Krása

5 bláznivé kozmetické výrobky Som úplne zaujatý

5 bláznivé kozmetické výrobky Som úplne zaujatý

Dobre, tak to je dobre minulosť Halloween, ale to neznamená, že zábava je po celom s vašou krásou rutinou. V poslednej dobe som videl veľa bláznivých, bláznivých kozmetické výrobky. A to ma premýšľať: je over-the-top nová normálne? Aj vinu Lady Gaga, Kesha a Nicki Minaj. Už nám spoločne vyzývajú experimentovať a skúšať nové veci, ktoré od Som pre! But buďme úprimní, isté trendy jednoducho nefungujú pre kanceláriu. Alebo obchod s potravinami.

load...

Tu je päť z posledných "bláznivých krásny" produkty, ktoré už upútala moju pozornosť (a nie nutne v dobrom slova zmysle). Pozrite sa na ne a potom dajte mi vedieť, čo si myslíte!

Prudké Lips Dočasné tetovanie

Tieto dočasné tetovanie sú uplatňované rovnako ako tie Cheap onov každý použitý ako dieťa, s výnimkou, že sú navrhnuté špeciálne pre vaše pery. Vydrží až osem hodín, prichádzajú v širokej škále vzorov a farieb (vrátane zvieracie vzory, bodky a vysokým leskom sa blyští) a dokonca dodať vitamíny ku svojim perám. Tie budú určite urobiť vyhlásenie v noci, ale nie som si istý, že som naozaj potreba leopardie škvrny po celom perách.

Poburujúce? Áno. Zulíbání pút? Rozhodne nie.

Paperself riasy

Tieto umelé riasy sú vyrobené z papiera, rezané vzory, a sú určené na podobať umenie čínskeho rezanie papiera. K dispozícii je 11 vzory celkom, vrátane pávích pier, broskýň kvety a motýle. Zatiaľ čo niektoré z modelov sú vlastne naozaj dosť, myslím, že by som jednoducho byť príliš nervózny nosiť tieto von, premýšľať o tom, ako krehká táto Falsies musí byť!

Nails Inc. Magnetic Nail Polish

Dobre, takže táto nová položka je crazy-bláznivý dobre, že je. Ako viete, že som posadnutá všetkých nových nechtov trendy a celý praskanie to len zdá, tak včera. Tento lesk prichádza so špeciálnou magnet vo viečku, ktorú umiestnite nad mokré nechty po dobu 10 až 15 sekúnd, ktoré potom vytvára pruhovaný vzor. To je jeden výrobok viem, idem vyskúšať na vlastné oči!

load...

Dočasné zuby Tetovanie

Ukazuje sa, že nechty samolepky (alebo dokonca na pery nálepky) nie sú dostatočne. Posledná vec, ktorá dievčatá v Japonsku robia, je zodpovedajúca ich nail art s dočasnými zubami tetovanie. Na tetovanie sa aplikuje pomocou špeciálneho lepidla a zložiť v priebehu niekoľkých dní.

Kamienky a padajúce hviezdy na mojich perleťovo bielych? Ľudia by stále možné, že mi ten výraz "vy úplne mať jedlo v zuboch." Takže budem musieť zložiť na tento jeden.

Make Up For Ever Fluo Night čierneho pigmentu

Výzva pre všetkých nadšených a klubových odchádzajúci! Toto je pre teba. Je to priehľadné teleso prášok, ktorý je úplne nezistiteľné voľným okom, ale ihneď svieti raz vystavený ultrafialovému svetlu. Fľaša vyzerá takto:

To má jednoduché spojenie na telo a tvár. Ale prečo presne by ste chceli v tme? Nech tento produkt sa držať iba Halloween, prosím.

Nicole Pajak je spisovateľ Toronto na báze. Sledovať ju na Twitteri: @nicolepajak.

Povedz nám:

Mali by ste uvažovať o vyskúšaní niektorý z týchto produktov? Naraziť na akékoľvek iné nezvyčajný kozmetické trendy vonku v poslednej dobe? Boli tieto hranice, tlačí kozmetické trendy ťa viac ochotní experimentovať?

load...