeup artist Caitlin Callahan zdieľa svoje tajomstvá make-upu

Makeup artist Caitlin Callahan zdieľa svoje tajomstvá make-upu

Vancouver-based Caitlin Callahan je jedným z Mac vedúcich vizážistov a jeden z najvtipnejších ľudí, ktoré som kedy rozhovory. Niet divu, že jej down-na-zemi osobnosť prekladá k prístupu k make-up down-na-zemi. Pri všetkých prehliadok sa, filmových festivalov a celebrít ona pracovala s, a tam bolo veľa, pretože ona robila tento 21 rokov! -Caitlin artikuluje najzdravší postoj k celej túto tému krásy, ktoré som kedy počul. (Je to prekvapivé a inšpirujúce.) Čítajte ďalej pre lopatka, plus niektoré zasvätených tipov a samozrejme jej obľúbené produkty!

load...

Ako ste sa mohli začať ako maskérka? 

Začal som s Mac v roku 1992. Bol som 12. [Smiech.] No, začal som po škole. Urobil som veľa make-upu na univerzite, pretože som robil divadelné titul. Aj keď som sa snažil prísť na to, čo som chcel robiť, MAC práve otvára svoje druhé počítadlo v BC v Hudsonovho zálivu. Pripojil som sa ich, a tak som tu 21 rokov neskôr.

Prvýkrát som sa dostal k značke ako part-time vec. Pracoval som u prepážky na dva roky a potom som začal výcvik personálu. V tej dobe boli rozširuje tak rýchlo, v celej Severnej Amerike a v kanadskej spoločnosti, boli posielanie niektorí z nás sa k Ázii a Európe nájsť zamestnancov a školiť ich. Tak to jednoducho stala mojou kariéru a ma priviedol do LA, New Yorku a na mnohých rôznych miestach, som sa pozrel po 44 krajinách. Bol to neuveriteľný zážitok a niečo, čo by nikdy nenapadlo, prichádzajúce z Oakridge Bay [predajni vo Vancouveri].

Aký je váš typický deň, ako je?

Keď som v mojom domácom trhu, ktorý je Vancouver, robím veľa vecí v elektronickej podobe. Aj práca na žiadostiach PR, že môžem robiť z domova. Práve sme robili charitatívnej módnu prehliadku. Keď cestujem, robím zbierky, filmové festivaly; Za pár týždňov budem Vegas učiť triedu pre tamojších umelcov. Povedal by som, že jazdím asi 40 percent celého roka.

A čo Fashion Week, budete pracovať na všetky z nich?

Mám dve maličké doma, takže sa Fashion Week, ako som vyjednávať, je, že v septembri mám New York Fashion Week. To sú dva týždne. Potom na jar, mám Miláno a Paríž v januári a februári, a filmovom festivale Sundance. Je tu trochu odrody. Predvlani som išiel do Londýna miesto v New Yorku.

Čo celebrity?

Na festivale v Sundance, robíme osobnosti, ktoré majú cestoval do Park City a robia stlačte pre film. Takže je to červený koberec make-up, alebo ako je pripravený, aby sa na Entertainment Tonight.

load...

Pracoval som s mnohými MAC hovorcov. Linda Evangelista je jedna z mojich najúžasnejších klientov. Sledoval som jej kariéru na dlhú dobu. Myslím, že môj obľúbený by Donald Sutherland. Bolo to tri dni hysterického smiechu. Pracoval som s mnohými herečiek. Len som robil Dakota Johnson, ktorý má nový zaujímavý film, vychádzajúce z. Rebel Wilson, Naomi Watts. Práve som mal toľko skvelých zážitkov.

Ako už HD zmenil spôsob práce?

Myslím, že ako vizážisti, sme oveľa viac vedomý ciele a štruktúru pokožky, pretože HD. Je to naozaj zmenil, ako podrobné a presné sme. Primery boli skutočne stredom pozornosti pri použití make-upu, pretože majú vplyv na návratnosť. Bývalo to len farba, farba, farba. Stačí dať viac na. Nemôžeme robiť, že už nie.

MAC Prep + Prime Natural Radiance Základňa je môj obľúbený primer, pretože nemá veľa lesk alebo lesk v tom, že funguje na všetkých farieb pleti, a môžete ho použiť pred a po make-up.

Dávate prednosť práci s modelmi, alebo svojich stálych klientov?

Sú veľmi rozdielne. To, čo som pracovať s jedným z mojich klientov, je to veľa o nich, a to je veľmi individuálne. To je niečo, čo som sa snaží k sebe a pomôžem novšie umelcom, že nebude mať vzhľad podpisu. Už nikdy nechcem, aby niekto ísť, "to je celkom Caitlin vzhľad." Naozaj sa snaží uspokojiť makeup na osobu, som pracoval. Keď som pracoval na modeli, smer prichádza z stylista, fotografa a odevného dizajnéra. Je to proste iný zážitok. Myslím, že by som asi radšej pracovať na klientov, pretože som ľudia človek. Navyše modely sú 15. [Smeje sa.]

Ako sa vám dostať svojich klientov, aby sa cítili čo ich make-up urobil?

Prvýkrát je to veľa hovorí a pozeral. Ľudia sa trochu nervózny, že som pozeral priamo na ne, ale ja som pri pohľade na oblečenie, ich osobné štýl. Som tiež im žiadať veľa otázok, takže môžem sa s nimi čo najrýchlejšie vedieť. Nemôžete robiť predpoklady. Čo niekto má na sebe nemá diktovať, kto sú, alebo ktorí chcú byť ten deň. A ja som pri pohľade na ich vlastnosti. Môžem uistiť, že moje ruky sú super čisté a dotknem ich koži. Snažím sa robiť, že citové puto hneď. Make-up je veľmi osobné. Je to váš tvár. A ak nechcete, aby toto pripojenie, je to chyba.

Aká je vaša krása filozofia?

Nemyslím si, že make-up je krása. Myslím, že make-up je módne. Cítim, že to môže byť skôr výberu ako chcete accessorize vaše oblečenie, skôr než "to bude vás vyzerať lepšie." Snažím sa pozerať na make-up v zdravým spôsobom. Veci ako korektor a primeru pomôcť každý z nás. Ide o ďalšie zdokonaľovanie techniky-pripravujúce plátno, ak chcete. Ale myslím, že farba by mala byť len díval sa na ako "oh, oranžová je, poďme nosiť oranžovú!"

Myslíte si, že existujú pravidlá, pretože kto môže nosiť, aké farby?

Myslím, že niekto môže nosiť čokoľvek. Ako by som mohol niekedy niekomu povedať "nemôžete nosiť červený rúž?" Pre mňa to je ako dávať na paru červené topánky. Väčšinu času, keď hovorí o tom, že možnosť nosiť červený rúž, to má viac čo do činenia s textúrou, krytie a jas. Tam bude niekto, kto chce skutočnú striekačka matná rúž, že je všetko "Pozrite sa na mňa, pozrite sa na moje pery, som tu." Ostatní ľudia chcú úplnú lesk alebo satén, ktorý je o niečo jemnejšia. Nemusíte sa zvyčajne myslieť tónmi.

Kto je vaša krása ikona?

[Make-up artist] Val Garland. Pracoval som s ňou po dobu asi 10 rokov na módnych prehliadkach, a zakaždým, je to škola. Som pripravený a ja som sa predtým vyšiel v noci. Som pripravený sa učiť. Vždy je tu niečo nové prichádza z nej, že si môžete vziať späť a používať s vlastnými výtvormi.

Čo ste sa naučil od nej?

Naozaj začína funkcia, ktorá sa chce vyniknúť. Takže to nie je o "start make-up, robiť všetko a potom obočie, oči, líca a pery." To je rutinné veľa z nás dostať do. Namiesto toho, je to "v poriadku, je to lip príbeh. Budeme mať základ a náterom, plátno-múdry. Potom sa dal na pery na zostavenie odtiaľ." Vzal som si, že do svojho vlastného procesu, pretože to naozaj pomáha vyrovnať. A pomáha ľuďom sústrediť sa na pozitívne rysy sa im páči, namiesto toho povedal: "moje oči sú príliš malé, chcem, aby vyzerať takto." Make-up môže naozaj urobiť. Je lepšie sa zamerať na tie pozitívne rysy a tlačiť dopredu tie, zároveň minimalizovať tie, nie si blázon.

Ako sa starať o pleť?

Vždy som si použite vodu a olej. Používam Fix + -To prúd vody, ktorý má veľa hydratačné v ňom. Potom olej je hydratačný krém, ktorý je chytať, aby voda. Je proste dáva ľudová pleť oveľa viac spongey a živý. A to robí make-up sedieť oveľa krajší.

Nemyslím hmla môj tvár s pevným + medzi každým krokom na make-up, ale keď som pracoval s niekým naozaj dehydrovaný, určite by som. Niekedy som ju použiť potom, čo make-up, rovnako, najmä ak je to príliš zmrznutý. Pomáha upokojiť, že prášok.

Aké sú vaše all-time obľúbené produkty?

MAC Prep + Prime Natural Radiance základňa.

MAC Extended Play Gigablack Lash Mascara. Som rád, že riasenku. Je to tak dobre. [Poznámka redakcie: To bolo Caitlin, kto ma ako prvý obrátil na neho, a má pravdu. Tak dobré!]

Nesiem okolo MAC Prep + predseda BB Beauty Balzam Compact SPF 30, pretože mi to bude dať nejaké pokrytie, ale stále je to, že orosený kože textúra. Je BB krém v kompaktnom formáte, trochu pevnejší ako krémové v deviatich odtieňoch, a to vám dáva zrkadlo, takže sa môžete dotknúť sa s ním oveľa jednoduchšie. Dal som ju na ráno a potom sa ho dotknúť, keď je moja základom začína slabnúť alebo sa pozerá trochu suché.

A mám nejaký MAC Plushglass závislosti. Spýtal som sa vývoj na tento produkt, pretože nemôžem prestať nosiť. To je to, čo nosím na svojom voľne. Je to lesk na pery, ktorý plumping kvality na to.

Čo ešte udržať v kabelke?

MAC Eye Kohl v Teddy. Nosím to každý deň.

Riri pre MAC bronzer.

Tiež som nosiť okolo MAC Half Lash kulmy. 43, čo nájdete, je, ako človek starne, vaše oči začať klesať v rohoch. Nie je to môj obľúbený look byť úprimný. Nie je to mi robiť najšťastnejšie zo všetkých. Takže som vlastne curling tie vonkajšie riasy a potom aplikovať trochu Teddy ceruzkou a riasenkou. Vyzeráš, ako by si mal kávu alebo štyri. Je to úžasné. Ak sa pokúsite na linku očí alebo dať na riasenku bez curling vaše riasy ako prvý, máte tendenciu sa z toho, že vonkajšie linke dole. Ale akonáhle sa krútiť, budete riadiť ho k chrámu. Je to naozaj dáva do očí výťah.

To je môj "vyzdvihnúť deti make-up". Aj rozmazanie ceruzku na nárožiach. Keby som to chcem silnejšie, beriem ju trochu viac. Potom sa dostať do večera, budem hodiť niektoré z ponoru.

Aké produkty sú stojí splurging ďalej?

Kefy, pravdepodobne. Myslím, že ľudia jasne pochopiť o nákupe kefy. Starať sa o ne postarať sa o ne zohnať na taške, niektorí domov. Vydrží tak dlho, a oni jednoducho robiť všetko, čo platí krajšie na tvári.

Čo môžete ušetriť?

Myslím, že to záleží na osobe. Existujú spôsoby, ako ladením make-up miesto nákupu 100 odtieňov. Hranie s trendmi môže byť naozaj zábavné, ale nemusíte sa zblázniť. Napríklad použitie purpurovej očné tiene s tromi rôznymi kefami môže robiť to vyzerať inak zakaždým. K dispozícii sú aplikačné techniky, ktoré môžete použiť s produktmi, ktoré už máte.

A ak máte tušenie, dať všetko do make-up vrecka, choďte na pult MAC a povedať im: "To je to, čo mám, čo mám robiť?" Neznášam make-up cintorín. Keď idem do domu mojich klientov, som rád, poď. Prejdime si to. Veľa času, ľudia dostali skvelé veci, ale jednoducho neviem, ako ju používať. Vždy som povzbudiť ľudí, aby vyzdvihnúť svoje veci, vziať ju do MAC a len sadnúť a povedať im svoj príbeh. Milujeme sa dostal do make-up tašky ľudí!

Aké produkty by sme mali investovať do na zimu?

Hlboký berry peru.

A ak ste sa dostal jeden už skutočný blatisté čiernou ceruzkou. Naše by MAC Kohl Power Eye Pencil v Feline.

Aký je váš obľúbený makeup pohľad na dovolenku strán?

Úžasné trend je veľmi neskoré, 70s-like Studio 54. Povedal by som, že nosiť nejaké mrazivé zlato. Like zlaté glitter, druh robustný a tmavým berry pery. Je ľahké robiť, super-sexy a super-Glamourous. Na dovolenku, robí oči a pery príbeh je veľmi zábavná.

Aký je váš najväčší krása pet naštvať?

Myšlienka uvedenie základ na celú tvár. Že od steny k stene koberce. Ak chcete mi, že robí tvár vyzerať tak plochá a bez života. Nemyslím si, že budete musieť dať základ všetkých kútov sveta. Myslím, že ľudia by sa mali vrátiť a pozerať sa na seba do zrkadla znova. Naozaj sa a premýšľať, "kde mám naozaj potrebujú to?" Pre mnohých z nás, je to priamo v centre. Ľudia nepotrebujú toľko korektor alebo ako základ si myslí, že áno. Takže prehodnotiť to. Potom mám rád veci ako pera MAC Prep + predseda Zvýrazňovač, tie, ktoré kliknete.

Ako by ste radšej, aby zodpovedal a aplikovať nadácie?

Zvykli sme si to vyskúšať na čeľuste porovnať odtieň na krku. Ale my nie dávať základ, na celom už nie. MAC pravdepodobne má šesť rôznych odtieňov by som mohol nosiť na mojom tvári. Ak sa vám nedarí získať dokonalý zápas, chybu na strane jednej jasnejšie, a to ľahšie, a dať to priamo v centre. Potom, ak používate bronzer alebo obrys, to je na vonkajšej strane tváre.

Aj použiť kefu aplikovať nadácie, ak robím určitý typ nadácie, ktorá má byť naozaj ťažké, a potom som použiť špongiu. Ale väčšinu času, je to kefa. Použite mäkké kefy, keď chcete niečo super-naprostý aj niečo viac ako ploché lopatky, ak chcete, aby to bolo nepriehľadné.

Aký je váš najlepší Kozmetický tip?

Mám dcéru a mnoho modelov, s ktorými pracujem mohla byť moja dcéry. Ja som vždy opakuje skutočnosť, že sa jedná fun-je to módne. Je to naozaj niečo, čo môžete hrať s, ale ty si fantastická, bez toho by to rovnako. To je naozaj dôležité. To nie je niečo, čo sa prebudiť a robiť každý deň. To nie je váš tvár. Je to zábavné a len módny.

Nejakú radu pre začínajúcich vizážistov?

Áno. Nerobia make-up o vás. Make-up musí byť o osobe, na ktorom pracujete. Akonáhle začnete hovoriť, "Vždy som použiť.", To je, keď viete, že ste sa dostal do tohto územia. Je to o tom, že čas sa učiť o osobe, na ktorom pracujete, pretože nie je o vás, je to o tom boli šťastné.

Existuje mnoho z nás v tejto spoločnosti, ktorí sú celkom lifers, a je to preto, že máme ten zdravý spôsob pohľadu na make-up. Sme celkom rodina a sme si navzájom a čo robíme, rovnako ako dať späť do komunity prostredníctvom Viva Glam. So všetkými povrchnosti módy, máme povinnosť komunikovať to.

Získať produkty

Vyjadrite svoj názor

Súhlasíte s uzemnenej prístup Caitlin na make-up? Už ste vyskúšali niektorý z jej obľúbených produktov? Zdieľate svoje názory na vznik a použitie make-up ako módny doplnok?

load...