Krása

Zlaté guličky 2018: Reese Witherspoonove nahé pery a medené oči

Zlaté guličky 2018: Reese Witherspoonove nahé pery a medené oči

Reese odviedol úžasnú medi oko v noci, pričom farba ísť celú cestu okolo očí, spolu s zamatovou dokonalú pleť a najnutnejšie nádychom farby na pery a líca.

Tu je close-up:

load...

Maskérka Mai Quynh (jedna z mojich Faves!) Bol inšpirovaný modro-zelenej farbe Reese Calvin Klein šaty, rovnako ako jej zlaté pleti. Jasné napriek tomu zmyselný oči boli hlavné ohnisko.

Ak chcete začať, keď pripravujú pleť s splurgiest zo zvlhčovače, La Prairie Skin Caviar Luxe Cream:

Potom sa aplikuje Fresh Sugar Lip Treatment, jeden z mojich obľúbených balzamy, Reese perách.

Na prime koži, Mai používal Foundation Brush aplikovať Laura Mercier nadácie Primer po celej tvári.

Ďalší na rade bol základ, ktorý nebude, kým jeseň tohto roka; sa volá Laura Mercier hladký povrch Flawless Fluide Foundation. Hovorí Mai: "Milujem, ako prírodné, matný textúry tejto nadácie topí do pokožky a zanecháva ju hladkú a bezchybné." Použila sa Beautyblender huba ju aplikovať.

Mai používa Laura Mercier Secret Concealer pod Reese očí:

load...

A Laura Mercier tajné kamufláž (maskérka fave) okolo nosa.

Na jablká na tvárach je Laura Mercier krém na pery Color v Praline ako základ:

Potom Mai vrstvené Laura Mercier Second Skin Cheek farby v Peach Whisper na vrchole. Pre tip: Mai hovorí: "Vrstvenie krémy a prášky zabezpečí, že váš make-up bude zostať na dlhšiu dobu."

Na nastavenie pleť, Mai používa Laura Mercier Lisované Nastavenie Prášok v Translucent, aplikovaná s Laura Mercier Dokončovacie kefu.

Ak chcete pridať trochu farby, ona potom zmietol Reese čelo, líca a bradu s príliš Tvárou v tvár Mliečna čokoláda Soleil Powder Bronzer pomocou Laura Mercier bronzer kefu.

Ak chcete vytvoriť neutrálny pery vzhľad, Mai používa Laura Mercier Rouge Nouveau stave beztiaže Lip Color Play ako základ.

Potom urobil výpad Laura Mercier Lip Glace v Bellini na hornej časti pre jemné lesk.

Ak chcete vytvoriť oči, Mai začal zmiešaním Laura Mercier Kaviár Stick očí farby v Sand Glow:

S Laura Mercier Caviar Stick Očné tiene v kakau:

Použila farbu z vnútornej strany viečka, zmiešavanie smerom k vonkajšej viečkami.

Ďalej požiadala farbu standout meď, Laura Mercier Illuminating Eye Color v Fire Glow od línie rias k záhybu pomocou Laura Mercier celého Očné tiene kefu. (Je to odtieň Mai použil predtým na Reese.) Tieň sa mieša s použitím Laura Mercier Eye Crease Brush.

Ak chcete pridať hĺbku a rozmer, Mai vrstvené Laura Mercier Illuminating Eye Color v Zeme Glow vo vonkajšom bránkovisku.

Obe farby Svietiace oka boli rozmazaný pozdĺž spodnej línie rias pomocou Laura Mercier rozmazaniu kefu. Potom sa lemovaná Reese oči s Laura Mercier Kohl Eye Pencil v Brown medi:

Až do konca, Reese má dve vrstvy Laura Mercier Long Lash Mascara in Black.

Tu je návod, ako sa to všetko zišlo:

Stánok s jedlom: vyskúšať trblietavé medený tieň, celú cestu okolo očí, na tón v tóne, GLOW look-zvlášť tiesňava na modrými očami.

Nakupovať produkty

Ste fanúšikom tohto make-up pohľad na Reese? Už ste vyskúšali niektorý z produktov Mai používajú?

load...