Krása

Redukcia editorov: nové javorové kozmetické maslo s krevetou

Redukcia editorov: nové javorové kozmetické maslo s krevetou

Stále máme mesiac alebo tak naľavo od leta, ale na jeseň zbierky sú už stekajúcej dovnútra, a jeden z najsladšie je Bite Ruženka ódu na kanadského javora.

A mám na mysli, že doslova.

load...

Tieto nové, limitovanej edície Maple Matte creme Rúže sú nielen inšpirovaná meniacich farbách javorových listov. Sú tiež naplnené skutočnú kanadského javorového sirupu!

Ak máte radi palacinky, potom ste bude páčiť tak, ako to vonia. Javorový sirup poznámka nie je subtílne, a to buď, je to pomerne silná, super-sladké a veľmi, veľmi chutné. Sú to vynesie, najviac lahodne voňajúce rúžu som sa kedy stretol. 

Štípu celú vec Ruženka je potravinárskej kvality zložiek, takže okrem javorového sirupu, tieto lippies tiež obsahovať organické ovocie masla, včelí vosk, jojobový olej, zmes pigmentov a prášky, a japonský oxidu kremičitého. Žiadne petrochémie zapojení. A všetky sú ručne vyrobené priamo tu v Toronte na skus Ruženka artisinal Lipstick Factory!

Existuje päť odtiene v tomto mini-kolekcie:

Ako skoro uvidíte, idú ako bohaté a pigmentované, ako vyzerajú v rúrkach. Ach. Nie ste v nálade na jeseň teraz?!

Poďme vzorkovník to:

Nemôžete povedať, na moju ruku, ale tie sú matné krémy-dôraz na krém. Úprimne nenašiel, aby boli veľmi matný. V skutočnosti, keď som sa snažil im, moje pery mal mierny lesk. 

Čo je podľa mňa v poriadku, pretože smetanovost je vlastne láskavejší na perách, zvlášť keď sa vydáme do chladnejšieho počasia. Sú neuveriteľne hydratačné a nosia krásne nevyschne vaše pery (a tiež zakryť vločkovitých pery rovnako!). 

Tu je pohľad na každom tieni. Poznámka: Tieto rúžu sú k dispozícii výhradne v Kanade po obmedzenú dobu!

Kandizované Maple

load...

Kandizované Maple je pravda candy-jablko červená. Som naozaj rád jej jas na koži, a zistil, že je veľmi lichotivé na môj sfarbenie, aj keď si myslím, že to bude fungovať na väčšine pleti. Je to rozhodne viac pigmentovaná ako run-of-the-mlyn červené rúže!

Dusené Maple

Dusené Maple je hlbšia červená s miernymi tehlovými tónmi, a myslím, že to je moje číslo jedna obľúbená zo zväzku (aj keď je to tak ťažké si vybrať!). Vzhľadom k tomu, farby tejto kolekcie dostala hlbšie, zistil som, potreboval som sa použiť na pery kefu zdokonaliť svoje hrany, takže majte na pamäti, to nie sú "swipe bez zrkadla a ísť" typ rúžu. Milujem náznak hnedé Táto červená; je to len natoľko, aby bol jedinečný, bez toho, aby boli blatisté.

Sladené Maple

Sladené Maple je hlboká malinovo slivka a ďalší z mojich obľúbených. Je to tu krásne fialové tóny, vďaka ktorým je trochu odlišný od obvyklých bobule odtiene. Aj napriek tomu, že mám tendenciu vyhýbať pravých chladné tóny na mojej neutrálny koži, tentoraz fungovalo dobre, možno kvôli hĺbke? 

Zahreje Maple

Zahreje Maple je silný oranžový so žltými tónmi. Vzhľadom k tomu, pigment v týchto rúžov ​​je tak veľmi nepriehľadné, je to akýsi veľmi in-your-face pomaranče, len preto, aby vás varovať! Nie som si istý, či to funguje 100 percent s mojou pleti (zdá sa, aby sa žltou v ňom), ale účinok je mäkšia, keby som osušte ju. Tiež v porovnaní s ostatnými, tmavšie farby, oranžová je trochu jednoduchšie nosiť vo dne.

Zvarené Maple

Varené Maple je aquamarínovou červených trochu tmavšie, večerné verziu hnedočervené dusené Maple. (Počul som, že to má rovnakú farbu ako Black Cherry v USA so sídlom Mrazené jahody Matte kolekciu creme rúž.) Mal som nejaké problémy s tymto zberného v retní linky, ale inak je to ohromujúce, húževnatý odtieň pre večer. To bude vyzerať neuveriteľné s vlasmi hore a vypnutie tváre a nejakým dramatickým čierne večerné a. Nemôžeš si to predstaviť?!

Záver

Ak máte radi dobré, bohatú, krémovú rúž, potom je potrebné skontrolovať tieto von! Vzorec je perfektný, javorový sirup aróma robí im radosť používať, a výber odtieň je tak prepracovaný a dobre premyslené. 

Navyše si môžete tiež vymaž je dole pre jemnejší vzhľad, fungujú ako škvrny krásne. Moje top výbery bude Dusené Maple a sladené Maple!

Bite Beauty Maple Matte Lipstick kolekcie creme je exkluzívny do Kanady, a sú k dispozícii na obmedzenú dobu na Sephora.

Už ste sa odhlásil tieto rúže? Ktorý odtieň sa vám najviac páči?

load...