Krása

Najlepšie (a najhoršie) rany pre hruškovité tváre

Najlepšie (a najhoršie) rany pre hruškovité tváre

Po kontrole sa najlepšie rany pre obrátené trojuholníčky a srdce, tento týždeň sa presunieme na stranu klopného (doslova): na hruškovitý tvár. (Dohnať tie ostatné všestranný, dlhé a štvorcový -a potom zostaňte naladení pre diamant a má oválny prísť!)

load...

Niet pochýb o tom, hruškovitý tvárou tiež volal trojuholník, môže byť skutočný vlasy výzvou. Ale keď nájdete štýl, ktorý funguje, je to asi najväčšie uspokojenie z niektorého z tvárí! Správne ofina môže byť skvelý nástroj pre hrušky pomôcť rozšíriť hornú polovicu tváre, zatiaľ čo zúženie dolnú polovicu. Tam sú niektoré neuveriteľné optické ilúzie deje v mojich tipov pre najlepší rany.

Z tohto stavu, je to mimoriadne dôležité, že budete mať vaše vlasy textúry v mysli; ako skoro uvidíte, kučeravé vlasy môže hodiť skutočný kľúč vo vašich plánoch vytvorením šírka presne tam, kde nechcete ju. Ak ste hrušku, aby tieto myšlienky do svojho stylista, takže môžete mať rozhovor o tom, ktoré tlčie mohol pracovať pre vás.

Máte hruškovitého tvaru tváre?

Kelly Osbourne má byť najviac známy hruška tvár práve teraz, a sláva jej za hojdacej obrovskú škálu štýlov. (Naozaj, mohol by som urobiť celý príspevok na Kellyho vlasy sám.) Vzhľadom na to, že demonštruje, hruškovitý tvár je najužší hore a najširší v dolnej časti. Čelo je vždy užší ako čeľuste, ktorý môže byť hranatý alebo zaoblený.

Najlepšie Bangs pre hruškovitého tvaru Faces

Ťažké, rovné rany: Nie každý má záujem na ťažké rany, ale teraz sme pochopili, prečo Sophia Bush skál jej-Nemyslím si, že by ste niekedy myslím, že jej tvár je hruškovitý pod tým. Čo rany urobiť, je vytvoriť silnú vodorovnú čiaru a pridať oveľa väčšiu váhu v hornej časti tváre, takže je to v rovnováhe s dolnej polovici. Nevýhodou je, že musíte byť v poriadku s tvoju tvár pri pohľade trochu plnšie / guľatejší, ako Sophia je. To znamená, že ak máte užšie hruška tvár ako Kate Walsh, ktorý je hneď vedľa.

load...

Ťažký, zaguľatené rany: Kate Walsh je ďalším skvelým príkladom toho, ako dobre je ťažká rana môžu pracovať na hruškovitý tvár. Zaoblený tvar a just-pod-the-obočie dĺžka je ideálny pre vynášanie oči rovnako. Vzhľadom k tomu, jej tvár je na úzkej strane v porovnaní s Sophia je, ťažké rany práve jej oválny tvar namiesto bicykla.

Dlhé, mäkké rany: Máte nosiť ťažkú ​​ranu s hruškou tvári? Odpoveď znie nie, a Ali Larter demonštruje prečo. Tak dlho, ako si udržať svoje rany na dlhšej strane (tj pod obočie) a veľmi ľahký a mäkký, môžu pridať záujem, čo potrebujete na čelo odvrátiť od toho, čo sa deje okolo čeľuste.

Bočné-parted záclonové rany: Záclonové rany, ktoré sú v podstate dlhé rany, ktoré spadajú na jednej strane tváre, môže byť fantastická odklon taktika pre hrušky. Len udržať niekoľko dôležitých vecí v mysli: po prvé, uistite sa, že vaše rany zastaví pod čeľusťou, ako Jenna Ushkowitz je. (Ak sa zastaví pred čeľuste, budú čerpať len väčšiu pozornosť k nemu.) Po druhé, budete chcieť, aby časť svoje vlasy na jednu stranu miesto rovno stredom. Stredová časť bude okamžite, aby vaša tvár vyzerať viac trojuholníkový, keď sa snažíte dosiahnuť opak. A konečne, musí byť priame, nie oblé, ako krútia vytvorí väčšiu šírku.

Bočné pozametal rany: Bože, mám rád tento obrázok Billie Piper! Len dokazuje, že hruška tvár nie je prekážkou sexi. Jej hlboké bočný diel s trochou flip rany znížiť cez čelo je fantastický nápad. To rozbíja trojuholník, a pomáha, aby sa predlžoval jej tvár. Všimnite si, že rany zastaví okolo očí úroveň, buď chcete, aby tu zastaviť, alebo pod čeľusťou.

Architektonické rany: Prekvapenie! Môžete nosiť svoje rany z vašej tváre, a Kelly Osbourne prináša skvelý príklad toho, ako to urobiť bez toho, aby zdôrazňovať úzke čelo. Odišla na grafickú, štruktúrovanej podobe, ktorá je v skutočnosti širšie než jej brady, tak vyrovnáva všetko von. Možno nie vaše každodenné vlasy vyzerajú, ale to by bolo úžasné pre správnu príležitosť.

Najhoršie Bangs pre hruškovitého tvaru Faces

Zaujíma vás, čo nerobiť? Tu je niekoľko pozoruhodných príkladov:

Stredo-rozdelili záclonové rany: Tak tu je, keď záclonové rany nie sú tak úžasné. Crystal Reed sa zastaví na pár palcov nad jej čeľuste a oni cestičkou uprostred. Je to skoro perfektné recept pre zdôraznenie jej tvar trojuholníka namiesto maskovanie ju. Tento vzhľad by fungovať, ak vyrastie von trochu viac a zmenil časť linky; inak, že je lepšie robiť hlboké bočný diel a la Billie Piper.

Kučeravé záclonové rany: Tu je ďalší potenciálny problém s hlavovými ofinou. Ak máte kučeravé vlasy ako Minnie Driver, a potom rany, ktoré sú rozdelené v blízkosti centra a zastaviť okolo čeľuste línie nie sú dobrý nápad. Kadere len vytvoriť väčšiu šírku presne v mieste, kde nechcete ju. Minnie by mal buď rock krátke kučeravé tresku (verte mi, môžu byť úžasné!), Alebo ísť bang-menej, ale dostať sa jej kadere rez vo viac halo v štýle tvare, takže vytvára väčší objem v hornej časti.

Stredo-rozdelili rany: Aw, pozrite sa, ako Jenna Ushkowitz vytvorilo dieťa trojuholník na čelo echo jej celkový tvar tváre! Ako meta. Nemyslím si, že je to hrozné, ale ak jej čelo bolo obsadené viac s ofinou (tj cut skôr ako Ali Larter to), by mohli robiť lepšiu prácu odklonu. Myslím, že všeobecne, budete chcieť byť veľmi opatrní o stredových častí akéhokoľvek druhu, ak máte hruškovitého tvaru tváre.

Elegantná, bočné pozametal rany: Kým bočné pozametal rany môže fungovať, keď sú vzdušné a objemný, ako Billie Piper, že to nie je tak ideálny, keď vy im všetkým úhľadný a elegantná, ako Kelly Osbourne. Kým oni si vziať pozornosť od brady do istej miery si myslím, že by fungovať ešte lepšie, keby sa celý účes bol voľnejšie a mäkšie.

Bočné pozametal rany sa prevrátil-out vrstiev: Jennifer Aniston je ďalším príkladom, kedy bočné pozametal rany pokaziť. Jej bude v poriadku. S výnimkou, ako zvyšok vlasy sa obracajúce sa po stranách a dole. Smer by mal byť dovnútra, nie von, na tvare hrušky. To bang s voľným, rovné vlasy (ako Billie Piper) by bolo skvelé.

Krátke, textúrované rany: Tiffani Amber Thiessen rozhodne potrebuje aktualizovať svoje bang štýl. Bude dlhšia a tupé bude vyzerať nielen modernejšie, ale to by tiež vyvážiť jej tvár tvar lepšie podobné Sophia Bush.

Aký je váš obľúbený štýl rany pre hruškovitého tvaru tváre? Ak máte tento tvar tváre, ktoré účesy pracovali pre vás? Čo je najhoršie štýl pre hruškovitého tvaru tváre?

load...