Krása

Funguje ošetrenie na zníženie tuku liposonixom?

Funguje ošetrenie na zníženie tuku liposonixom?

Väčšina ľudí, keď oni idú do Muskoka-oblasti severne od Toronta, ktorý je známy ako "chata krajiny" -partake v činnosti, ako je plávanie, plavby loďou a grilovanie.

Me? Mám moje tukové bunky odstrelil. Alebo aspoň som si pred pár týždňami, keď som bol pozvaný, aby som Windermere House, 57-izbový stredisku pri jazere Rosseau, ktorý sa vyznačuje piesočnú pláž, bazén, tenisové kurty, štyri stravovacie zariadenia (zdvorilostné Oliver & Bonacina). A samozrejme, je Sanctuary International Day Spa.

load...

Verte mi, je to môj typ "cottaging." Ale späť k tuku buniek vec. Kedy nádejné morča (ako si spomínaš z môjho kola Zerona ošetrenie v minulom roku), ponúkol som si moje stehná, pod dohľadom lekársky riaditeľ Dr. Cory Goldberg, na neinvazívne ošetrenie tuku zníženie zvanej Liposonix. Povie, že je príliš skoro na to tvrdiť úspechu tu (a má pravdu), ale mám pocit, že je to už v produktívnom a to jasné, že chcete vedieť o tom, Amirim?

Po prvé, dovoľte mi pripraví pôdu pre vás. To je miesto, kde mágia stane.

Dobre, v skutočnosti je ich tam šesť relaxačné centrum a môžete úplne dostať normálny kúpeľné služby príliš, rovnako ako masáže a ošetrenie tváre a Manis a pedis. Tá sa tu konajú:

Ale Dr Goldberg, alebo Dr Cory ako moji kolegovia kozmetické eds a teraz sa s ním rád-cue volanie pic.

.Čo sa dohliada na viac lekárskych v prírode. (Je to kozmetické plastický a kraniofaciálnou chirurg založený hlavne v Toronte, mimochodom). Okrem LipoSonix, ktorý som ti to povedať viac o v druhom, môžete tiež získať Botox a injekčné výplne (Restylane, Perlan, Juvéderm a Teosyal). A vy môžete urobiť SilkPeel, ktorý je ako mikrodermabrázia, ale aj napĺňa sérum špecifické pre vašu pleť obavy.

V každom prípade! Bol som veľmi veľkoryso daná možnosť akú liečbu som chcel skúsiť, tak samozrejme som išiel za 2 € LipoSonix cez Bo a Juvi. Myslím, že to nie je každý deň, že dostanete šancu zmenší vaše stehná gratis. A ako som povedal, hoci Zerona vec skončil byť len strata času (Dr. Cory mi povedal, že akákoľvek strata tuku je z tohto doplnku Curva, nie Zerona sám), že som vždy nádej. Pretože moje stehná naozaj potrebujú všetku pomoc, ktorú môžu dostať.

load...

Tak čo to sakra je to LipoSonix vec? Čo to urobí, je trvalo zničí tukové bunky pomocou vysoko intenzívnym cieleným ultrazvukom.

Áno, trvalo. Samozrejme, že vám povedať, že budete ešte potrebovať, aby "držať svoj časť dohody" -ktorý je nepoužívať liečbu ako zámienku ísť prasa-divoký FastFriedGreasies. (A ak neviete, že termín, potom je potrebné sa pozrieť, ovsené vločky je najväčší pracovný evah). Ale ak sa správate, so zdravou stravou a pravidelným cvičením, je to len jeden zaobchádzanie, ktoré môžete investovať do toho, čo by mohlo byť počas životnosti z tenkej stehna. ÁNO PROSÍM.

A teraz, možno ste si všimli, že tá dáma v pic vyššie má s ňou (čo vyzerá ako neexistujúce) brušný tuk odstrelil. To preto, že liečba, ktorá bola schválená Health Canada v roku 2009, bol pôvodne určený len pre žalúdka regiónu. Ale mnoho dokument, vrátane Dr Cory, sa v súčasnosti využívajú ju kontúry vnútorné a vonkajšie stehná taky.

Než si môžete prejsť s LipoSonix, že je nutné mať konzultácii s doktorom Cory, aby mohol zistiť, či ste alebo nie ste kandidátom. (Zrejme som bol "dokonalý" jedna, čo v podstate znamená, že nie som s nadváhou, ale majú., Alebo by som mal povedať, "had". Nepatrné bulgey vrecká tuku, aka brašne, že stroj mohol zamerať. Sob.) A to je kde som mal plnú plastická chirurgia zážitok mienený som musel vyzliecť do mojej spodnú bielizeň a otvoriť plášť, aby mohol čerpať z mojich stehnách s marker. Vari ste vždy chceli robiť, že?

Iba ja? Možno som sa pozeral príliš veľa epizód Bridalplasty po všetkom.

V skutočnosti som si istý, čo ho kreslenie tam dole, pretože v tejto dobe, keď už mi dal tvrdé drogy: a Percocet a Ativan. Už som zabudol spomenúť, že LipoSonix je bolestivá? To je. Ale nikto nepovedal krása že to bude ľahké.

Po asi 20 minútach značenia mojej stehná, lieky začal kopať do a ja som bol tak pripravený, ako by som niekedy byť. V podstate, klameš pod dekou, v spodnom prádle (aspoň to nebol papier tangá tentoraz -Nie som vďačný za malé milosrdenstvo), s jednou nohou trčia zatiaľ čo pohľadný muž ovláda ultrazvukový prútik v jednom rúk a fľaša sprej na strane druhej. (Voda je hlavne odvrátiť vás od bolesti, ale aj k ochladeniu pokožky.)

Bože, moja práca je niekedy divný. Ale navrhujem, ak máte vážny záujem robiť to, aby do vyhľadávania na YouTube, aby zistil, čo sa jedná. 

Zrejme to robia bez drog v Európe, ktoré nemôžem ani Sahova pretože aj s Percocet-Ativan combo, cítil som to. Učinil Hospodin Cítim to. Je to niečo ako laserové epilácia, ale horšie. A čo musí urobiť, nie jeden, nie dva, ale tri prejazdy ošetrovanej oblasti.

Ale či to je to, čo je potrebné, aby odrovnať svoje tukové bunky, potom budiž. Potom, čo zomrú, to trvá asi dva až tri mesiace pre telo je metabolizovať, a preto vidieť skutočné výsledky. Takže nie, nie je to me-myslíš, že budem písať pic zo seba v tanga? Našiel som to na niektorých nemeckých webových stránkach, ale máte predstavu:

Mám sa vrátiť k mojej konečnej meranie s Dr Cory v septembri, čo vám môže byť vhodne vykonané v jeho Toronto kancelárii miesto vzadu v Windermere.

Celkovo vzaté, nie je zlý spôsob, ako stráviť rýchlovka Vaca, že jo? Ak máte v pláne nosiť plavky tento rok v lete, tak by som navrhnúť robí to ako skoro alebo neskoro v sezóne, ako je to možné, pretože hlavnou nevýhodou (okrem hodine extrémna bolesti), bolo to, že počas 24 hodín, mala som strašný, enormné fialová modrina na každej strane. Stále konanie o dva týždne neskôr, ale už konečne začínajú miznúť.

Ja vám samozrejme aktualizovať, keď som si konečné posúdenie Dr. Cory, ale do tej doby, povedz mi:

Ste zaujal tento LipoSonix podnikania, alebo som strach ťa s bolesťou / semi-nahoty? Už ste niekedy skúšali ošetrenie redukcia tuku (invazívne alebo nie)? Je Windermere House druh "cottaging" ste mohli dostať na palubu s?

load...