Krása

Nicola Peltz, pred a po

Nicola Peltz, pred a po

Pre krátke obdobie v minulom roku, bola som vážne zaľúbený, ako Nicola Peltz nosila make-up. 

Zvyčajne to bola nejaká kombinácia dramatické (a vždy perfektne blended) očné tiene s bezchybnú pleť, prepláchnuť-od-do tváre a mäkké, sfarbené pery. 

load...

Aj keď je v jej raných 20. Rokov, sú Transformers: Age of Extinction hviezdy už mal tvár maľoval likes Kate Lee a Kara Yoshimoto Bua-dvaja z najlepších svetových vizážistov. Niet divu, že dostal moju pozornosť!

Ale v posledných vyzerá Nicola, som si všimol zmeny. Ja by som to nielen popísať jej make-up, ako viac "agresívne", ale povedal by som, že to isté o jej tvárových čŕt-menovite jej nové pery! 

Snaží sa overiť, či boli ma skutočná viedol dole docela králičie nory. Ako to dopadá, Nicola má veľmi dramatickú krásu transformácie od chvíle, kedy začal konať. Pozri sa:

Nicola v roku 1991

Aj keď začala sa správať ako dieťa, to nebolo až do veku 15 rokov, ktorý Nicola začal navštevovať akcie a dostať fotografoval. A my oh my! Ja nikdy by uznali to ako tá istá osoba. Po prvé, farba na vlasy. Je to prírodný brunetka, ale bol farbenie vlasy to tmavšie čokoládovo hnedá, ktorý nejde s ňou omnoho ľahší obočie (aj keď by už tónované, taky). Najprekvapujúcejšie funkcie, samozrejme, sú jej širšie nos a pointier tvaru čeľuste. 

Nicola v roku 1998

Tu je ďalší pohľad na pôvodnú Nicola, vo veku 16. Pozrite sa, ako ďaleko jej make-up game prišiel?! Mali by sme ju nikdy neuvidí v týchto krikľavých farbách alebo ťažkú ​​červenať v roku 2018. Všimnite si tiež jej koži. Nie je to zlé, tu v žiadnom prípade, ale existuje niekoľko hrbole a škvrny, zatiaľ čo dnes je to úplne hladký a porcelán. Opäť platí, že bradu zdá byť dlhší a širší nos.

load...

Nicola v roku 2009

Nicola nebola fotografoval vôbec v roku 2004, ale v nasledujúcom roku, sa objavil s úplne nový vzhľad. Ona je úžasná ako blonde-to naozaj funguje s bledou kožou. Navyše podmienka jej pleť je teraz, že navyše trochu viac perfektný (možno z nejakého dermatologického zákroku, ako je spironolaktón, Levulan terapie, atď.) Make-up sa zlepšila, aj; Stačí sa pozrieť na tie slávne dymové oči! Myslím, že jej nos vyzerá ako by to mohlo už v priebehu jej neprítomnosti z kamier rafinované. Ale myslím, že to môže byť stále rovnaká brada?

Nicola v roku 2009

Do roku 2009, Nicola opäť vyzeral inak. Mohlo by sa stať, že išla dokonca ľahšie, all-over blondínka, ktorú som si nemyslím, že je lichotivé na ňu. Alebo možno je to make-up, ktorý je najviac prepracovaný a neutrálne ona je dokonca nosí. Or. By mohol byť rozdiel zbrusu nový nos a čeľusť tvar? Rozhodne vidím upresnenie špičku nosa a bradu zdá mäkšie, nie ako špicatých.

Nicola v roku 2016

Tu je, keď som prvýkrát začal brať na vedomie Nicola. Tie oči sú fascinujúce! Bola 20 rokov tu, a do tej doby sa usadil na podpis krása estetický. Niekoľko herečky niekedy dosiahnutie tejto úrovne make-up dokonale a dokonca aj jej farba vlasov sa teraz zlepšuje, s prírodnými tmavými korene, ktoré vyzerajú viac uveriteľný vedľa nej kožu. Opäť platí, že môžete vidieť viac uhlové (miesto baňatý) špičku nosa, a jej tvár vyzerá oval miesto v tvare srdca.

Nicola v roku 2018

A to jednoducho stále lepšie a lepšie. Zbožňujem tento make-up, rovnako, čo je mäkšia ako u predchádzajúceho vzhľad, ale o nič menej pôsobivý s jeho bezproblémové miešania a moderné farebné palety. Jej blond vyzerá možno trochu žltá, ale s tvárou, ako je tento, ktorý je venovať pozornosť? Drží jej tvár v rovnakom uhle ako výstrel 2009, a to v skutočnosti vyzerá bradu bola skrátená.

Tu je pohľad, ktorý inšpiroval môj výskum Nicola na prvom mieste. Holy pery! Je zrejmé, že tak ako mnoho mladých herečiek v Hollywoode práve teraz, ona nasadla na injekcie vlaku. Je to prekvapivé, pretože ona už mala plné pery, a teraz je najvyšší z nich je super-opuchnuté a prehnané. Ale. Budem prvý, kto priznáva, že som si všetko ostatné o tom naozaj krásne, zo svojho mäkšieho blond farby na ultra-jemný make-up. A jej pleť! To pokračuje byť nemožne bezchybné.

Aktualizovať: Nicola v roku 2019

Teraz, Nicola horná pera je ešte väčší, v skutočnosti, to je ťažké, aby ho nevšimol, a to napriek veľmi krásne make-up. Nechápem, ako je to žiaduce výsledok, keď môžete mať len normálne pery? 

Aktualizovať: Nicola v roku 2018

A teraz, čo vzali ešte zvláštnejšie obrat. Preč je zvýšená styling, nahradená falošnými pálením, zlý kontúrovanie, prerastené blond vlasy. A najväčší, najviac injekčne pery, aké som kedy videl na červenom koberci! Myslím, že keď ste zmenili toľko o vašej tvári, začnete strácať perspektívu. Je to tak. Michael Jackson-ish!

Záver

Ako som povedal, nikdy by som byť schopný identifikovať brunetka na ľavej strane ako mladší verzia blondína na pravej strane. 

Ale k zmene farby na vlasy hrajú len malú úlohu v tejto dramatickej transformácie. Naozaj si myslím, že Nicola mal nejaký čeľusť pracovného čeľusť vytvarovanie, verím, že to hovoria? -Zo zmenil celý zostatok na tvári.

Okrem toho, že je tiež zrejmé, že ona mala jej nos mierne zúžil a špička re-tvarovaný, len toľko, aby obsadenie zaostrenie na oči a pery miesto. Oči sa jej ani pozrieť ďalej od seba, teraz. 

A konečne, jej posledný kozmetické práca sa zdá byť na hornej pere injekcie. S kožou to neuveriteľne dokonalé, aj ona môže byť spoliehanie sa na perorálne lieky alebo lasery, aby to tak hladké a vady-free. Kým make-up, je neuveriteľné a má prispieť k jej novú hviezdnu silu, nemôžete si pleť ako je tento z tuby základu!

Niet pochýb o tom, jej "človeka" bol úspech, ale musím sa pýtať, ako to je, pozerať sa tak odlišné od spôsobu, akým ste vyrastať. Co si myslis?

Ako sa cítite o krásu evolúcii Nicola? Ktorý z týchto pohľadov je vaša obľúbená? Čo "krása práce" Myslíš, že to urobil?

load...