Krása

Channel svoj vnútorný miss piggy s najpopulárnejšou kolekciou OPIs muppets

Channel svoj vnútorný miss piggy s najpopulárnejšou kolekciou OPIs muppets

Pripúšťam, že to; Som skôr Sanrio dievčatá (a stále čakajú na mojej zbierky Hello Kitty, FYI OPI). Ale je tu ešte veľa lásky v nechtovej značky najnovšej mäkké odtiene kolekcie, ktorá je všetko o Muppets. Mimo tohto mesiaca, osem limitovanej edície odtiene boli inšpirované nadchádzajúce Najžiadanejšie Mupeti filmu, ktorý bude do kín 21. Marca. 

load...

Smerovaná som vnútorné Prasiatko slečny a pustil sa do práce na týchto vzorkovníky pre vás. Tu je to, čo sa chytiť skôr, než oni sú preč.

Prasiatko slečny je veľký počet

Prasiatko slečny je veľký číslo je veľmi jednoduchý lesk kráľovská modrá. Bohužiaľ sa ukazuje ťahy štetca, ale ak môžete dostať cez to, alebo použiť ho s chirurga-like presnosťou, potom je to celkom pekný odtieň.

I Love Potlesk

Budem úprimný, I Love Potlesk je v skutočnosti nič iné ako akýkoľvek iný číre ružové vonku. Ale s tým, že potom, čo to bolo aplikované nemohol som prestať hovoriť sám seba, ako veľmi sa mi to páčilo. Rovnako ako u všetkých nových ľahkých ružovej, bude to vaše ruky vyzerajú super-dáma a leštené, takže podľa môjho názoru je to musíte mať v akomkoľvek dievčenské klinec arzenálu. Má pekný vzorec, ale je to trochu na strmé strane; trvalo tri vrstvy, aby vyzeral ako tomu bolo v predchádzajúcom zozname. Ale oni boli tri dobre stojí za to-it kabáty, pretože to je naozaj skvelý, klasický svetlo ružová.

Poďme robiť, čo chceme!

Som tak posadnutá Poďme robiť, čo chceme (navrstvený nad Milujem Potlesk)! V fľaši, to naozaj ma dojem. Myslel som, že drobná ruže zlaté a biele blyští boli nádherné, ale prišiel väčších bielych štvorcov bude hodiť to všetko preč. Úplne nie! To je perfektným doplnkom pre vaše nechty, ak máte pocit, ženský Mani.

load...

Kermit ma hovoriť

Nebol som tak zamilovaná Kermit Me hovoriť. To je jeden z tých premenlivý tvor odtiene, ktoré sa pohybuje od fialovej až ružové zlato naraz v určitom svetle, a keď to v skutočnosti vyzerá tiesňavu v obraze (a vo fľaši), považujem osobne to zostáva skôr žiaduce , Ver mi, to proste neprekladá aj na klinec.

Chillin 'Ako Villain

Podľa OPI, Chillin 'Ako darebák je, naprostá nuda,' ale ak Som farboslepý, zdá sa mi to ako ľahké a krémové zmrzlinový oranžovej (ktorú som radšej). Podobne ako I Love potlesk z hľadiska všeobecného vzorca, tento odtieň bol skôr na absolútnej strane a vzal tri vrstvy vybudovať. Je to pekné! Ale ak vám chýba odtieň, ako je tento vo svojej zbierke, potom to nie je nevyhnutne standout pre mňa.

Získanie mole mentom

Získanie mole mentom je jedinečný vňaťou, plná drveným ružovej a zlatej trblietky. Som naozaj rád tento jeden, pretože som nič také (plus ešte nikdy nič podobné nevidel) a farba combo je super-cute, najmä vrstvené cez Chillin 'Like darebáka. Vyzeralo to, že rozbitých kovových kúskov skla alebo rezané-up konfety, a to je asi moje najobľúbenejšie z kolekcie. Veľmi pekne na jar, ak chcete pridať trochu hrany, alebo sa pobaviť s prízvuku nechtu.

Int'l Crime Caper

Tento odtieň nebol môj šálku čaju. Je to spôsob, ako moc na strmé strane pre môj vkus (to je tri vrstvy!) A ja sa necítim celú perleťový povrch. Je mi úprimne niečo pripomína moja babička by nosiť, takže to naozaj nebolo to pre mňa.

Muppets World Tour

Muppets World Tour je popisovaný ako "bieleho kremeňa s farebnými iskru," a myslím, že udrel klinec po hlavičke. Vrstvené som tento lesk nad Int'l kriminality Caper. Tento je naozaj nabitý trblietky-ružové, biele, zlaté a modrej a vysychá na pekné, textúrovaný povrch. Som sa rozhodla ísť sans vrchného náteru (v skutočnosti, všetky tieto vzorky sú top coat-free), pretože to vyzeralo skvele, ako je. Cítil som sa, ako by tam boli kráľovské klenoty inkrustácie nechty a naozaj, všetko, čo cítim ako kráľovský je brankár.

Kde kúpiť

The Muppets Most Wanted zberom OPI bude k dispozícii iba obmedzený čas v tomto mesiaci v profesionálnych salónoch a kúpeľoch.

Vyjadrite svoj názor

Čo si myslíte o týchto odtieňov? Pôjdete sa pozrieť na film Muppets? Akýkoľvek znak, ktorý si prial, aby stelesnený na lak na nechty?

load...