Krása

Ako sa dotýkať platinových blond vlasov doma

Ako sa dotýkať platinových blond vlasov doma

Vitajte v našej kolóny Hair konzultáciu. Ak chcete požiadať o on-line konzultácie vlasov, postupujte podľa pokynov tu.

Otázka: Moje vlasy je prirodzene stredne hnedá. Bol som ako sa to robí v salóne na chvíľu teraz, a to je ľahký blond zmiešané s nejakou hnedou a červenou. Mám v pláne ísť all-over svetle platinová blondína v salóne skoro, ale moje vlasy rastú rýchlo, takže nebudem mať možnosť získať koreňovej touch-up v salóne. 

load...

Len by ma zaujímalo, či moje vlasy dopadne v poriadku, keď som jednoducho použil all-over super-light blonde box farbu pri spustení mojej korene ísť ďalej? - Taylor

A: Taylor, bude platinová blondína na rozpočet je častým problémom, najmä keď vaše vlasy nie sú v rámci strednej blond až svetlo hnedý rozsah. 

Našťastie farba domáci vlasov má za sebou dlhú cestu. Ak si nie ste istí, o procese, je to šikovný ísť do salónu pre počiatočnú blonding, pretože máte oveľa väčšiu šancu dostať dobrý výsledok. 

Po asi štyri až šesť týždňov (v závislosti na tom, koľko re-rast môžete zmieriť s), budete chcieť retušovať svoje korene, čo je, keď by ste mali zvážiť použitie farbu domov vlasov.

Buď realistický

Po prvé, nečakajte zázraky. Bude platinová blondína nie je nikdy jednoduché, a to aj pri salón, takže buďte realistickí v tom, čo domáca farba vlasov sa dá robiť. Nebude to, aby sa váš stredne hnedé korene platinové blondíny, ale ani by bielidlá, a to buď. V salóne, kolorista použiť tonery po bielení neutralizovať žltej a vytvoriť platinu odtieň. Doma, môžete urobiť niečo podobné s drogistickým tovarom.

Použite ten správny produkt

Vynikajúca značka, ktoré som vždy odporúčame ich Garnier Nutrisse. Nedávno som použil jednu zo svojich superhrubej blond odtiene odľahčiť svoju stredne hnedé vlasy, tak z prvej ruky viem, ako dobre pracujú. Odporúčam používať Garnier Nutrisse Ultra Color v LB1 Ultra Light chladnú Blonde.

load...

Postupujte podľa návodu na obale, len to, že sa na nové opätovnému rastu. Tento produkt uľahčí korene významne na strednú blond, ktorý bude dobre miešať s konci platiny. 

Táto fotografie Gwyneth Paltrow je dokonalým príkladom toho, čo sa bude diať. Všimnite si, ako sa jej korene sú v skutočnosti jeden alebo dva odtiene tmavší ako zvyšok vlasov (to nie je len osvetlenie), ale stále miešať krásne?

Naše korene zdvihnúť ľahšie ako zvyšok našich vlasov, pretože prírodné teplo z vlasovej pokožky urýchľuje proces. 

Výbuch s fénom

Na podporu procesu zosvetlenie ešte raz vaše korene sú plne nasýtený farbivom, odporúčam, zakrývajúci vaše vlasy s celofánu a tryskanie s fénom na pár sekúnd. Urobte to každých päť minút po dobu vývoja. To bude pasca teplo v produkovať optimálnej zosvetlenie.

Použite Purple šampón

A konečne, fialová šampón pomôže udržať platinovú tón vášho vlasom.

Clairol Shimmer Lights je jedným z najlepších fialovej šampónov a, ak sa používa podľa pokynov, pomôže udržať brassiness na uzde.

load...