Krása

Benefit gimme obočie vytvára odvážne obrysy z ničoho

Benefit gimme obočie vytvára odvážne obrysy z ničoho

Každý krásu editor na planéte to už hovorí o novej "tučné obočie trendu" v poslednej dobe. 

Ruky hore, ak ste prišiel by ste len sedieť na to, pretože vyplnenie vášho obočia má tendenciu ísť niečo takéto:

load...

Správny? Aspoň, že to, ako sa cítim, keď používam ceruzky. Mám pár obľúbených, ako je tento, ale oni vyžadujú verrry ľahký dotyk, ako ceruzky sa ľahko dostanete príliš silné a jasné. (. Obočie prášok nanáša štetcom môže vyzerať ešte falošný a hranatý) Nechceme vyzerať ako sme naplnili v našich obočie, chceme, aby vyzeral ako Cara Delevingnová:

Vidíš, to je zámer modelu obočie. Hustý, plný a 100 percent prírodné, s malými fanúšikmi vo vnútorných rohoch.

Najbližšie som prišiel na to je s ťažiť novej Gimme Brow gélu, ktorý bol jedným z mojich najlepších produktov roku 2018, a tak vynikajúce, že idem do väčších detailov dnes (s pred a po!).

Je to o veľkosti mini riasenku, kompletný s malým štetcom, a to prichádza v dvoch odtieňoch. Light / Medium:

A Medium / Hluboká:

Tu sú farby na koži:

Myslím, že to bude vyhovovať väčšina ľudí tam vonku; odtiene sú trochu popolavý tón, čo je, ako naše obočie prirodzene. (Ak je farbivo, ako ja, ale Tony práve to robí dosť znížiť trochu popola, takže zladiť viac s mojou farbou vlasov). Zistil som, Light / Medium bolo len dobre pre mňa.

Teraz ide o to vedieť o tohto gélu je, že to nie je len farba, je to textúra, taky. Kúzlo na tom je, že obsahuje malé vlákna, ktoré držať svojho obočie vlasy a pokožku vytvoriť ilúziu viac vlasov. Takže môžete v podstate vybudovať obočí dostať Cara vyzerať bez tiaže ceruzky alebo prášku. Je to tiež vodotesný, takže nemusíte mať strach o svoje obočie desivo rozmazávaniu preč v priebehu celého dňa.

load...

Je zrejmé, že dôkaz je v pudingu, takže Lemme vám ukázať, ako to fungovalo pre mňa. To sú moje obočie au naturel:

Sú stredne plné, ale mám nejaké prirodzené sparseness na vnútorných rohoch a myslím, že na niekoľkých miestach pozdĺž oblúkov vyzerajú lepšie vyplniť.

Tu je to, čo vyzerajú ako u nejakej budovy a tvarovanie s Light / Medium Gimme obočie:

Som naozaj spokojný s týmto výsledkom. Malí vlákna stačí vyplniť všetko, aby sa moje obočie vyzerať prirodzene silná, a ja som rád, ako to riadi vnútornými fanúšikmi. Môžete tiež získať vlákna dodržiavať niektoré z vašich blond vlasy, ak to bude potrebné, môžete v podstate vybudovať tam, kde je potreba.

To tiež pomáha držať svoje obočie na mieste; Ja by som to opísať ako stredná kontrolou. Ak vaše obočie sú veľmi nedisciplinovaní, možno budete musieť spojiť s niečím silnejším, Páči sa mi tento vosk ceruzku veľa (aj keď som sa ho použiť na týchto fotografiách). Našiel som občas zhluky od Gimme obočie keď som išiel cez palubu, ale to mi nevadí príliš veľa; to je celkom jednoduché sa len zastaviť a odstrániť prebytočný s Q-Tip či obočia hrebeň. Zistil som, tým viac som použil, tým viac popolavý to vyzeralo tak, že jedna vec je sledovať.

Milujem tento produkt pre stredné až tmavá obočie, a to buď pomocou drobné problémy sparseness alebo len pre vytvorenie silnejšej vyhlásení obočie. Pokiaľ máte blond obočie, tak by som vyskúšať pred zakúpením, ako Light / Medium by mohla veľmi dobre byť príliš tmavý pre vás. To isté platí aj pre teplé tónovaný obočie-popola v tom vám môže nehodí. Tiež som si nemyslím, že to bude kompenzovať prípadné obrovské medzery, aj keď je to stojí za to vyskúšať. Opäť platí, že vždy môžete skombinovať s ďalšími obočia produktov, rovnako ako moje obľúbené ceruzky a obočie voskom, získať viac farieb / ovládanie.

Daj mi vedieť čo si myslíš?

Vyjadrite svoj názor

Aký je váš hlavný čelo výzva? Už ste sa snažil Gimme Rúže? Aké sú vaše go-to obočie produktov?

load...