Krása

Madonna je make-up artistka gina brooke zdieľa svoje tajomstvá krásy

Madonna je make-up artistka gina brooke zdieľa svoje tajomstvá krásy

Povedal som to pred a poviem to znova: väčšinu času som sa dostať viac vzrušený spĺňajúci krása ľudia, ktorí pracujú s celebritami namiesto samotných skutočných osobností.

Nie, že som naozaj rozhovor tony slávnych ľudí, myslí si. Ale ty mám? Kto vie, čo sa mi páči, ale z väčšej časti, keď hovoríte s médiami sú SO skriptovanie a nikdy blúdiť od hovorí bodov, takže je to všetko veľmi robotické a nudná. (Hoci Beckhams boli výnimkou. Vedela som, že je manipulovaný a ja did.not.care. Žartoval sme okolo! Victoria mi ukázala svoj náhrdelník! David mi volal krstným menom! Bol som úplne kupovať to, čo predávajú. A jo, nechám ten rozhovor s páskou forevah).

load...

Každopádne, späť k téme na dosah ruky. Hovorme o najviac legendárny všetkých celebrít: Madonna. Nie, že by sa stalo, ani za milión rokov, ale myslím, že by bolo waaay príliš bojí, aby ju rozhovor, aj keď som mal šancu. A tak skutočnosť, že jej maskérka 10 rokov, Gina Brooke, bola v meste na druhý deň, no, to je možno ešte lepšie.

Jo. Mal som raňajkách s Madonny maskérka. Žiadny veľký problém. Stačí sa pozrieť na tento pic a sledovať, ako šialene očarujúce, že je:

Dôvodom, prečo bola stretnutia tlače: Gina spolupracoval s Make Up For Ever vytvoriť oficiálny rúž pre Madonny MDNA turné. Jo, je to farba má na sebe vyššie a obal vyzerá takto:

Hovorí sa tomu Aqua Rouge Vodotesné Liquid Lip Color a dohoda je, že dostanete intenzitu a životnosť škvrna s húževnatým žiaru lesku. K dispozícii je 12 odtieňov v zostave, to všetko z tohto mesiaca:

Ešte pár vecí, ktoré by ste mali vedieť o tom. Po prvé, toto Does.Not.Budge. Vážne, budete potrebovať Silný priemyselný olej založený odstraňovač make-upu, aby si to preč. Čo je dobrá vec, pretože kto má jedle a potom mať vaše rúž premeniť nejakú vyzváňacie kolem-- pery situáciu? Ew. Navyše, ak je to dosť dobré pre Madonna je potenie na javisku počas jej turné (kde Gina má iba 90 sekúnd medzi skladbami pre dotykové-up!), Potom je to určite dosť dobré pre nás.

load...

Po druhé, Madonna odtieň # 8 a je to kultový, univerzálne lichotivé červená, ktorá funguje na všetkých odtieňov pleti. Sú neklame. Je to tak pekne ďalej, a môže byť len vec, aby ma z môjho predĺžená bez rúžu náladu, ktorá sa deje za takmer rok (!!).

Červené pery patrí k jednej z troch pohľadov, ktoré Gina vytvorených pre Madonny turné. To je ten hlavný pre show-1930 parížskej inšpirovaný vzhľad:

Toto je vlastne to, čo začína show. To je to, čo Gina nazýva vzhľad "super líška", s dôrazom na oči a svetle pery:

A potom ten finálny je na konci programu, je to variácia na jeden hore, "trochu zemitejšia," a s väčším dôrazom na Madonnu očí:

Milujem ich všetkých.

Gina nám tiež dal lopatka na ňu (a Madonnin) obľúbený make-up na veky produktov. Skutočnosť, že Madonna má rád MUFE je veľký problém, ľudí, pretože z toho, čo som počul, že žena netrpí bláznov. Ak ste niekedy dostať šancu, vrelo odporúčam si prečítať knihu, ale dosť o mne: A Otec na plný úväzok je nepravdepodobné Adventures medzi nezmyselne slávny Jancee Dunn. Jeden z mojich najobľúbenejších non-fiction kníh vôbec, a tam je kapitola o svojom rozhovore s Madonnou. Po prečítaní som nebol prekvapený, vôbec kedy nám Gina povedal príbeh o tom, ako sa prvýkrát začal pracovať s The Madge. Nič prekvapení, keď počujem, ale Madonna je veľmi detail-orientovaný a skúšky (tj grily), jej ľudia tvrdo, aby sa ubezpečil, že poznajú svoje Shizu vnútri aj vonku. Čo v skutočnosti je najlepšia stratégia. Vzhľadom k tomu, ako celebrita nechcete byť obklopený ľuďmi "áno", ktorí len robia to, čo chcete.

To znamená, že po tom všetkom, čo sa stalo s Christina Aguilera:

Tak vidíte, Madonna obklopuje sa s ľuďmi, ktorí by sa nikdy nechať situáciu, ako sa to stalo. Aj v prípade, Madonna požiadala o to. Vzhľadom k tomu, Gina stále perspektívu. Dáva zmysel?

A teraz na svoje špičkovými výrobkami. Bol som to s použitím na tvárach-Aqua Cream vodotesného krémovej farbe v Peach, a to by mohlo byť nový krém červenať obľúbený. (Pozor: to má trochu iskru, takže najlepšie uložené pre večerné A jo, napodiv som v poriadku s iskrou Neviem, čo sa so mnou deje...)

Oni tiež používajú túto luminizer pridať svetlo do tváre. (Ako Carmindy, Gina uprednostňuje obrysu svetlom miesto tmy.)

A zdá sa, že Madonna je "tvor zo zvyku", pokiaľ ide o jej off štádiu make-up vzhľad, radšej krémovú pokožku a mačka oko. Ak chcete získať vzhľad, použite Aqua Black Nepremokavé Očné tiene.

.a Aqua Tieň Vodotesný očné tiene ceruzka:

Posledná vec: ja tiež len našiel tento starší článok o Stylelist ktorá hovorí, že Madonna je fanúšik jedného z mojich najobľúbenejších základových priméry, v presýpacích závoj Mineral Primer:

Zrejme Gina bol tak ohromený s jeho výkonom (to je bez oleja, má SPF 15 a absorbuje olej, pretože odráža svetlo), ktorý sa stal umeleckým riaditeľom pre značku. Musím poprsie tento zase, nemyslím si, že som si uvedomil, ako že je to tiež paraben-, síran, phthalate- a parfumácie. Pôsobivé!

Jo, a posledná Madonna tajomstvo by ste mali vedieť, je, že robí Intraceuticals kyslík ošetrenie po celú dobu. Rovnako ako ona si kúpil svoju vlastnú stroj do nich doma, ona je rada toľko. (Viem to, pretože som napísal tento príbeh na kyslíkovú krásy pre ELLE Kanade pred niekoľkými rokmi.) V prípade, že ste nikdy nemal jeden, sú to úžasný spôsob, ako žiara pred zvláštne udalosť. Oveľa lepšie ako pravidelný tváre.

A je to! Teraz sa môžeme všetci vyzerajú ako Madonna. Len si dajte pozor, že nemusíte robiť príliš veľa tohto tady podnikania.

Tešíte sa snažiť túto novú dlhotrvajúcu farbu na pery? Už ste vyskúšali niektorú z Madonnina druhej najvyššej prodz? Myslíte si, že krása ľudia potrebujú občas udržať celebrity pod kontrolou?

load...