Krása

Ako získať vzhľad rozšírení biča doma

Ako získať vzhľad rozšírení biča doma

Viem, že niektorí ľudia prisahajú na rias rozšírenie. A hele, či som bol celebrita, asi by som mať, em vykonáva na reg. #wokeuplikethis efekt, a nikdy by museli platiť riasenku, sú naozaj úžasné výhody. Navyše viete, ako Neznášam falošné riasy a rozšírenia sú zvyčajne oveľa viac prirodzene vyzerajúce ako to.

load...

Problém je v tom, že sú drahé (očakávať, že zaplatí 150 € +). A vy budete musieť ležať po dobu dvoch hodín, zatiaľ čo oni manipulovať sa dostať, em ďalej. Mám čo robiť! Miesta kam ísť! Blogy písať!

To sú dôvody, prečo je koncept za lekárov Formula Lash Extension Kit je veľmi, veľmi atraktívne pre mňa. 

V podstate, to je toto: vzhľad rias rozšírenie, za dve minúty z pohodlia svojho domova, a za menej ako 20 Kč. Lákavý, že jo? 

To je to, čo dostanete v sade:

Takže existujú dva produkty vnútri súpravy, riasenku a malú trubicu kefou-na vláknach. 

  • Riasenka: Riasenka je v skutočnosti naplnený rias zvyšujúce peptidové technológie Lekári Formula (rovnaké veci, ktorá je vo svojom Lash Posilňovanie Eyeliner). To znamená, že čím dlhšie budete používať tento kit, tým väčšia je pravdepodobnosť, budete mať prirodzene dlhšie riasy, pretože peptid pomáha podmieňujú ich rast dlhý a silný. (Som už na Latisse, ale môžem overiť, že táto technológia funguje, I'Ve vidieť neuveriteľné výsledky na ľudí, ktorí používali očné linky).
  • Vlákna: Bol som prekvapený, keď zistil, že vlákna sú úplne prirodzené. Sú vyrobené prevažne z celulózy, s panthenol a vitamín E. A ich farbivá sú odvodené z artičokov a bazalkou! Všimnite si, že vlákna sú čierne, nie je biela, čo je kľúčová výhoda oproti mnohým ďalších dvojstupňových riasa budovanie systémov.
  • load...

Bočné poznámka: Tie by mohli byť oboznámení s celou vec vlákien už ako Tarte má svoje Best in Faux Lash Predĺženie vlákien a príliš Tvárou v tvár robí lepšie ako falošné riasy Extreme! kit. Ale. Lekári Formula Lash Extension Kit je oveľa lacnejšie a široko dostupné. Takže tam.

Tu je návod, ako ju používať. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov, odporúčam pracovať na jednom oku naraz!

Krok 1: naneste maskaru

Oblúčik vaše riasy ako prvý, ale ja by som preskočiť akúkoľvek očné tiene, pretože je tu dobrá šanca, môžete získať nejaké maskaru na viečka v tomto procese. (Zvyčajne robím bez ohľadu na to, pretože som chcel, aby to hneď v stlačiť pri korienkoch.) 

Riasenka je celkom mokrá, ktorý budete potrebovať pre vlákna sa držať, a to vám dáva slušné oddelenia. Na tom nie je nič super-špeciálne o tom, ale je to určite dostane prácu. 

Srsť len horné riasy na prednej aj zadnej strane. Potom ísť cez zvyšok kroky na rovnakom oku miesto skákanie sem a tam. Týmto spôsobom sa Mascara zostane vlhká, keď budete pohybovať tak rýchlo, ako je to možné k ďalšiemu kroku.

Krok 2: Srsť Mokré riasy Vlákna

Kým Riasenka je stále vlhký, budete chcieť získať tieto vlákna povlak riasy, takže budú držať a pomáhajú vybudovať objem a dĺžku. 

Uistite sa, že kohútik prebytok z prútika, aby sa zabránilo akejkoľvek zblúdilých kúsky pristátie celej vašej tváre, alebo ešte horšie, v tvojich očiach. To je tá časť, kedy naozaj chcete dbať na zvýšenú opatrnosť, najmä ak nosíte kontakty alebo majú citlivé oči. Ak ste len to jedno oko a nie ponáhľať, je to oveľa jednoduchšie.

Pripadá mi to funguje najlepšie držať prútik vertikálne namiesto horizontálne, a krútiť tam a späť po celom rias namiesto kefovanie to. Áno, budete ešte dostať nejakú spad, ale môžete ľahko zmiesť ju preč s nadýchanou kefou, keď budete hotoví. Mal som žiadne problémy vôbec s vláknami lepia na make-up.

Krok 3: Znovu naneste maskaru

Ďalej, tesnenia a nastaviť vlákien s iným náterom maskary ako na prednej a zadnej strane hornej riasy. Ak ste spokojní s účinkom, môžete zastaviť tu, popr.

Krok 4: Opakujte kroky 2 a 3

Zistil som len jedno kolo sa mi nedal dosť o "wow" faktor oproti normálnym objemová riasenka, takže odporúčam ísť späť po dobu najmenej jednej ďalšej vrstvy vlákien a Mascara. To je, keď kúzlo sa stane, ľudia! 

Až budete hotoví, zakončiť svoje spodné riasy s pravidelným maskary. 

Potom upratať nejaké zblúdilých vlákna s make-up štetce. Ak ste postriekané akékoľvek riasenku, môžete použiť Q-tip ponorí do non-mastnú odstraňovač make-up, ako je napríklad Bioderma Sensibio H2O.

Teraz máte dobré ísť!

Tu je to, čo vyzerajú na mňa:

Úprimne povedané, som naozaj spokojný s týmito výsledkami, to je dve vrstvy riasenky a vlákien a NO očné linky. 

Záver

Neviem, v prípade, že lekári Formula Lash Extension Kit by mal byť odborne nazýva "rozšírenie", pretože to nie je toľko making riasy dlhší, ale hrubšie. 

Čo je presne to, čo som hľadal. Nie je to doba, ktorá robí vaše oči pop-to s hustou tmavou ofinu, a to najmä v blízkosti ku koreňom, a to je to, čo tento produkt môže dať. To tiež robí to bez zhlukov, ktorá je môj hlavný reptania s normálnymi objemová maskara vzorcov!

Nevýhody tejto sady je, že je to trochu chaotický, a to je časovo náročnejšie uplatniť proti pravidelné riasenku. Ale je to spôsob, ako rýchlejšie ako profesionálny rozšírenia, a za cenu a dramatické výsledky, som viac než ochotný s ním pracovať!

Kde kúpiť

  • Amazon.ca
  • Amazon.com
  • Ulta
  • Well.ca

Už ste vyskúšali túto rias rozšírenie sady? Čo si si myslel? 

load...