Krása

Snažil som sa vyčistiť strašidelné vykopávky z plošiny

Snažil som sa vyčistiť strašidelné vykopávky z plošiny

Poznámka redakcie: detox Diaries sú späť! Po Carole dokončil Benourished šťavy očistiť (podrobne uvedené v časti 1, ak si to uniklo), statočne vrhol do očistiť # 2.

Počas okná medzi Vianocami a Silvestrom, vzal som na džús očistiť, že to začalo všetko: BluePrintCleanse. Umiestnený von New Yorku, to je snáď najznámejšia šťava čistí vonku, ako celebrity ako Olivia Wilde, Blake Lively, a Jessica Szohr boli všetky Videli nesúci BPC podpis fliaš. Hoci spoločnosť bol asi od roku 2007, ale práve začala ponúkať nočné prepravu do Kanady, takže perfektné načasovanie pre mňa dať tento očistiť Go!

load...

BluePrintCleanse ponúka tri úrovne šťavy očistí (Renovácia, nadácie a výkopové), z ktorých každá sa skladá zo šiestich 473ml fliaš šťavy denne. Dĺžka očistí sa pohybuje v rozmedzí od jedného do šiestich dní, ale je tu možnosť ísť ešte dlhšie tým, že nariadi násobky (tj môžete objednať tri trojdňový čistí na celkom deväť dní). Každá čistiaci stupeň je mierne odlišná, pokiaľ ide o džúsy poskytovaných s asi 100 kalórií oddeľujúce jednotlivé úrovne.

V súčasnej dobe, BPC lodí naprieč USA a Kanade, a vaše štiav doraziť niekedy pred 10:30 (však, ak žijete v odľahlej oblasti, ktoré môžu byť dodané až v 4:30 hod). Baňa objavil v 10 hodín zabalené v izolovanom plastovom vrecku s ľadom opakovane použiteľných balíčkov (je tu tiež možnosť pridať chladnejšie tašku držať svoj denný prídel šťavy). Aj keď oni sú zabalené dobre byť v chlade, uistite sa, že dať čerstvé a nepasterizované ovocné šťavy v chladničke okamžite. Z rovnakého dôvodu, budete dodávané v hodnote troch dní šťavy naraz v závislosti tom, ako dlho ste sa rozhodli očistiť.

Pocit statočný, vzal som na ich najťažšie čistia, výkopu čistí, po dobu troch dní. Zameriava sa na šťavy, ktoré vedú ku detox a, ehm, eliminácia.

Získate štyri zelené šťavy, jeden pikantné Lemonade a jeden Kešu mlieko každý deň. Tri dni pred mojím dátumom začatia (ktorý zhodou okolností Vianoce), som dostal e-mail popisujúci, ako začať pripravovať na moju vyčistili, vrátane návrhov na druhy potravín by som mal začať eliminovať s cieľom uľahčiť do režimu detox. Bola to dobrá pripomienka nie napchať môj tvár s jedlom v priebehu niekoľkých najbližších dní!

load...

Deň prvý

Začal som optimisticky, pretože od tej doby som dokončená Benourished očistiť, som bol schopný vyhnúť sa pokušeniu, ktoré číha na každom kroku (zvyšky, krabica mäty kôry na predaj) a udržiavať rozumné stravovacie návyky (napríklad nakladanie sa na vegetariáni) , Okrem prípravných návrhov pre-čistiacich som dostal inštrukcie po dobu trvania samotného čistí, vrátane nápadov na to, čo sa na desiatu na keby som jaskyne do pevných potravín v danom mieste. Podarilo sa mi dostať sa cez deň väčšinou tešia Green Juice (rímsky, zeler, uhorky, jablká, špenát, kel, petržlen, citrón, zázvor), ktorý má nízky obsah cukru a pomáha odstrániť toxické nečistoty z obličiek a močového mechúra. Medzi mojimi prvými tromi zelenými džúsy, čakal som aspoň jednu hodinu, a tiež spotrebováva minimálne jednu pohár vody. (BPC nedá nastaviť časy, kedy budete musieť piť každý šťavy len odporúčanie rozteč každý z nich sa aspoň jednu hodinu, a konzumovať posledné pohárik dve hodiny pred spaním.) Flexibilita s načasovaním bol bonus , ako môj celý deň mali často ma stratil pojem o čase.

Bolo to asi v polovici popoludní (keď som zvyčajne burn-out a zlyhanie), keď som mal pikantné Lemonade (voda, citrón, sirup z agáve, kajenské). To mi dal dávku energie, s pridanou prospech pomáha detoxikovať mojej pečeň. To bolo tiež oveľa jednoduchšie zapiť a trochu príjemnejšie na poschodí v porovnaní s podobnými nápojov som sa snažil v minulosti, tam neboli žiadne viditeľné červené bodky kajenské korenie, že som musel dusiť u konca!

Pre skoré večeru, mal som ďalšie Green Juice, a časť dva neskôr večer, že nastal čas pre Cashew mlieko (voda, kešu, sirup z agáve, vanilka, škorica). Náznak vanilky bola vynikajúca, a stopové množstvá B komplex vitamínov pomáhajú regulovať metabolizmus. Dostal som cez deň, bez pocit, že som sa zbavil sám, tak jedného dňa nemohol už nič lepšie.

Day Two

Spravodlivý menej ako 1000 kalórií-a-dňový strop začal hit trochu ťažšie v tento deň. Aj vzal v rovnakých štiav na približne rovnakých denných dobách. Okolo 5pm, Zistil som, že trpí trochu bolí hlava-vytvrdzuje tým, že pôjdete do postele skoro. Jedna vec, ktorá bola zvlášť obtiažna o pitie studenej šťavy v zime je, že som sa začal naozaj chcú teplé jedlo, či už sa jednalo o pot koláč, parenie misku guláša alebo dokonca skromné ​​šálku vývaru. Takže namiesto toho len piť obyčajnú vodu, začal som piť teplej vody s squeeze citrónu alebo bylinných čajov (ktoré sú povolené) častejšie.

Deň tretí

Prebudil som sa lepšie z mojej hlavy v noci predtým, ale cítil trochu pomalý a túži znovu vypiť rovnaké šesť šťavy.

V mojej e-mailovej schránky bol ďalší e-mail, mi pripomenul, že hoci je svetlo na konci tunela sa svietilo, cheeseburger alebo neporiadok poutine by nemal byť v kartách. Namiesto toho som dostal tipy na to, čo k jedlu (hlavne ovocia a zeleniny) v najbližších niekoľkých dňoch pokoja do znovu jesť bežné potraviny. V deň, a tak čistí, išiel bez me podvádzanie alebo zával v pokušení. (Hurá!) To, čo nasledovalo, uvoľnenie do stravovanie, bol o niečo zložitejší, pretože ja chcem mať nejaké mliečne výrobky a chudé mäso ihneď. Našťastie sa mi podarilo, aby sa zdržali kvôli obavám z šokovať môj tráviaci systém.

Verdikt

Napriek nízkemu počtu kalórií razby čistí, som zistil, že zvládnuteľné po dobu troch dní bez pocitu hladu. Necítil som sa nudiť s rovnakými šiestimi štiav buď; skôr som sa dostal do rytmu, stáva používa na rutine šťavy. Do konca roka to, že som sa ocitol v skutočnosti chuť áno, túžba! -a zelenú šťavu a zmeškaných nemusieť myslieť alebo plánovať, čo som musel jesť ďalej. Je to naozaj niečo zmeniť, aby vyradilo niektoré veci, ako je kofeín, mäsa a mliečnych výrobkov pre extrémne očistiť, ako je tento, takže nemusíte ísť cez náhly pocit odstúpenie od zmluvy. BPC tiež odporúča robí hrubého čreva (!) V priebehu očistiť, ako sa zbaviť týchto toxínov, ktoré môžu byť pretrvávajúce v systéme, ak ste neboli schopní ísť na záchod. Preskočil som, že keď som * ehm * dokázal zostať "normálne" v priebehu troch dní.

E-maily boli tiež mimoriadne povzbudzujúce, pretože mi pomohol cítiť pripravená a pod kontrolou vyčistili miesto ako všetky obmedzenia by diktoval tri dni môjho života. Rozhodne by som nedoporučoval úroveň výkop pre začínajúceho čistiaci prostriedok, ale pre tých, ktorí sa snažili džús očistu pred a hľadajú to vziať krok ďalej, je to dobrá výzva. Pre začiatočníkov je tu úroveň renovácie, so širším spektrom šťavy, a pre niekoho, medzi, je tu úroveň Foundation.

Všetky tri druhy džúsu očistí začínajú na 85 € za deň a zahŕňajú dopravu po celej Kanade (plány, ktoré obsahujú orechy obsahujú navyše 16 € príplatok z dôvodu kanadských predpisov). Pre viac informácií navštívte blueprintcleanse.com. A zostaňte naladení na jednu tretinu a finále, očistiť budúci týždeň!

Carole Park je Toronto-založený nezávislý spisovateľ a krása redaktor FrontRowMag.com. Podieľala sa na TorontoLife.com, The Globe and Mail, BlackBookMag.com, ElleCanada.com, móda, svieža, Argyle a vzpery. Sledovať ju na Twitteri: @carolepark.

Povedz nám:

Chceli ste si niekedy vyskúšať túto očistu? Myslíte si, že konzumovať pod 1000 kalórií denne po dobu troch dní je príliš extrémny? Ste fanúšik zeleného džúsu?

load...