Krása

Ako zachrániť suché, poškodené vlasy

Ako zachrániť suché, poškodené vlasy

Je každý deň zlý deň vlasy pre vás? (Niečo ako film Na Hromnice o deň, ale s vlasmi?)

Možno, že ste boli obeťou overzealous kolorista (to sa mi stalo); Možno ste sa pokúsili DIY s domáce farby a zlyhal (Tiež som tam bol); alebo možno len príliš veľa lásky pre svoj kulmu, ploché ocele a fénom.

load...

Či už sa stalo, budete potrebovať nejakú pomoc, ošetrovať tie krehké, poškodené zámky späť do zdravia. Áno?

Táto otázka bola skutočne položená nie jeden, ale dva čitateľom v poslednej dobe. A od tej doby sa mi podarilo získať späť svoje zámky zo zle radil 18 mesiacov sa snažia prakticky každú farbu vlasov pod slnkom, som úplne spôsobilý poradia. Takže tu ide.

1. Šampón a stav

Investovať do šampón a kondicionér VÝSLOVNÝ k náprave škôd.

Nehrajte sa s hladkými starých výrobkov pre suché vlasy. Sú okaaaaay, ale to, čo naozaj chcem, je všetko magické ingrediencie dobrota z šampón a kondicionér duo poškodenie-opravu asfaltové. Ak je vaše vlasy poškodené, to stratilo bielkoviny, takže to, čo tieto deti robiť, hádžu, že proteín sa čoskoro atch. Som predovšetkým rád extrémne línia Redken je. Čokoľvek od Kérastase je tiež stávka na istotu, ich poškodené vlasy linka sa nazýva odpor a ja to dobre viem.

V lekárni, Dove robí poškodené vlasy linka volala Intense Damage Therapy. A tam je Pantene špeciálne pre poškodené vlasy taky.

2. Hlboké Podmienka

Vieš, ako krása ľudia stále hovoria o používaní hlbokej klimatizácie masku raz alebo dvakrát týždenne? POČÚVAJ ICH.

Ale teraz už vážne. Vy naozaj potrebujete, ako to urobiť. Väčšina opravy poškodenia radu patria hlboké kondicionér / opravy masku rovnako ako šampón a kondicionér. Ale ak by ste chceli vytiahnuť všetky zastávky (a majú extra € 150 alebo tak nejako), Chronologiste liečba all-in-one vlasy Kérastase je zomrieť.

load...

Ďalšie linka stojí mimo kontroly je Philip Kingsley, teraz k dispozícii na Holt Renfrew. Robí liečbu zvanú Elasticizer Extreme, ktorý je špeciálne určený pre traumatizovaných vlasy, a počul som, že je to fantastické.

3. Vyhnite Heat

Jednoduchá na tepelnom stylingu, tiger.

Ale to viete. Ak sa môžete dostať preč s sušenie na vzduchu, rovnako ako si môžete na niekoľko mesiacov, kým sú vaše vlasy v lepšom stave, je to dobrý nápad. Ale ak je nutné použiť niečo s tepelne ošetreného mlieka, prosím, prosím dať do tepelne ochrannej produkt ako prvý. (Nie je to len tak hocijaké sérum uistite sa, že štítok hovorí, že to bude chrániť proti tepelnému poškodeniu.)

Nie je potrebné míňať veľké peniaze, a to buď-TRESemmé robí celý rad Styler s tepelne ochrannou výhod, a sú lacné ako čipy.

Tiež: vyhodiť tú malú trysku na konci svojho fénom. Zameriava sa na teplo v menšej ploche, čo znamená, uhádli ste! -viac poškodenia potenciál.

4. Be Gentle

Starajte sa o svoje vlasy ako jemný, delikátna, tvorby kvetov.

To znamená, že ľahko na sušenie po sprchou uterák. (Všetko, čo trenie môže spôsobiť poškodenie.) Použite širokouhlý ozubený hrebeň-ne-brush, keď vaše vlasy sú mokré. A rovnako ako mám rád fénovaní s Ye Old okrúhlu kefu, môže dôjsť k rozbitiu a tak sa snaží zdržať. Čím menej ťahanie a šklbanie urobiť, aby vaše vlasy, tým lepšie.

5. Zoberme si farbu

Možno budete chcieť premýšľať o tom, farbenie vlasov. Áno vážne.

Viem, že to znie proti intutive, ale farba skutočne môže vaše vlasy vyzerať trochu zdravšie, pretože to vyplní vlasovej pokožke a dodáva lesk. Ja by som to urobiť, ak vaše vlasy sú značne poškodené alebo lámanie off hoci hoci-V niektorých prípadoch stačí dať si pohov a pracovať na veciach s prodz vyššie som sa zmienil. Avšak, ako uvidíte, keď som písať na fotky z akcie Clairol sme urobili v pondelok, trochu demi-permanentné farby (ako Clairol prirodzené inštinkty, tutovka) môže priepastný rozdiel.

Len uistite sa, že dostať radu odborníka, ak ste farbenie cez predchádzajúce farebnú prácu pokazilo. Je to skôr riešenie pre poškodené vlasy kvôli tepelným stylingom.

Slovo o Volume

Čitateľ G. Spýtala, čo môže urobiť, aby sa objem, aj keď je používanie produktov na opravu jej poškodené vlasy.

Unfortch. Ešte som vidieť všetky produkty, ktoré obe opravy a pridajte hlasitosť. (Pozor, kozmetické obchodníci! Nová kategória výstrahy!) Až do kozmetických firiem môžu prísť s technológiou pre to, tak nejako si vybrať svoj najdôležitejšie obavy. Asi by som sa držať s opravou škôd. Celý objem vo svete nebude jedno, či vaše vlasy je tupá, sušené-out a poškodil.

Čo môžete urobiť, však, po vašej reparačné šampón, kondicionér a ochranných tepelných zariadení profilovacie, je použiť root-zdvíhacie výrobok, ako je Kiehl Super Thick Volumizer (asi môj vôbec najobľúbenejší Volumizer). TRESemmé tiež robí tepelnú ochrannú penu, že by bolo dobré taky.

Sú to nebude zďaleka tak účinná, ako keby si ich spárovaný s Volumizing šampón a kondicionér, ale ak vyfénovať hore nohami, alebo dokonca len vytiahnuť všetky svoje vlasy do drdolu, keď je vlhko a nechajte uschnúť na vzduchu, ktorý tak či onak, mali by vám trochu výťahu. (A lokne, keď si to von.)

Tak mi povedz, guys-

Máte poškodené vlasy? Ako sa to stalo? (Bol ste nezbedný alebo určitá kaderníctvo teraz svojho nepriateľa číslo jedna?) Aké produkty ste použili, že ste pracovali?

load...