Krása

8 najlepších nových produktov na pery pre jar 2019

8 najlepších nových produktov na pery pre jar 2019

Pred desiatimi rokmi, The Bachelor bol vo svojej prvej sezóne sme si všetci mysleli, super-low-vzostup džínsy vyzeral chladný (sme boli tak mylný). A naše rozhodnutie lip výrobkov boli vážne, bohužiaľ obmedzené. Pamätáš si? Buď na sebe goopy, lepkavé lesk; sušenie, ťažký, príliš tmavé rúže; alebo obyčajný bezfarebný balzam ako Blistex.

load...

To ohrieva moje srdce len premýšľať o tom, ako ďaleko sme sa dostali. Glosy sú stále menej goopy-v skutočnosti, mnohí z nich premenil novej lesk balzam kategórie Aj hovorili v tomto príspevku. Rúže sú tak balmier-as Francúzi hovoria, že sú viac "pohodlnejšie" -a v niektorých prípadoch boli zlúčené do úplne číre, hybridný tónované balzam formátov. Sme svedkami aj novú formu pery škvrna, ktorá je also.wait za to. Lesklé.

Znamená to Vzrušuje vás? Malo by. Tu je pohľad na hlavné jarné rtu spúšťa, že je potrebné vedieť.

Revlon ColorBurst Lip Butters

To je úplne moje číslo jedna voľba v sezóne. Ako by aj nie, keď Revlon dosiahla to, čo som si myslel nemožné-trojaký ohrozenia rúž, balzam a lesk combo. K dispozícii je 20 odtieňov na výber, všetko úplne číra a extrémne hydratáciu. Dvaja z mojich Faves sú Creamsicle, sotva-tam broskyňový neutrálne, a sladký koláč, je pútavý číra ružová.

KÚPIŤ: 8 € z Well.ca. (Poštovné zdarma v Kanade bez minimálnej objednávky.)

L'Oréal Paris Color Riche Balzam

Tu je ďalšia možnosť tónované balzam, tentoraz s SPF 15, čo z neho robí fab voľbou, ako sme sa presunúť do teplejšieho počasia. V porovnaní s tými, Revlon, je tu menší výber odtieňa (len osem) a pigmenty nie sú tak intenzívne. Ale našiel som to rovnako hydratuje a maslová. Jéj!

load...

KÚPIŤ: 8 € z Well.ca. (Poštovné zdarma v Kanade bez minimálnej objednávky.)

Lancôme Rouge in Love Rúže

Najnovším peru spustenie od našich priateľov v Lancôme je k dispozícii 24 odtieňov, rozdelených do troch kategórií podľa oboch času a nálady ste mal byť v nosiť. Vyššie uvedené skupiny sú Sheers za deň. Nižšie máme kategórii "Boudoir Time" (nech to znamená čokoľvek), ktorý predstavuje o niečo viac pigmentu a experimentálny farby:

A konečne, na večer, intenzívnejšie, matné odtiene:

Pri príležitosti slávnostného zahájenia sme tieto aplikovať na perách a vybral som Rose Boudoir tretinu z pravej strany do druhej skupiny. Je to naozaj nádherné koralové-ružové a cítil skvele na.

Kate Moss Rimmel London trvajúcim záverom Rúže

Je ťažké uveriť, Kate Moss bol tvárou Rimmel London za desať rokov! Na oslavu, značka prichádza s kolekciou 15 rúžu. Bude to znieť divne, ale vec, ktorú by som najradšej o nich je zápach. Nemôžem ani popísať, tak proste veriť. Odtiene sú tiesňava príliš by som rád, aby si ruky na klasickej červenej, že Kate má na sebe v reklamách, ale nejako som skončil s dvoma # 07. Nie je to, že je to zlá vec, pretože to je niečo ako ideálny non-mrtvolnému nahá.

YSL Rouge Pur Couture Lesklé Stains

Ja viem, že udržať spomenúť tie, takže budem držať to krátke tentoraz. Škvŕn a lesk. Dohromady. Amazing aplikátor. Úžasná vôňa. Devätnásť odtiene. By ste byť veľmi šťastný.

Chanel Knightsbridge kolekcia Rouge Allure Rúže

Už som ti hovoril o tom prášku z tejto limitovanej edície radu, ale to, čo som sa ešte spomenúť, je, ako by som mohol milovať rúž ešte viac. K dispozícii sú tri, a to je koralový jedno, Hyde Park, ktorý bol veľký hit na štarte. Členovia médií dostala k ich make-up vykonáva umelci Chanel a prisahám, že sme skončili vyzeral ako fembots pretože všetci vybrali túto farbu. Na strane plus, to nie je pravdepodobné, že sa vám nestane, a je to taký veselý odtieň, ktorý som si nemyslím, že by mohol byť v zlej nálade na sebe to.

Clinique Takmer Rúže

Takmer Rúž bol asi od roku 1989, takže myslím, že je to jediná výnimka, čo si pamätám na pery prodz od, 00s. (Popisujú ho ako bytia medzi rúžu a lesku, takže je tu iný typ hybridného pre vás.) Čo je nové na jar tohto roku je, že rozsah je stále sedem nových odtieňov. Som milujúci vzhľad Glamour Honey o krajnej pravice. Ale som nedostal vzorky, takže nemôže hlásiť prvej ruky. Niekto pokúsil niektorý z nových farieb ešte?

CoverGirl Blast Flipsticks

Takže viete, ako na druhý deň som na vedomie Ombre pere na jeseň '12 na Nina Ricci? To je, kde to je dva-posilnil, s farbou, ktorá je buď svetlejšie alebo tmavšie v stredu. Je to už deje na jar '12 moc (pozri Prabal Gurung), a teraz je tu produkt, ktorý uľahčuje získanie vzhľad, ak si to želajú. Tieto šteniatka sú obojstranná, s jednou stranou intenzívne krémovej farby a druhé viac svetla a trblietavých. Takže môžete hrať sa s nimi spoločne, alebo nosiť na obe strany sám. Aj test-išiel môj vzorka fialovej jeden volal Flashy, a to bolo trochu z mojej komfortnej zóny. Ale páči sa mi vzhľad Stunner (svetlé ružové a zlaté), ktorý je tiež Pat McGrath obľúbený.

KÚPIŤ: 9 EUR z Well.ca. (Poštovné zdarma v Kanade bez minimálnej objednávky.)

Čo vy na to?

Spomínate si na smutné dni z, 00s keď nemám na pery láska? Už ste vyskúšali niektorý z týchto nových produktov ešte? Čo pera farby sa cítite na jar '12?

load...