Krása

Ako nosiť lesk a lesk, dospelý spôsob

Ako nosiť lesk a lesk, dospelý spôsob

Ľudia majú radi Kesha tu pravdepodobne ste si myslel, že na sebe trblietky na koži je príliš Over-The-top, ak nie priamo krikľavý a gýčovité, a že by sme mali opustiť trblietanie pre materskej škole hrať.

load...

Musím sa priznať, že keď som narazil na tento obrázok, to ma pochybovať svoj vlastný spotrebu iskru. Už som sa pozrieť to lacné, keď som vytiahol moje iskrivý make-up palety?! Je pravda, že som nikdy predtým umiestnené jednotlivé kúsky trblietky na mojej hrudi alebo ťahané blýskavé chápadlá okolo mojich očí (ja viem, whut?!). Ale mohli ste vidieť, ako sa dievča začne pochybovať o svoje možnosti make-up!

No, som tu, aby som sa uistil, nemusíte behať do make-up vrece a kúpeľňové skrinky vyhodil týchto lesklých šťastné veci. Aj pre jedného, ​​láska iskru, a odmietajú sa vzdať na to!

Rozdiel medzi trblietanie a lesk

Sparkle nemusí byť lacné. Len musíte sa uistiť, že vybrať produkty, ktoré nie sú trblietavé, ale skôr trblietavé. 

Pozrite sa na to takto: ligot je verzia pre dospelých trblietania. Skladá sa z drobných, sotva zistiteľných micro-světoodrázné prístroje, ktoré vám dávajú prirodzene vyzerajúce lesk. Pozri, pozrite sa, ako bezchybný Jessica Alba má pleť vyzerá tu:

Úplne nie lacnej, že jo? Ak ho používate správne, iskra nemusí robiť odvážne, disco guľa v štýle vyhlásení, že stačí zmeniť svoje kožu do GLOW dokonalosti.

A to len tak sa stane, mám pár obľúbených osobné trblietanie. Či už dávate prednosť sprej, krém, alebo dobrý ol'kompaktní púder, tam je určite niečo, čo bude pracovať pre vás.

Shimmer spray

Objavil som prskavka späť v decembri v rekreačnom prípade Body Shop je; to pripomína staré vintage fľašu parfumu a z tohto dôvodu získal miesto na vrchole môjho šatníka pre zobrazenie.

load...

The Body Shop Prskavka All Over Shimmer, 24 €

Spočiatku sa zdalo, že sa mi skôr ako produkt, ktorý by sa mal začať v lete. Zlatníctvo a meď tónovaný lesk je úplne ideálne pre zvýšenie slnečnej pobozkal žiara. Nechápte ma zle, úplne chápem aspekt iskru zimy (Haló, Silvester), ale ja som jednoducho nedokázal zaklínit ho do zimnej make-up režime. Teraz, keď v lete je tu, mám-napodiv Hojdacie to a úplne ju milovať.

Keď stlačíte čerpadlo, roztomilý malý obláčik vzduchu vyletí, spolu s mimoriadne jemným leskom buď zlata alebo medi. Prskavka je svetlejšia pleť vyzerať svieža a zdravé, a dáva opálenie nádherný navyše žiara. Prisahám, že Beyoncé musí použili nejakú oslnivú Meď tu:

Pridá Bonus: Make-up artist na akciu Body Shop mi povedal, že môžete tiež nastriekať prskavka do vlasov po vašom laku na vlasy alebo suchým šampónom. Je to rýchly a jednoduchý spôsob, ako pridať trochu lesk vlasov na noc von.

Trblietavých opaľovací krém a hydratačné

Ďalším veľkým možnosťou je zber Shimmer Effect od havajského Tropic, ktorá zahŕňa ochranu proti slnečnému žiareniu v rôznych úrovniach SPF a After Sun hydratačný.

Hawaiian Tropic Shimmer Effect Opaľovací krém, 9 €, a Hawaiian Tropic Shimmer Effect po opaľovaní Hydratačné, 7 €

Zistil som to od jedného z mojich najbližších priateľov, ktorí ich hydratačný krém znalec. Má iný krém pre každú časť tela a starostlivo hydratuje hlavy až k päte po každej sprche. Jedného dňa som si všimol, ako extra žiarivý obraz a úžasné nohy vyzerala, a to bolo to, opaľovací krém, takže som vedel, že sme mali víťaza trblietavé krém na našich rukách. Naozaj neznášam vôňu a textúru opaľovacieho krému, ale teraz mám zbierku Shimmer efekt v mojom ochranu proti slnečnému žiareniu koši.

Chránené a žiarivú pleť? Áno prosím!

Brush-on lesk s bronzer

Body Shop je Honey Bronze Brilliance Prášok dodáva lesk s bronzový nádych, čo je skvelé, ale moja láska k nej je predovšetkým vďaka svojej brilantnej obalu:

The Body Shop Honey Bronze Brilliance Powder, 22 €

Voľný, trblietavých pigment je priamo vnútri rukoväte make-up štetce! Ako ste ju zmiesť celej svojej koži, je to povolený dole rukoväť, a to prostredníctvom štetín, a na vašej tvári. Nemám potuchy, ako kefa pozná presné množstvo lieku by malo upustiť, ale to jednoducho robí. #makeupmagic.

Pozriete Ak sa pozorne na tento obrázok Olivia Munn, môžete úplne vidieť trblietanie, ktorý sa prehnala okolo ramien a hornej časti paží.

Rád si myslím, čistenie tohto produktu cez ramená spôsobuje, aby ma ľudia pletú pre Olivia Munn.

Robím si srandu. Ale vážne, mám rád tento výrobok používať na svojom dekoltu a ramien (aj keď som tan dosť, môj tvár). Čo ma privádza k ďalšiemu bodu. Bohužiaľ, môžem použiť len tento produkt v lete. Tmavý odtieň voľné pigmentu dáva pleti celkom bronzovú vzhľad, takže keď nie som dosť opálenie, výrobok je príliš tmavý pre mňa.

Brush-on Shimmer sans bronzer

Keď už hovoríme o opaľuje, nemusíte mať jedno-at all-nosiť lesk. Stačí si vybrať trblietavé produkt, ktorý nemá žiadne bronzovej prvky, ako Hayden Panettiere tu urobil:

Ak hľadáte len na lesk rovný-up, prosím splniť môj obľúbený zvýrazňovač všetkých čias. Ideme cestou späť.

Sephora Collection Microsmooth Luminizer, 15 €

Na začiatku strednej školy, rozhodol som sa, že keď som potreboval dostať zadok z postele na prvom období matematiky na najbližšie štyri roky, mám radšej si zvýraznenie produkt, ktorý by ma pozerať nahor, pretože obsah kurzu istý Nebolo by t sa ma držať v strehu. Tancoval som do Sephora a schmatol prvý trblietavé zvýrazňovač som videl (v tej dobe to bolo volané Zvýraznenie Compact Powder in Pink). Od tej doby, oni re-pracoval ich ružovo sfarbené kompaktný zvýrazňovač mnohokrát s rôznymi vzorcami a rôznymi menami; niektorí sa mi páčilo, niektoré nie toľko. Ale to len tak sa stane, tento prúd z nich je najbližšie to niekedy na originál, ktorý som sa zamiloval už pred mnohými rokmi.

Je to môj obľúbený zvýraznenie prášok na tvári (aj keď je to tiež skvelé oprášiť na hrudi na noc von). Tento produkt je ideálny pre zimné obdobie, kedy som tak nie je tan, a viem, že trblietavých bronzer jednoducho nebude vyzerať tak prirodzené (čítaj: Oompa Loompa centrálne). Microsmooth Luminizer neprináša žiadnu farbu, ale skôr robí pleť žiariacu a svieža s mikro-iskrí. (Varujem ťa však pripravte sa na naozaj blyští vo svetle, ak použijete túto! Tieto mikroorganizmy iskrí znamená vážna vec.)

Takže môj názor je: iskra nemusí byť krikľavý a gýčovitý. Je to všetko o druh iskru, ktorú používate. Ktorý mi dovoľte zopakovať, je trblietanie, bez lesku.

A môj druhý bod? Nepotrebujete opálenie mať dokonale žiarivú pleť. Všetko, čo potrebujete, sú správne Shimmer produkty. Už ste si prečítať o Fiona Locke? Jej úlohou je všetko o tom dať celebrít naozaj čerstvé, zdravé vyzerajúca pleť. Ktorý už nevyžaduje bronzovej kožu, alebo dokonca bronzer!

Hovorím, poďme používať iskrí múdro. Poďme zásobili na lesk a nechať lesk pre predškolské deti. No, s výnimkou pre naše nechty.

Súhlasíte: lesk, bez lesku? Máte niekedy zlepšiť vaše pokožka tento spôsob-tvár, telo, alebo oboje? Aké sú vaše obľúbené svietiacu produkty?

load...