Krása

Najlepšia celebrita vyzerá z prednej rady v týždni módy v Paríži

Najlepšia celebrita vyzerá z prednej rady v týždni módy v Paríži

Fashion Week v Paríži je pre redaktorov, niečo ako Oscarov pre celebrity: vyžaduje týždne starostlivé grooming prep a plánovanie šatníku. Je to snáď ešte nervy drásajúce ako Oscarov, a to spôsobom, pretože budete potrebovať viac zmien výstrojných namiesto jediného veľkého šaty. Navyše je tu skutočnosť, že budete hneď vedieť, s jednoduchým jedným Mean Girl pohľad, ak Anna Wintour nesúhlasí. A to musí bolieť.

load...

Napriek tomu, v nepravdepodobnom prípade, že by som niekedy skóre pozvánku (#nevahgonnahappen, ale dievča môže zdať), viem, kto idem sa pozrieť na inšpiráciu. Celebrity, samozrejme! Čerstvé off party okruhu Oscarov, pár šťastných Starlets prišiel tento týždeň v Paríži na slávnosti u Louis Vuitton, Miu Miu, Givenchy a ďalšie. A (väčšinou) vyzerala neuveriteľne. Ešte neuveriteľnejšie, než v poslednej dobe sme videli im v skutočnosti, pretože Fashion Week je tak menej formálne a príležitosť, pre ktorú je úplne vhodné skúšať nové veci so svojimi vlasmi a make-up.

Tu sú moje obľúbené vyzerá, a pretože žiadna BEAUTY EDITOR celebrity round-up sa nezaobíde bez niektorých Nákrková #beautyfails, nájdete niekoľko z nich taky.

Emma Stone, podľa môjho názoru, vyhráva najlepší pohľad v týždni pre tento kozmetický majstrovského pri Louis Vuitton:

Všimnete si, že robí skvelú prácu, na odstraňovanie niekoľko nových a zaujímavých trendov. Tam je Chanel v štýle očné tiene až do veka a pod dolné riasy (a vo farbe, ktorá vyzerá trošku podobný ich nadchádzajúce Grafitový lak na nechty). Tam je trochu robustný riasenka. A čo je najdôležitejšie, že ružová peru sme videli na Nina Ricci. Kto vedel, že to všetko by mohli pracovať spoločne?

Musím tlieskať vlasy dobre, pretože je to úplne niečo, čo by som robiť s mojím. Nie, aby to znelo, ako by to všetko o mne (aj keď to druh sa pohybuje okolo BEAUTY EDITOR HQ), ale ja som naozaj rád, keď ľudia používajú vlasové doplnky, ako je tento. Nič blázon, ale vlasy stiahnuté dozadu na jednej strane je tak oveľa zaujímavejšie než nechať to všetko voľné.

load...

Ďalší na rade sú dámy Miu Miu, a to najmä slečny Hailey Steinfeld:

Robí na očné tiene-all-the-cesta-to-the-obočie, ako dobre! (Možno som sa mýlil hrable Blake Lively cez uhlíky za to. Možno. Ale o tom viac v sek.)

Každopádne, poďme všetci ocenia Hailee v nádhernej plnej obočia (ehm: ešte raz, musím zdôrazniť, že plnosť = mládež), a tiež, ako sa jej pevne lemované čiernou očné linky, aby sa oči pop.

Aj na Miu Miu bola Jennifer Lawrence:

Mohla by určite využiť niektoré vlasy sérum alebo niečo podobné, ako sa zbaviť tých frizzies na temene hlavy. By byť kvalifikované ako Bad krepovateniu. Ale inak som úplne takhle neformálne, robiť. Môj maznáčik naštvať s Len na Oscaroch bolo, že sa len pozeral príliš "urobí," príliš Baywatch, ak budete, ale tu, s viac ležérne vlasmi a make-up, jej skutočná krása naozaj presvitá.

Stále potrebuje získať ju predstavuje nadol, hoci. Awkward.com:

A na záver ešte jedna celebrita v Miu Miu, Mila Kunis:

Možno trochu príliš blízko k nej SAG Awards vyzerať? Ešte úžasné, ale ja začínam si zúfalo praje niečo iné, pre zmenu. Jasné pery? Slicked-back vrkoč? Prosím, Mila?

Tiež: môžem prosím upozorniť na vrchol Mila vlasov? Zdá sa mi to, alebo sa niekto potrebovať koreňovú touch-up s, um, sivé pokrytie ?? Och!

Jeden človek, ktorý nikdy prepne veci hore a podivne, nevadí mi, je Liv Tyler. Tu je na svojom zárodku Stella McCartney je show s Paulom!

Deň predtým, ona skoro vyzerala presne to isté na Givenchy:

Myslím, že keď žiara zvnútra ako to, že nemáte naozaj potreba obťažovať s triviálne veci, ako je make-up, ktorý nám týkajú civilistov. Jo a jej vlasy, ako je to vždy tak lesklé?

Bohužiaľ, Laetitia Casta, a to aj na Givenchy, rozhodne nebola lesklý a žiarivý obraz:

Naozaj nemám obchodné snarking, pretože som sa pýtal ženu raz (keď Ralph Lauren je Notorious vôňa zahájená, ona je tvárou), a keď nosí make-up, že je Drop Dead. Rovnako ako, do okamihu, keď som sa trochu dostal rozptyľovať z mojich otázok rozhovoru, ona bola tak fascinujúci pohľad. (Predstavte si, že vplyv na ľudí, nie?)

Ale tu, tam bol zrejme nulová snaha dať na vlasy alebo make-up-a nemôžem si pomôcť, ale pocit, že je to medvedí služba na svete, aby nám poprieť jej krásu. Že aj zuby. Niekde som čítal, že sa odmietla nechať pevné, ale po mojich vlastných (menej závažné) zubných problémoch dostal vyriešený veľkolepo s niekoľkými dýh-post na ktorý bude čoskoro, musím sa pýtať, prečo sakra nie? Myslím, že je to North American vec; milujeme pekné zuby tu. Jej sú tiež trochu žltý rovnako, fuj!

Pohybujúce sa spolu. Hovorme o Blake Lively, ktorí nemohli zúčastniť aktuálny program, ale bol ocenený na nie jeden, ale dva Chanel večera v Paríži. Jednalo sa o prvý:

Milujem náušnice, čo môžeme vidieť na vlasy a farby na pery. Aj napriek tomu nemôže dostať hlavu okolo oranžových viečok hoci to aj v prípade, že sú teraz trend!

Tu je na druhej večeru:

Bohužiaľ, a nerád to hovorím toto o make-up, ktorý je pravdepodobne Chanel, ale je to ešte horšie. Pavúči riasy (Kim Kardashian -styles) a príliš veľa faux tan / bronzer sú moje hlavné problémy s týmto.

Ospravedlňujeme sa Blake, ale účastníci na iné Fashion Week večeru, je Michael Kors záležitosť v Paríži, vyzerala oveľa lepšie. Zvlášť Amber Heard:

Amazingness, že jo? Je to moje číslo dva pick po Emma. A oceňujem to tým skôr, že naposledy sme ju videli, to bolo v Zlatých glóbusov after-party, a ona nie celkom podarilo vykonať Old Hollywood retro vec. To je oveľa lepšie: orosený kože, textúrované vlasy, len náznak tekuté vložky a dokonalý červený peru. Je mi úplne pripomína ScarJo späť v deň.

Jennifer Hudson bol tiež tu:

Viete, mám len dve otázky s tým, a ktoré sa vzťahujú na vlasy. Myslím, že je príliš dlhá, a preto, že som proti zjavné upozorní, nemám rád blond pruh. Inak nádherná ako obvykle.

Katy Perry, na druhú stranu (tu na Jean-Charles de Castelbajac) sa zámerne snaží sa vyzerať hot anymore, prisahám:

Parochňa stranou, make-up je jednoducho príliš prehnané a ako maska.

Potom znova, to je to, čo Lady Gaga nosí na módnych prehliadkach (Thierry Mugler):

Dobre, možno, že sa nepočíta, pretože bola v šou. (Aj keď nemám pochýb o tom, že by nosiť celý tento get-up ako hosť-sakra! Do obchodu s potravinami i).

Ktoré Celeb myslíš, že mal najlepší Fashion Week vlasy a make-up? Kto myslíte, že by malo byť robiť poznámky z modelov? Už ste niekedy boli na módnej show? Je to strašná kopa frmol len za 10 minút, nie?

load...