Krása

5 krásy vyzerá z parížskeho couture týždeň, ktoré skutočne pracujú pre skutočný život

5 krásy vyzerá z parížskeho couture týždeň, ktoré skutočne pracujú pre skutočný život

Čas na prestávku od všetkých červenom koberci pokrytie, vedeli ste, že Paris Couture Week len zabalené? Je to ako malú ukážku na ceste do hlavného turnaja (Ready to Wear, ktorý začína v New Yorku budúci štvrtok). S výnimkou couture, všetko je úplne ručná práca a existuje inverzný vzťah medzi tým, koľko to stojí (viac ako 25 Sk za kus) a ako často si budete môcť realisticky nosiť (neviem ako vy, ale môj spoločenský život jednoducho nemá úlohu ginormous kvetinové prilby).

load...

Ale. Prekvapenie! Vlasy a make-up bol úplne iný príbeh. Zvyčajne je to podívaná, ako Over-The-top pútavého ako šaty, ale tentoraz by som vlastne nosiť tieto pohľady, a to už niečo znamená. Myslím, celkom riasy, faux bôby, bronzey oči a rozmazane vložku. Príďte a nechajte sa inšpirovať.

Takže začnime s Givenchy. Pokiaľ ide o piercing, tento nos prsteň je kus investovať v tejto sezóne.

Robím si srandu! Samozrejme, že som môže podporiť len 25 libier náušnice. Možno to je dôvod, prečo tento model vyzerá tak bledo.

Dobre, poďme sa teraz vážne. SERIOUS BEAUTY BIDNESS blíži.

Pozrite sa # 1: faux bob na Dior

Pre mňa to bol jednoducho najkrajší show, hlavne preto, že vlasy, ale make-up (Pat McGrath) bolo to jasné nie je tak zlý jeden. Vlasy najprv: Orlando Pita ho pripravujú s kvapalným vlasmi plnšie, než česanie do hlbokej bočnej časti a curling koncov ku dnu. Vlastne som napísal príspevok v roku 2018 s rýchlovka faux bob ako na to, aby hlava na viac ako tu, ak budete potrebovať viac Deets. Som rád, že jeden, obrovský, skákacie curl at the front-tak celkom.

(Ak chcete kopírovať make-up, urobiť nejaké Wing čierna tekutina vložku, tony riasenky a niektoré ružové ružové líca a pery. Pozrite sa na tento príspevok, ak potrebujete pomôcť zdokonaliť vašu mačku očí ostenia techniku.)

Look # 2: Modrá kohl liner na Chanel

load...

Pre túto výstavu, Karl Lagerfeld je smer Chanel kreatívny riaditeľ Peter Philips bol BLUE, ale takým spôsobom, že modely "nevyzerajú ako letušky." Vstúpiť Kohl vložky, v námorníctve miesto bežnejšie čiernej. Bol som vo zvyku používať pravidelnej námorníctvo očné linky len na dolných vodovody, ale to je úplne iná, a myslím, že like. Je to oveľa silnejšie čiara, to ide celú cestu okolo očí a je to trochu rozmazane. Totes vhodný pre večer.

Prodz boli použité Le Crayon Khol Intense Eye Pencil do morského a Le Crayon Yeux Precision Eye ceruzka v modrej aérien, spolu s Illusion d'Ombre Long Wear Svetelný očné tiene v Zjavení (sivá-modrá) cez bránkovisko a Destination (a striebrom modrá) pozdĺž obočia kosti a na vnútorných rohoch.

Pozrite sa # 3: Elegantný, rovné, half-up vlasy na Stephane Rolland

Ja viem, ja viem, to srsť nie je presne priekopnícky. Ale po sezónach textúrou, rozstrapatené, dos, oni nakoniec hodiť nám rovno vlasy Peeps kosť, a za to poďakovať. Môžete mi veriť, to je couture?

Mimochodom, som vinný neustále nosiť moje dlhé, rovné vlasy najnudnejší bočné-parted štýlu evah, ale len odtiahla predná časť takého je très lákavá rovnaké, ale líšia-druhu cesty. Len sa uistite, že ste vyhodiť sušené to elegantné, ale s trochou objemu, a možno flat-žehliť konca. Potom vytvorte časť na oboch stranách úseku, ktorý chcete vytiahnuť späť, a česať ju späť, takže je tesne k hlave. Mám tušenie, čo sa používa na zabezpečenie sekcií na tejto výstave, ale som fanúšik z nich:

Sú to barrettes Jenna z Goody a zákulisné Fave.

Pozrite sa # 4: bronz Smokies na Versace

Oh, Lindsay Wixson, ako si mi chýbal. (I Cannot.Wait pre FW na začiatok.) Anyhoo, to bol ďalší Pat McGrath úspech a typický Versace v tom, že je to glam, glam, glam.

Nemám ako na to pre tento jeden, takže nemôžem povedať, ktorá prodz použila, ale poďme na vedomie pár vecí. Po prvé, tieňovanie-tu hnedý tieň v celej veko, ale hlboký, tmavý odtieň siaha až k vonkajšie okraje obočie a pod spodné riasy. Všimnite si, zaoblený tvar. A konečne, samozrejme, zlato lesk na vnútorných rohoch je celý vzhľad. Je toho toľko deje s make-up očí, ktoré chcete ísť ľahko sa pery a tváre, a vziať do úvahy len ťahanie si vlasy dozadu do elegantného poníka.

Look # 5: Špicaté riasy na Elie Saab

HELLO riasy. Je zrejmé, že celá trend som hovoril o (viete, robustný pavúčie riasy) sa nikam nevedie. Tu to vyzerá, že jednotlivé riasy boli dodržiavané horných a dolných viečok na mierne širší riadkovanie a špicaté vzhľad. Suck It Kardashians, pretože sa jedná o druh Falsies, že by som mohol dostať za sebou. Tento efekt je druh bábiky ako doteraz stále veľmi prirodzené, a to najmä s plným obočie.

Rúž je tiež stojí za zmienku. Milujem to v tomto pic-je to Unapologetic žuvačka ružové, ale v niektorých dráhy záberov stálo dosť mrazivé. Postupovať opatrne.

Povedz mi:

Ktorý z týchto couture vzhľad je váš obľúbený? Všetky, ktoré by ste mohli skutočne vyskúšať v reálnom živote? Už ste niekedy skúšali umelé bob, ktorý sa používa Kohl vložky alebo urobil individuálne falošné riasy?

load...